Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - první kolo 13.10.15

Také Krajská soutěž západ se letos hraje ve dvou skupinách A a B, v nichž byly v prvním kole dosaženy následující výsledky:
Skupina A : Polabiny H - Rapid G 2:3, Rapid F - Polabiny G 3,5:1,5, Železné hory B - Polabiny I 2,5:2,5, Polabiny F volno
Skupina B : Krucemburk - Miřetice 2,5:2,5, Krouna - Hlinsko B 1:4, Chrudim C - Chrudim D 3,5:1,5, Hlinsko C volno


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 11. 10. 2015
2222 ŠK Polabiny F – volný los 2222 ŠK Polabiny H – ŠK Rapid Pardubice G
  Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina
1. 0 0 0 0 0 1. Šlosar J. 2065 1:0 Hon J. 1777
2. 0 0 0 0 0 2. Jiroušek J. 1408 1:0 Kocian Š. 1185
3. 0 0 0 0 0 3. Brázda V. 1570 0:1 Joukl J. V 1588
4. 0 0 0 0 0 4. Bílek M. 1306 0:1 Joukl M. 1484
5. 0 0 0 0 0 5. Šlosar J. 1000 0:1 Macek O. 1213
0 2 : 3
ŠK Rapid Pardubice F – 2222 ŠK Polabiny G ŠS Železné hory B – 2222 ŠK Polabiny I
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Šilar Lubomír
1. Jouza P. H 1678 1:0 Gregor J. V 1766 1. Chudý V. 1245 0:1 Pelcl L. 1700
2. Kalhous M. 1581 0:1 Bureš M. 1574 2. Roub R. 1000 1/2 Stoček P. 1522
3. Stehlík P. V 1548 1:0 Kantor T. 1329 3. Rožek J. 1241 0:1 Pelcl R. 1087
4. Král M. 1526 1/2 Nešpůrek V. 1192 4. Roub R. 1100 1:0 Pilná J. 1241
5. Kolomý R. 1513 1:0 Nešpůrek J. H 1099 5. Hlína A. 1080 1:0 Šulcová T. 1194
3.5 : 1.5 2.5 : 2.5
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Rapid Pardubice F 1 1 0 0 3 3.5 : 1.5 3
2. ŠK Rapid Pardubice G 1 1 0 0 3 3 : 2 3
3. ŠS Železné hory B 1 0 1 0 1 2.5 : 2.5 2
3. 2222 ŠK Polabiny I 1 0 1 0 1 2.5 : 2.5 2
5. 2222 ŠK Polabiny F 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. 2222 ŠK Polabiny H 1 0 0 1 0 2 : 3 2
7. 2222 ŠK Polabiny G 1 0 0 1 0 1.5 : 3.5 1
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 11. 10. 2015
ŠO Hlinsko C – volný los Sokol Krucemburk – NOPO Miřetice
  Rozhodčí: Janoušek Ladislav
1. 0 0 0 0 0 1. Kafka R. 1522 0:1 Kubeš I. H 1284
2. 0 0 0 0 0 2. Michal M. H 1787 1:0 Janoušek P. 1541
3. 0 0 0 0 0 3. Kačor P. 1487 1:0 Janoušek L. 1567
4. 0 0 0 0 0 4. Hrančík J. 1374 1/2 Kůs M. 1351
5. 0 0 0 0 0 5. Chvojka M. 1000 0:1 Kubelka L. 1400
0 2.5 : 2.5
TJ Sokol Krouna – ŠO Hlinsko B TJ ŠO Chrudim C – TJ ŠO Chrudim D
Rozhodčí: Vašek Petr Rozhodčí: Sokol Pavel
1. Hubený P. H 1959 0:1 Říha V. V 1779 1. Linhart Z. V 1966 1:0 Honek J. H 1888
2. Štěpánek Z. H 1748 0:1 Dvořák S. V 1846 2. Němec B. V 1864 1:0 Ždímal P. V 1769
3. Jirmásek V. 1536 0:1 Londin M. 1767 3. Sokol P. 1573 1:0 Bureš Z. 1561
4. Netolický J. 1363 1:0 Novotný O. 1493 4. Chvojka J. 1161 0:1 Stryka R. 1504
5. Dědič T. 1148 0:1 Štorek L. 1626 5. Macháček J. 1000 1/2 Krečmer J. 1377
1 : 4 3.5 : 1.5
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Hlinsko B 1 1 0 0 3 4 : 1 4
2. TJ ŠO Chrudim C 1 1 0 0 3 3.5 : 1.5 3
3. Sokol Krucemburk 1 0 1 0 1 2.5 : 2.5 2
3. NOPO Miřetice 1 0 1 0 1 2.5 : 2.5 2
5. ŠO Hlinsko C 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. TJ ŠO Chrudim D 1 0 0 1 0 1.5 : 3.5 1
7. TJ Sokol Krouna 1 0 0 1 0 1 : 4 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.