Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - deváté kolo 28.02.16

V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
Finalová skupina A : Svitavy C - Jablonné n/O. 3,5:1,5, Němčice - Letohrad B 3:2, Horní Čermná A - Červená Voda 3,5:1,5, Městečko Trnávka - Žamberk B 3,5:1,5
Finalová skupina B : Polička E - Kunvald C 3:2, Lanškroun C - Kunvald B 3:2, Ústí n/O. D - Kunvald D 4:1, Horní Čermná B - Mistrovice B 1,5:3,5


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD – FINÁLE A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 28. 02. 2016
ŠK Svitavy C – TJ Jablonné nad Orlicí TJ Sokol Němčice – TJ Spartak OEZ Letohrad B
Rozhodčí: Krušina Adolf Rozhodčí: Racek Josef
1. Křeček J. 1727 1:0 Filip L. 1921 1. Pěkník M. 1801 0:1 Maceška B. 1746
2. Krušina A. 1608 1/2 Černohous J. 1747 2. Pail M. 1826 1:0 Lorenc J. V 1799
3. Velešík M. 1714 0:1 Vaníček J. 1727 3. Racek J. 1644 1:0 Janeček O. 1418
4. Čuma J. 1619 1:0 Filip D. 1070 4. Myška F. 1591 0:1 Petráček J. 1480
5. Ďuriančík M. H 1304 1:0 Filip J. 1083 5. Jasanský K. H 1687 1:0 Lorencová J. 1558
3.5 : 1.5 3 : 2
TJ Sokol Horní Čermná A – ŠS Červená Voda Sokol Městečko Trnávka – SK + Sokol Žamberk B
Rozhodčí: Dušek Josef Rozhodčí: Kopal Vladimír
1. Dušek J. 1593 1/2 Černohous M. 1673 1. Burian M. 1720 1:0 Šulc J. 1606
2. Kalousek M. 1830 1:0 Ludvik F. 1601 2. Navrátil M. 1737 1/2 Kopal V. 1561
3. Glöckner J. H 1836 1:0 Malý E. 1545 3. Šmíd F. 1727 0:1 Janeček M. 1519
4. Motl J. 1664 1:0 Brychta A. 1589 4. Pavlů P. 1504 1:0 Charvát V. 1386
5. Ježek J. H 1595 0:1 Matoulek V. 1644 5. Balajka R. 1000 1:0 Mazura O. 1332
3.5 : 1.5 3.5 : 1.5
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Jablonné nad Orlicí 5 4 0 1 12 19 : 6 5
2. TJ Sokol Horní Čermná A 5 3 1 1 10 16 : 9 7
3. ŠK Svitavy C 5 2 3 0 9 14.5 : 10.5 5
4. TJ Sokol Němčice 5 2 2 1 8 13 : 12 4
5. SK + Sokol Žamberk B 5 2 0 3 6 8.5 : 16.5 1
6. Sokol Městečko Trnávka 5 1 2 2 5 10.5 : 14.5 4
7. TJ Spartak OEZ Letohrad B 5 1 0 4 3 10.5 : 14.5 2
8. Šachový spolek Červená Voda 5 1 0 4 3 8 : 17 4
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD – FINÁLE B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 28. 02. 2016
TJ Štefanydes Polička E – ŠO K a.s. Kunvald C TJ Lanškroun C – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Pilný Jaroslav
1. Buchta M. 1653 1:0 Hodek R. V 1710 1. Palla S. V 1670 0:1 Tobiška J. 1651
2. Kopecký V. 1604 1:0 Štěpán S. 1610 2. Kupsa M. 1668 1:0 Rusz G. 1637
3. Brokl D. 1434 0:1 Mlynář M. 1574 3. Křivohlávek J. 1466 1/2 Rusz R. 1466
4. Ryšavá M. 1417 1:0 Řehák J. 1148 4. Pilný J. 1462 1/2 Krupica Z. 1522
5. Houška F. 1189 0:1 Obermajerová G. 1090 5. Lapáček L. 1551 1:0 Šejnoha L. 1371
3 : 2 3 : 2
ŠK Ústí nad Orlicí D – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D TJ Sokol Horní Čermná B – Sokol Mistrovice B
Rozhodčí: Kameník David Rozhodčí: Dušek Josef
1. Holásek V. 1509 1/2 Dvořák E. 1725 1. Vacek M. 1532 0:1 Bouchal L. V 1638
2. Holásek V. 1475 1:0 Bém T. 1525 2. Šilar K. 1327 1:0 Dušek O. 1126
3. Mastný T. V 1636 1/2 Hejkrlík P. 1000 3. Havel D. 1534 1/2 Bouchal T. 1572
4. Kameník D. 1832 1:0 Bém T. 1172 4. Dušek A. 1250 0:1 Langr P. 1599
5. Píše J. 1404 1:0 Hrdina F. 1100 5. Balcar V. 1230 0:1 Valenta R. V 1641
4 : 1 1.5 : 3.5
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Štefanydes Polička E 5 3 1 1 10 12.5 : 12.5 4
2. TJ Lanškroun C 5 3 0 2 9 14.5 : 10.5 5
3. ŠK Ústí nad Orlicí D 5 2 2 1 8 14.5 : 10.5 5
4. Sokol Mistrovice B 5 2 2 1 8 13 : 12 5
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 5 2 1 2 7 13.5 : 11.5 4
6. TJ Sokol Horní Čermná B 5 1 2 2 5 11 : 14 3
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 5 1 1 3 4 11.5 : 13.5 2
8. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 5 1 1 3 4 9.5 : 15.5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.