Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - páté kolo 13.12.15

V pátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Červená Voda - Kunvald C 4:1, Jablonné n/O. - Kunvald D 4:1, Žamberk B - Kunvald B 2:3, Mistrovice B - Letohrad B 1:4
skupina B : Svitavy C - Němčice 2,5:2,5, Polička E - Lanškroun C 0,5:4,5, Horní Čermná B - Horní Čermná A 0:5, Ústí n/O. D - Městečko Trnávka 2:3


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 13. 12. 2015
SPV Červená Voda – ŠO K a.s. Kunvald C TJ Jablonné nad Orlicí – ŠO K a.s. Kunvald D
Rozhodčí: Matoulek Václav Rozhodčí: Vaníček Jan
1. Černohous M. 1654 1:0 Hodek R. V 1701 1. Filip L. 1885 1:0 Dvořák E. 1706
2. Ludvik F. 1609 1:0 Krčmář S. 1644 2. Černohous J. 1762 1:0 Bém T. 1377
3. Malý E. 1529 1:0 Štěpán S. 1677 3. Vaníček J. 1729 1:0 Hejkrlík P. 1000
4. Brychta A. 1620 0:1 Řehák J. 1474 4. Kubíček V. 1651 1:0 Bém T. 1116
5. Matoulek V. 1629 1:0 Mlynář M. 1577 5. Filip D. 1049 0:1 Biedla V. 1000
4 : 1 4 : 1
SK + Sokol Žamberk B – ŠO K a.s. Kunvald B Sokol Mistrovice B – TJ Spartak OEZ Letohrad B
Rozhodčí: Hurdes Emil Rozhodčí: Halbrštát Karel
1. Kacálek K. V 1843 1/2 Tobiška J. 1692 1. Mikmek J. 1074 0:1 Maceška B. 1748
2. Jeništa J. 1781 1/2 Rusz G. 1661 2. Špinler B. V 1425 0:1 Papáček M. V 1706
3. Šulc J. 1608 1/2 Michalička V. 1485 3. Ježek J. 1000 1:0 Hejl P. 1590
4. Mazura J. 1612 0:1 Krupica Z. 1504 4. Halbrštát K. 1437 0:1 Janeček O. 1435
5. Hurdes E. 1447 1/2 Pácha L. 1402 5. Valenta R. V 1512 0:1 Lorencová J. 1552
2 : 3 1 : 4
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Jablonné nad Orlicí 5 5 0 0 15 20 : 5 18
2. SPV Červená Voda 5 4 0 1 12 16.5 : 8.5 13
3. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 5 3 0 2 9 14 : 11 11
4. TJ Spartak OEZ Letohrad B 5 3 0 2 9 14 : 11 10
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 5 2 0 3 6 11.5 : 13.5 5
6. SK + Sokol Žamberk B 5 2 0 3 6 9.5 : 15.5 5
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 5 1 0 4 3 8.5 : 16.5 6
8. Sokol Mistrovice B 5 0 0 5 0 6 : 19 4
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 13. 12. 2015
ŠK Svitavy C – TJ Sokol Němčice TJ Štefanydes Polička E – TJ Lanškroun C
Rozhodčí: Krušina Adolf Rozhodčí: Houška František
1. Vodička M. V 1508 1/2 Pěkník M. 1826 1. Buchta M. 1677 0:1 Palla S. V 1699
2. Křeček J. 1712 0:1 Pail M. 1818 2. Kopecký V. 1615 0:1 Doleček M. 1555
3. Velešík M. 1519 1/2 Racek J. 1664 3. Brokl D. 1433 1/2 Pilný J. 1353
4. Čuma J. 1610 1/2 Myška F. 1590 4. Ryšavá M. 1441 0:1 Lapáček L. 1544
5. Vodička S. 1406 1:0 Petrželka K. H 1869 5. Houška F. 1196 0:1 Chládek J. 1277
2.5 : 2.5 0.5 : 4.5
TJ Sokol Horní Čermná B – TJ Sokol Horní Čermná A ŠK Ústí nad Orlicí D – Sokol Městečko Trnávka
Rozhodčí: Dušek Josef Rozhodčí: Kylar Pavel
1. Vacek M. 1520 0:1 Dušek J. 1563 1. Holásek V. 1442 1/2 Burian M. 1750
2. Šilar K. 1338 0:1 Kalousek M. 1862 2. Holásek V. 1493 1/2 Navrátil M. 1743
3. Havel D. 1350 0:1 Motl J. 1653 3. Mastný T. V 1670 0:1 Šmíd F. 1690
4. Dušek A. 1251 0:1 Šilar J. 1667 4. Kameník D. 1845 0:1 Lattenberg F. 1362
5. Balcar V. 1250 0:1 Šilar J. 1520 5. Píše J. 1396 1:0 Pavlů P. 1571
0 : 5 2 : 3
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Sokol Němčice 5 3 2 0 11 15 : 10 6
2. TJ Sokol Horní Čermná A 5 3 1 1 10 16.5 : 8.5 13
3. Sokol Městečko Trnávka 5 3 1 1 10 15.5 : 9.5 11
4. TJ Lanškroun C 5 2 1 2 7 13 : 12 7
5. ŠK Svitavy C 5 1 3 1 6 11.5 : 13.5 6
6. TJ Štefanydes Polička E 5 2 0 3 6 10 : 15 8
7. ŠK Ústí nad Orlicí D 5 1 1 3 4 12.5 : 12.5 7
8. TJ Sokol Horní Čermná B 5 0 1 4 1 6 : 19 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.