Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - šesté kolo 18.01.16

V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Kunvald C - Letohrad B 2,5:2,5, Kunvald B - Mistrovice B 2:3, Kunvald D - Žamberk B 2:3, Červená Voda - Jablonné n/O. 0,5:4,5
skupina B : Němčice - Městečko Trnávka 2,5:2,5, Horní Čermná A - Ústí n/O. D 3:2, Lanškroun C - Horní Čermná B 2:3, Svitavy C - Polička E 4,5:1,5


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 17. 01. 2016
ŠO K a.s. Kunvald C – TJ Spartak OEZ Letohrad B ŠO K a.s. Kunvald B – Sokol Mistrovice B
Rozhodčí: Řehák Josef Rozhodčí: Rusz Gustav
1. Hodek R. V 1695 1:0 Maceška B. 1758 1. Tobiška J. 1671 0:1 Janota J. 1570
2. Krčmář S. 1594 0:1 Lorenc J. V 1787 2. Rusz G. 1652 1/2 Bouchal L. V 1561
3. Štěpán S. 1621 0:1 Papáček M. V 1736 3. Rusz R. 1466 1/2 Bouchal T. 1304
4. Řehák J. 1491 1/2 Hejl P. 1602 4. Michalička V. 1492 0:1 Špinler B. V 1417
5. Mlynář M. 1564 1:0 Lorencová J. 1579 5. Krupica Z. 1522 1:0 Ježek J. 1000
2.5 : 2.5 2 : 3
ŠO K a.s. Kunvald D – SK + Sokol Žamberk B Šachový spolek Červená Voda – TJ Jablonné nad Orlicí
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Matoulek Václav
1. Dvořák E. 1700 1:0 Zámečník B. V 1757 1. Černohous M. 1681 0:1 Filip L. 1917
2. Bém T. 1533 0:1 Brdíček D. V 1774 2. Ludvik F. 1615 0:1 Černohous J. 1733
3. Hejkrlík P. 1000 0:1 Šulc J. 1616 3. Malý E. 1545 0:1 Vaníček J. 1718
4. Valenta R. 1000 0:1 Mazura J. 1582 4. Brychta A. 1605 0:1 Kubíček V. 1672
5. Bém T. 1172 1:0 Charvát V. 1386 5. Matoulek V. 1644 1/2 Vorlíček P. 1588
2 : 3 0.5 : 4.5
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Jablonné nad Orlicí 6 6 0 0 18 24.5 : 5.5 22
2. Šachový spolek Červená Voda 6 4 0 2 12 17 : 13 13
3. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 6 3 1 2 10 16.5 : 13.5 13
4. TJ Spartak OEZ Letohrad B 6 3 1 2 10 16.5 : 13.5 12
5. SK + Sokol Žamberk B 6 3 0 3 9 12.5 : 17.5 8
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 6 2 0 4 6 13.5 : 16.5 6
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 6 1 0 5 3 10.5 : 19.5 8
8. Sokol Mistrovice B 6 1 0 5 3 9 : 21 6
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 17. 01. 2016
TJ Sokol Němčice – Sokol Městečko Trnávka TJ Sokol Horní Čermná A – ŠK Ústí nad Orlicí D
Rozhodčí: Racek Josef Rozhodčí: Dušek Josef
1. Pěkník M. 1811 1:0 Burian M. 1736 1. Dušek J. 1581 0:1 Smola J. V 1840
2. Pail M. 1832 1/2 Navrátil M. 1731 2. Kalousek M. 1882 0:1 Kylar P. V 1822
3. Racek J. 1664 0:1 Šmíd F. 1709 3. Glöckner J. H 1848 1:0 Holásek V. 1450
4. Myška F. 1591 0:1 Izák M. 1639 4. Motl J. 1653 1:0 Holásek V. 1490
5. Jasanský K. H 1687 1:0 Pavlů P. 1559 5. Pecháček T. 1768 1:0 Píše J. 1414
2.5 : 2.5 3 : 2
TJ Lanškroun C – TJ Sokol Horní Čermná B ŠK Svitavy C – TJ Štefanydes Polička E
Rozhodčí: Pilný Jaroslav Rozhodčí: Krušina Adolf
1. Palla S. V 1693 0:1 Betlach J. 1638 1. Křeček J. 1709 1:0 Buchta M. 1680
2. Kupsa M. 1698 0:1 Vacek M. 1502 2. Jedlička E. 1641 1/2 Kopecký V. 1603
3. Doleček M. 1578 1:0 Šilar K. 1335 3. Velešík M. 1540 1:0 Brokl D. 1451
4. Křivohlávek J. 1466 1:0 Dušek A. 1250 4. Čuma J. 1609 1:0 Ryšavá M. 1427
5. Pilný J. 1462 0:1 Málek O. 1292 5. Vrabec L. 1256 1:0 Langrová I. 1053
2 : 3 4.5 : 0.5
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Sokol Horní Čermná A 6 4 1 1 13 19.5 : 10.5 16
2. TJ Sokol Němčice 6 3 3 0 12 17.5 : 12.5 8
3. Sokol Městečko Trnávka 6 3 2 1 11 18 : 12 13
4. ŠK Svitavy C 6 2 3 1 9 16 : 14 10
5. TJ Lanškroun C 6 2 1 3 7 15 : 15 9
6. TJ Štefanydes Polička E 6 2 0 4 6 10.5 : 19.5 8
7. ŠK Ústí nad Orlicí D 6 1 1 4 4 14.5 : 15.5 9
8. TJ Sokol Horní Čermná B 6 1 1 4 4 9 : 21 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.