Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - jedenácté kolo 10.04.16

V jedenáctém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
Finalová skupina A : Horní Čermná A - Jablonné n/O. 1,5:3,5, Městečko Trnávka - Letohrad B 2,5:2,5, Svitavy C - Červená Voda 2,5:2,5, Němčice - Žamberk B 5:0. Do Krajského přeboru 2.třídy postupuje vítěz Jablonné n/O spolu s druhou Horní Čermnou A.
Finalová skupina B : Ústí n/O. C - Kunvald D 4:1, Horní Čermná B - Kunvald B 1,5:3,5, Polička E - Kunvald D 3:2, Lanškroun C - Mistrovice B 2:3


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD – FINÁLE A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 10. 04. 2016
Sokol Horní Čermná A – TJ Jablonné nad Orlicí Sokol Městečko Trnávka – Spartak OEZ Letohrad B
Rozhodčí: Dušek Josef Rozhodčí: Lorenc Josef
1. Dušek J. 1684 1/2 Filip L. 1910 1. Burian M. 1716 1:0 Maceška B. 1765
2. Glöckner J. H 1874 1:0 Černohous J. 1736 2. Navrátil M. 1721 1/2 Hejl P. 1596
3. Cimprich M. 1753 0:1 Vaníček J. 1736 3. Šmíd F. 1721 1:0 Lorenc J. 1560
4. Motl J. 1688 0:1 Kubíček V. 1704 4. Lattenberg F. 1380 0:1 Janeček O. 1414
5. Ježek J. H 1584 0:1 Trampota L. 1573 5. Pavlů P. 1527 0:1 Lorencová J. 1532
1.5 : 3.5 2.5 : 2.5
ŠK Svitavy C – Šachový spolek Červená Voda TJ Sokol Němčice – SK + Sokol Žamberk B
Rozhodčí: Krušina Adolf Rozhodčí: Racek Josef
1. Vodička M. V 1624 1/2 Černohous M. 1679 1. Pěkník M. 1753 1:0 Mazura J. 1588
2. Křeček J. 1740 0:1 Ludvik F. 1575 2. Pail M. 1830 1:0 Kopal V. 1557
3. Svatoš Z. 1694 1:0 Malý E. 1688 3. Racek J. 1639 1:0 Janeček M. 1534
4. Jedlička E. 1650 0:1 Brychta A. 1513 4. Myška F. 1607 1:0 Charvát V. 1387
5. Čuma J. 1626 1:0 Matoulek V. 1711 5. Jasanský K. H 1717 1:0 Hurdes E. 1445
2.5 : 2.5 5 : 0
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Jablonné nad Orlicí 7 6 0 1 18 25.5 : 9.5 9
2. TJ Sokol Horní Čermná A 7 4 1 2 13 20.5 : 14.5 10
3. ŠK Svitavy C 7 3 4 0 13 20 : 15 8
4. TJ Sokol Němčice 7 3 2 2 11 20 : 15 9
5. Sokol Městečko Trnávka 7 1 4 2 7 15.5 : 19.5 8
6. SK + Sokol Žamberk B 7 2 0 5 6 10.5 : 24.5 1
7. Šachový spolek Červená Voda 7 1 2 4 5 13 : 22 8
8. TJ Spartak OEZ Letohrad B 7 1 1 5 4 15 : 20 5
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD – FINÁLE B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 10. 04. 2016
ŠK Ústí nad Orlicí D – ŠO K a.s. Kunvald C TJ Sokol Horní Čermná B – ŠO K a.s. Kunvald B
Rozhodčí: Kylar Pavel Rozhodčí: Dušek Josef
1. Kylar P. V 1838 0:1 Štěpán S. 1629 1. Betlach J. 1635 1/2 Tobiška J. 1640
2. Holásek V. 1584 1:0 Řehák J. 1510 2. Vacek M. 1494 0:1 Rusz G. 1613
3. Holásek V. 1514 1:0 Mlynář M. 1598 3. Havel D. 1516 0:1 Rusz R. 1460
4. Driemer J. 1533 1:0 Řehák J. 1148 4. Dušek A. 1250 1/2 Michalička V. 1464
5. Píše J. 1516 1:0 Obermajerová G. 1090 5. Balcar V. 0 1230 1/2 Krupica Z. 0 1547 0
4 : 1 1.5 : 3.5
TJ Štefanydes Polička E – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D TJ Lanškroun C – Sokol Mistrovice B
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Palla Stanislav
1. Buchta M. 1659 0:1 Dvořák E. 1728 1. Palla S. V 1686 1/2 Bouchal L. V 1686
2. Kopecký V. 1615 1:0 Bém T. 1509 2. Křivohlávek J. 1476 0:1 Mikmek J. 1237
3. Bartoš K. 1712 1:0 Hejkrlík P. 1389 3. Kolomý A. 1612 1:0 Mikmek J. 1073
4. Brokl D. 1391 0:1 Bém T. 1489 4. Lapáček L. 1542 0:1 Bouchal T. 1570
5. Ryšavá M. 1406 1:0 Hrdina F. 1100 5. Kalousová J. 1405 1/2 Langr P. 1563
3 : 2 2 : 3
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí D 7 4 2 1 14 23 : 12 13
2. TJ Štefanydes Polička E 7 4 2 1 14 18 : 17 9
3. TJ Lanškroun C 7 4 0 3 12 20 : 15 9
4. Sokol Mistrovice B 7 3 3 1 12 18.5 : 16.5 9
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 7 2 1 4 7 16 : 19 6
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 7 2 1 4 7 15.5 : 19.5 6
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 7 2 1 4 7 15.5 : 19.5 4
8. TJ Sokol Horní Čermná B 7 1 2 4 5 13.5 : 21.5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.