Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - desáté kolo 20.03.16

V desátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
Finalová skupina A : Jablonné n/O. - Němčice 3:2, Letohrad B - Horní Čermná A 2:3, Červená Voda - Městečko Trnávka 2,5:2,5, Žamberk B - Svitavy C 2:3
Finalová skupina B : Kunvald C - Lanškroun C 1,5:3,5, Kunvald B - Ústí n/O. D 0,5:4,5, Kunvald D - Horní Čermná B 4:1, Mistrovice B - Polička E 2,5:2,5
Ve hře o dvě postupová místa do Krajského přeboru 2.třídy se rozhodne až v posledním kole.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD – FINÁLE A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 20. 03. 2016
TJ Jablonné nad Orlicí – TJ Sokol Němčice TJ Spartak OEZ Letohrad B – TJ Sokol Horní Čermná A
Rozhodčí: Vaníček Jan Rozhodčí: Lorenc Josef
1. Filip L. 1915 1/2 Pěkník M. 1744 1. Lorenc J. V 1794 1:0 Dušek J. 1708
2. Černohous J. 1731 1/2 Pail M. 1822 2. Hejl P. 1604 0:1 Kalousek M. 1847
3. Vaníček J. 1729 1/2 Racek J. 1634 3. Lorenc J. 1549 1/2 Cimprich M. 1764
4. Kubíček V. 1688 1:0 Myška F. 1623 4. Janeček O. 1400 1/2 Motl J. 1702
5. Trampota L. 1573 1/2 Petrželka K. H 1859 5. Lorencová J. 1545 0:1 Šilar J. 1672
3 : 2 2 : 3
Šachový spolek Červená Voda – Sokol Městečko Trnávka SK + Sokol Žamberk B – ŠK Svitavy C
Rozhodčí: Matoulek Václav Rozhodčí: Kopal Vladimír
1. Černohous M. 1699 0:1 Burian M. 1696 1. Brdíček D. V 1781 1/2 Vodička M. V 1619
2. Ludvik F. 1604 1/2 Navrátil M. 1728 2. Šulc J. 1586 1/2 Křeček J. 1749
3. Malý E. 1682 1:0 Lattenberg F. 1386 3. Mazura J. 1582 1/2 Svatoš Z. 1702
4. Brychta A. 1535 0:1 Pavlů P. 1505 4. Kopal V. 1539 0:1 Jedlička E. 1638
5. Matoulek V. 1711 1:0 Balajka R. 1000 5. Hurdes E. 1437 1/2 Krušina A. 1599
2.5 : 2.5 2 : 3
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Jablonné nad Orlicí 6 5 0 1 15 22 : 8 6
2. TJ Sokol Horní Čermná A 6 4 1 1 13 19 : 11 9
3. ŠK Svitavy C 6 3 3 0 12 17.5 : 12.5 6
4. TJ Sokol Němčice 6 2 2 2 8 15 : 15 4
5. Sokol Městečko Trnávka 6 1 3 2 6 13 : 17 6
6. SK + Sokol Žamberk B 6 2 0 4 6 10.5 : 19.5 1
7. Šachový spolek Červená Voda 6 1 1 4 4 10.5 : 19.5 6
8. TJ Spartak OEZ Letohrad B 6 1 0 5 3 12.5 : 17.5 3
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD – FINÁLE B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 20. 03. 2016
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C – TJ Lanškroun C ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B – ŠK Ústí nad Orlicí D
Rozhodčí: Hodek Roman Rozhodčí: Rusz Gustav
1. Hodek R. V 1680 0:1 Palla S. V 1674 1. Tobiška J. 1650 0:1 Kylar P. V 1830
2. Krčmář S. 1576 1/2 Křivohlávek J. 1468 2. Rusz G. 1625 0:1 Holásek V. 1552
3. Štěpán S. 1634 0:1 Pilný J. 1439 3. Rusz R. 1458 1/2 Holásek V. 1486
4. Mlynář M. 1589 1:0 Lapáček L. 1551 4. Michalička V. 1468 0:1 Kameník D. 1835
5. Řehák J. 1148 0:1 Pešek P. 1251 5. Krupica Z. 1572 0:1 Píše J. 1481
1.5 : 3.5 0.5 : 4.5
ŠO K a.s. Kunvald D – TJ Sokol Horní Čermná B Sokol Mistrovice B – TJ Štefanydes Polička E
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Halbrštát Karel
1. Dvořák E. 1721 1:0 Betlach J. 1651 1. Sysr P. H 1572 0:1 Buchta M. 1658
2. Bém T. 1510 1/2 Vacek M. 1493 2. Mikmek J. 1237 1/2 Kopecký V. 1615
3. Hejkrlík P. 1371 1:0 Šilar K. 1340 3. Baláš V. 1064 0:1 Bartoš K. 1712
4. Bém T. 1487 1/2 Havel D. 1518 4. Langr P. 1571 1:0 Brokl D. 1389
5. Biedla V. 1000 1:0 Dušek A. 1250 5. Valenta R. V 1640 1:0 Ryšavá M. 1414
4 : 1 2.5 : 2.5
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun C 6 4 0 2 12 18 : 12 8
2. ŠK Ústí nad Orlicí D 6 3 2 1 11 19 : 11 9
3. TJ Štefanydes Polička E 6 3 2 1 11 15 : 15 6
4. Sokol Mistrovice B 6 2 3 1 9 15.5 : 14.5 7
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 6 2 1 3 7 15 : 15 5
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 6 2 1 3 7 13.5 : 16.5 4
7. TJ Sokol Horní Čermná B 6 1 2 3 5 12 : 18 3
8. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 6 1 1 4 4 12 : 18 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.