Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - čtvrté kolo 29.11.15

Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Kunvald C - Mistrovice B 3,5:1,5, Letohrad B - Žamberk B 2:3, Kunvald B - Jablonné n/O. 2:3, Kunvald D - Červená Voda 1:4
skupina B : Němčice - Ústí n/O. D 3:2, Městečko Trnávka - Horní Čermná B 4,5:0,5, Horní Čermná A - Polička E 3,5:1,5, Lanškroun C - Svitavy C 2:3


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 29. 11. 2015
ŠO K a.s. Kunvald C – Sokol Mistrovice B TJ Spartak OEZ Letohrad B – SK + Sokol Žamberk B
Rozhodčí: Řehák Josef Rozhodčí: Lorenc Josef
1. Hodek R. V 1701 1:0 Janota J. 1417 1. Lorenc J. V 1764 1/2 Zámečník B. V 1761
2. Štěpán S. 1677 1/2 Sysr P. H 1528 2. Lorenc J. 1551 0:1 Kacálek K. V 1843
3. Řehák J. 1474 1:0 Bouchal L. V 1456 3. Janeček O. 1435 0:1 Šulc J. 1608
4. Mlynář M. 1577 1:0 Baláš V. 1066 4. Petráček J. 1470 1:0 Mazura J. 1612
5. Řehák J. 1122 0:1 Kristl V. 1566 5. Lorencová J. 1552 1/2 Janeček M. 1532
3.5 : 1.5 2 : 3
ŠO K a.s. Kunvald B – TJ Jablonné nad Orlicí ŠO K a.s. Kunvald D – SPV Červená Voda
Rozhodčí: Rusz Gustav Rozhodčí: Dvořák Eduard
1. Tobiška J. 1692 0:1 Filip L. 1885 1. Dvořák E. 1706 1:0 Černohous M. 1654
2. Rusz G. 1661 1/2 Černohous J. 1762 2. Bém T. 1377 0:1 Ludvik F. 1609
3. Rusz R. 1453 1/2 Vaníček J. 1729 3. Hejkrlík P. 1000 0:1 Brychta A. 1620
4. Michalička V. 1485 0:1 Kubíček V. 1651 4. Bém T. 1116 0:1 Matoulek V. 1629
5. Krupica Z. 1504 1:0 Filip D. 1049 5. Biedla V. 1000 0:1 Bednarz R. 1000
2 : 3 1 : 4
TABULKA PO 4. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Jablonné nad Orlicí 4 4 0 0 12 16 : 4 14
2. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 4 3 0 1 9 13 : 7 10
3. SPV Červená Voda 4 3 0 1 9 12.5 : 7.5 9
4. TJ Spartak OEZ Letohrad B 4 2 0 2 6 10 : 10 6
5. SK + Sokol Žamberk B 4 2 0 2 6 7.5 : 12.5 5
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 4 1 0 3 3 8.5 : 11.5 4
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 4 1 0 3 3 7.5 : 12.5 5
8. Sokol Mistrovice B 4 0 0 4 0 5 : 15 3
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 29. 11. 2015
TJ Sokol Němčice – ŠK Ústí nad Orlicí D Sokol Městečko Trnávka – TJ Sokol Horní Čermná B
Rozhodčí: Racek Josef Rozhodčí: Navrátil Miroslav
1. Pěkník M. 1848 1/2 Smola J. V 1837 1. Navrátil M. 1719 1/2 Betlach J. 1584
2. Pail M. 1836 1/2 Kylar P. V 1810 2. Šmíd F. 1660 1:0 Vacek M. 1514
3. Racek J. 1685 1:0 Holásek V. 1498 3. Izák M. 1642 1:0 Šilar K. 1312
4. Petrželka K. H 1890 1/2 Holásek V. 1463 4. Lattenberg F. 1604 1:0 Balcar V. 1250
5. Jasanský K. H 1715 1/2 Píše J. 1392 5. Pavlů P. 1571 1:0 Balcar M. 1100
3 : 2 4.5 : 0.5
TJ Sokol Horní Čermná A – TJ Štefanydes Polička E TJ Lanškroun C – ŠK Svitavy C
Rozhodčí: Dušek Josef Rozhodčí: Pilný Jaroslav
1. Dušek J. 1531 1/2 Buchta M. 1685 1. Palla S. V 1704 1/2 Jedlička E. 1653
2. Kalousek M. 1875 1:0 Kopecký V. 1635 2. Kupsa M. 1622 1/2 Krušina A. 1551
3. Motl J. 1688 0:1 Bartoš K. 1684 3. Doleček M. 1509 0:1 Velešík M. 1519
4. Ježek J. H 1621 1:0 Brokl D. 1489 4. Křivohlávek J. 1466 0:1 Čuma J. 1584
5. Šilar J. 1670 1:0 Ryšavá M. 1431 5. Pilný J. 1353 1:0 Bulva F. 1100
3.5 : 1.5 2 : 3
TABULKA PO 4. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Sokol Němčice 4 3 1 0 10 12.5 : 7.5 5
2. Sokol Městečko Trnávka 4 2 1 1 7 12.5 : 7.5 9
3. TJ Sokol Horní Čermná A 4 2 1 1 7 11.5 : 8.5 8
4. TJ Štefanydes Polička E 4 2 0 2 6 9.5 : 10.5 8
5. ŠK Svitavy C 4 1 2 1 5 9 : 11 5
6. ŠK Ústí nad Orlicí D 4 1 1 2 4 10.5 : 9.5 6
7. TJ Lanškroun C 4 1 1 2 4 8.5 : 11.5 3
8. TJ Sokol Horní Čermná B 4 0 1 3 1 6 : 14 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.