Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - sedmé kolo 31.01.16

V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Jablonné n/O. - Kunvald C 3:2, Žamberk B - Červená voda 3,5:1,5, Mistrovice B - Kunvald D 2,5:2,5, Letohrad B - Kunvald B 4:1
skupina B : Polička E - Němčice 1,5:3,5, Horní Čermná B - Svitavy C 1:4, Ústí n/O. D - Lanškroun C 3,5:1,5, Městečko Trnávka - Horní Čermná A 1:4
Do finale o prvenství postupují první čtyři týmy skupin A a B, ostatní se utkají o 9-16 místo.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 31. 01. 2016
TJ Jablonné nad Orlicí – ŠO K a.s. Kunvald C SK + Sokol Žamberk B – ŠS Červená Voda
Rozhodčí: Vaníček Jan Rozhodčí: Kopal Vladimír
1. Filip L. 1917 1:0 Hodek R. V 1695 1. Zámečník B. V 1757 1/2 Černohous M. 1681
2. Černohous J. 1733 1:0 Krčmář S. 1594 2. Brdíček D. V 1774 1:0 Malý E. 1545
3. Vaníček J. 1718 0:1 Štěpán S. 1621 3. Jeništa J. 1647 1:0 Brychta A. 1605
4. Kubíček V. 1672 1:0 Řehák J. 1491 4. Šulc J. 1616 0:1 Matoulek V. 1644
5. Filip D. 1070 0:1 Mlynář M. 1564 5. Kopal V. 1583 1:0 Rupprich J. 1244
3 : 2 3.5 : 1.5
Sokol Mistrovice B – ŠO K a.s. Kunvald D TJ Spartak OEZ Letohrad B – ŠO K a.s. Kunvald B
Rozhodčí: Janota Jiří Rozhodčí: Lorenc Josef
1. Janota J. 1570 0:1 Dvořák E. 1700 1. Maceška B. 1758 1:0 Rusz G. 1652
2. Sysr P. H 1551 1:0 Bém T. 1533 2. Papáček M. V 1736 1:0 Rusz R. 1466
3. Bouchal L. V 1561 1/2 Hejkrlík P. 1000 3. Lorenc J. 1545 0:1 Krupica Z. 1522
4. Dušek O. 1126 0:1 Hrdina F. 1100 4. Janeček O. 1418 1:0 Šejnoha J. 1087
5. Bouchal T. 1304 1:0 Randis J. 1100 5. Petráček J. 1480 1:0 Kaplan D. 1088
2.5 : 2.5 4 : 1
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Jablonné nad Orlicí 7 7 0 0 21 27.5 : 7.5 25
2. TJ Spartak OEZ Letohrad B 7 4 1 2 13 20.5 : 14.5 16
3. Šachový spolek Červená Voda 7 4 0 3 12 18.5 : 16.5 14
4. SK + Sokol Žamberk B 7 4 0 3 12 16 : 19 11
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 7 3 1 3 10 18.5 : 16.5 15
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 7 2 0 5 6 14.5 : 20.5 7
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 7 1 1 5 4 13 : 22 10
8. Sokol Mistrovice B 7 1 1 5 4 11.5 : 23.5 8
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 31. 01. 2016
TJ Štefanydes Polička E – TJ Sokol Němčice TJ Sokol Horní Čermná B – ŠK Svitavy C
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Krušina Adolf
1. Buchta M. 1680 1/2 Pěkník M. 1811 1. Betlach J. 1638 1/2 Vodička M. V 1536
2. Bartoš K. 1694 1:0 Racek J. 1664 2. Vacek M. 1502 0:1 Křeček J. 1709
3. Brokl D. 1451 0:1 Myška F. 1591 3. Šilar K. 1335 1/2 Krušina A. 1608
4. Ryšavá M. 1427 0:1 Petrželka K. H 1864 4. Havel D. 1534 0:1 Velešík M. 1540
5. Houška F. 1193 0:1 Jasanský K. H 1687 5. Dušek A. 1250 0:1 Vodička S. 1416
1.5 : 3.5 1 : 4
ŠK Ústí nad Orlicí D – TJ Lanškroun C Sokol Městečko Trnávka – TJ Sokol Horní Čermná A
Rozhodčí: Kylar Pavel Rozhodčí: Dušek Josef
1. Smola J. V 1840 1/2 Palla S. V 1693 1. Burian M. 1736 0:1 Dušek J. 1581
2. Kylar P. V 1822 1/2 Kupsa M. 1698 2. Šmíd F. 1709 1/2 Cimprich M. 1775
3. Holásek V. 1450 1:0 Doleček M. 1578 3. Lattenberg F. 1399 0:1 Motl J. 1653
4. Holásek V. 1490 1/2 Křivohlávek J. 1466 4. Pavlů P. 1559 0:1 Ježek J. H 1640
5. Píše J. 1414 1:0 Pilný J. 1462 5. Novotný J. 1000 1/2 Šilar J. 1689
3.5 : 1.5 1 : 4
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Sokol Horní Čermná A 7 5 1 1 16 23.5 : 11.5 19
2. TJ Sokol Němčice 7 4 3 0 15 21 : 14 11
3. ŠK Svitavy C 7 3 3 1 12 20 : 15 13
4. Sokol Městečko Trnávka 7 3 2 2 11 19 : 16 13
5. ŠK Ústí nad Orlicí D 7 2 1 4 7 18 : 17 11
6. TJ Lanškroun C 7 2 1 4 7 16.5 : 18.5 9
7. TJ Štefanydes Polička E 7 2 0 5 6 12 : 23 9
8. TJ Sokol Horní Čermná B 7 1 1 5 4 10 : 25 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.