Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - osmé kolo 14.02.16

V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
Finalová skupina A : Jablonné n/O. - Městečko Trnávka 4:1, Letohrad B - Svitavy C 1,5:3,5, Červená Voda - Němčice 3,5:1,5, Žamberk B - Horní Čermná A 0,5:4,5
Finalová skupina B : Kunvald C - Horní Čermná B 2,5:2,5, Kunvald B - Polička E 2,5:2,5, Kunvald D - Lanškroun C 1,5:3,5, Mistrovice B - Ústí n/O. D 2,5:2,5


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD – FINÁLE A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 14. 02. 2016
TJ Jablonné nad Orlicí – Sokol Městečko Trnávka TJ Spartak OEZ Letohrad B – ŠK Svitavy C
Rozhodčí: Vaníček Jan Rozhodčí: Lorenc Josef
1. Filip L. 1921 1:0 Burian M. 1720 1. Hejl P. 1602 1/2 Jedlička E. 1640
2. Černohous J. 1747 0:1 Šmíd F. 1727 2. Lorenc J. 1545 1/2 Krušina A. 1608
3. Vaníček J. 1727 1:0 Lattenberg F. 1399 3. Janeček O. 1418 0:1 Čuma J. 1619
4. Vorlíček P. 1588 1:0 Pavlů P. 1504 4. Petráček J. 1480 0:1 Ďuriančík M. H 1304
5. Vaníček P. 1318 1:0 Balajka R. 1000 5. Lorencová J. 1558 1/2 Bulva F. 1088
4 : 1 1,5 : 3,5
Šachový spolek Červená Voda – TJ Sokol Němčice SK + Sokol Žamberk B – TJ Sokol Horní Čermná A
Rozhodčí: Matoulek Václav Rozhodčí: Kopal Vladimír
1. Černohous M. 1673 1:0 Pěkník M. 1801 1. Zámečník B. V 1747 0:1 Dušek J. 1593
2. Ludvik F. 1601 1/2 Pail M. 1826 2. Šulc J. 1606 0:1 Kalousek M. 1830
3. Malý E. 1545 1:0 Racek J. 1644 3. Martinec J. V 1773 0:1 Glöckner J. H 1836
4. Brychta A. 1589 0:1 Myška F. 1591 4. Kopal V. 1561 0:1 Motl J. 1664
5. Matoulek V. 1644 1:0 Petrželka K. H 1869 5. Charvát V. 1386 1/2 Šilar J. 1689
3,5 : 1,5 0,5 : 4,5
TABULKA PO 4. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Jablonné nad Orlicí 4 4 0 0 12 17,5 : 2,5 4
2. TJ Sokol Horní Čermná A 4 2 1 1 7 12,5 : 7,5 4
3. ŠK Svitavy C 4 1 3 0 6 11 : 9 2
4. SK + Sokol Žamberk B 4 2 0 2 6 7 : 13 0
5. TJ Sokol Němčice 4 1 2 1 5 10 : 10 1
6. TJ Spartak OEZ Letohrad B 4 1 0 3 3 8,5 : 11,5 0
7. Šachový spolek Červená Voda 4 1 0 3 3 6,5 : 13,5 3
8. Sokol Městečko Trnávka 4 0 2 2 2 7 : 13 1
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD – FINÁLE B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 14. 02. 2016
ŠO K a.s. Kunvald C – TJ Sokol Horní Čermná B ŠO K a.s. Kunvald B – TJ Štefanydes Polička E
Rozhodčí: Řehák Josef Rozhodčí: Rusz Gustav
1. Krčmář S. 1584 1/2 Betlach J. 1661 1. Tobiška J. 1651 1:0 Buchta M. 1653
2. Štěpán S. 1610 1:0 Vacek M. 1532 2. Rusz G. 1637 1/2 Kopecký V. 1604
3. Řehák J. 1491 0:1 Šilar K. 1327 3. Rusz R. 1466 1/2 Brokl D. 1434
4. Mlynář M. 1574 1:0 Havel D. 1534 4. Krupica Z. 1522 1/2 Ryšavá M. 1417
5. Řehák J. 1148 0:1 Balcar V. 1230 5. Šejnoha J. 1087 0:1 Houška F. 1189
2,5 : 2,5 2,5 : 2,5
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D – TJ Lanškroun C Sokol Mistrovice B – ŠK Ústí nad Orlicí D
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Janota Jiří
1. Dvořák E. 1725 1/2 Palla S. V 1670 1. Janota J. 1596 0:1 Kylar P. V 1827
2. Bém T. 1525 1:0 Doleček M. 1640 2. Sysr P. H 1525 1/2 Holásek V. 1509
3. Hejkrlík P. 1000 0:1 Křivohlávek J. 1466 3. Mikmek J. 1073 0:1 Píše J. 1404
4. Bém T. 1172 0:1 Kolomý A. 1601 4. Langr P. 1599 1:0 Šmajzrová V. 1340
5. Biedla V. 1000 0:1 Lapáček L. 1551 5. Špinler B. V 1433 1:0 Holásková V. 1156
1,5 : 3,5 2,5 : 2,5
TABULKA PO 4. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 4 2 1 1 7 11,5 : 8,5 2
2. TJ Štefanydes Polička E 4 2 1 1 7 9,5 : 10,5 1
3. TJ Lanškroun C 4 2 0 2 6 11,5 : 8,5 3
4. ŠK Ústí nad Orlicí D 4 1 2 1 5 10,5 : 9,5 2
5. Sokol Mistrovice B 4 1 2 1 5 9,5 : 10,5 2
5. TJ Sokol Horní Čermná B 4 1 2 1 5 9,5 : 10,5 2
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 4 1 1 2 4 9,5 : 10,5 1
8. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 4 1 1 2 4 8,5 : 11,5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.