Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - druhé kolo 02.11.15

V Krajské soutěži západ byly ve druhém kole dosaženy následující výsledky :
Skupina A : Polabiny G - Železné hory B 2,5:2,5, Rapid G - Rapid F 1,5:3,5, Polabiny F - Polabiny H 4:1, Polabiny I volno
Skupina B : Hlinsko B - Chrudim C 4,5:0,5, Miřetice - Krouna 2:3, Hlinsko C - Krucemburk 2:3, Chrudim D - volno


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 3 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 01. 11. 2015
 Volný los – 2222 ŠK Polabiny I 2222 ŠK Polabiny G – ŠS Železné hory B
0 Rozhodčí: Nešpůrek Vojtěch
0 0 0 0 0 0 1. Bureš M. 1574 0:1 Šilar L. V 2098
0 0 0 0 0 0 2. Fišnar K. 1426 1:0 Chudý V. 1245
0 0 0 0 0 0 3. Nešpůrek J. 1314 1/2 Roub R. 1000
0 0 0 0 0 0 4. Kantor T. 1329 1:0 Roub R. 1100
0 0 0 0 0 0 5. Nešpůrek J. H 1099 0:1 Studnička L. 1000
0 2.5 : 2.5
ŠK Rapid Pardubice G – ŠK Rapid Pardubice F 2222 ŠK Polabiny F – 2222 ŠK Polabiny H
Rozhodčí: Hon Jiří Rozhodčí: Vorel Bohuslav
1. Hon J. 1777 1/2 Veselý E. H 1807 1. Kvapil P. 1549 1/2 Šlosar J. 2065
2. Joukl J. V 1588 1/2 Kalhous M. 1581 2. Vorel B. 1686 1/2 Bílek J. 1432
3. Joukl M. 1484 1/2 Stehlík P. V 1548 3. Škorpík F. 1646 1:0 Bílek M. 1306
4. Šebestián M. 1100 0:1 Král M. 1526 4. Krejčí J. 1565 1:0 Plíva P. 1135
5. Macek O. 1213 0:1 Kolomý R. 1513 5. Pištora L. H 1460 1:0 Šlosar J. 1000
1.5 : 3.5 4 : 1
TABULKA PO 2. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Rapid Pardubice F 2 2 0 0 6 7 : 3 5
2. 2222 ŠK Polabiny F 1 1 0 0 3 4 : 1 3
3. ŠK Rapid Pardubice G 2 1 0 1 3 4.5 : 5.5 3
4. ŠS Železné hory B 2 0 2 0 2 5 : 5 4
5. 2222 ŠK Polabiny I 1 0 1 0 1 2.5 : 2.5 2
6. 2222 ŠK Polabiny G 2 0 1 1 1 4 : 6 3
7. 2222 ŠK Polabiny H 2 0 0 2 0 3 : 7 2
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 3 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 01. 11. 2015
volný los – TJ ŠO Chrudim D ŠO Hlinsko B – TJ ŠO Chrudim C
0 Rozhodčí: Indra Antonín
0 0 0 0 0 0 1. Dvořák S. V 1846 1/2 Linhart Z. V 1966
0 0 0 0 0 0 2. Londin M. 1767 1:0 Němec B. V 1864
0 0 0 0 0 0 3. Vojanec H. V 1609 1:0 Sokol P. 1573
0 0 0 0 0 0 4. Štorek L. 1626 1:0 Chvojka J. 1161
0 0 0 0 0 0 5. Stránský L. 1000 1:0 Salaquarda P. 1000
0 4.5 : 0.5
NOPO Miřetice – TJ Sokol Krouna ŠO Hlinsko C – Sokol Krucemburk
Rozhodčí: Janoušek Ladislav Rozhodčí: Indra Antonín
1. Kubeš I. H 1284 0:1 Štěpánek Z. H 1748 1. Ročňák M. 1466 0:1 Kafka R. 1522
2. Janoušek P. 1541 1:0 Jirmásek V. 1536 2. Štěrba B. 1523 0:1 Michal M. H 1787
3. Janoušek L. 1567 0:1 Netolický J. 1363 3. Ročňák Z. 1163 1:0 Hrančík J. 1374
4. Šebek M. 1486 0:1 Šenkýř J. 1242 4. Indra A. 1367 1:0 Kašpar L. 1672
5. Štěnička M. H 1250 1:0 Profousová V. 1592 5. Peňáz V. 1251 0:1 Mottl J. H 1358
2 : 3 2 : 3
TABULKA PO 2. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Hlinsko B 2 2 0 0 6 8.5 : 1.5 8
2. Sokol Krucemburk 2 1 1 0 4 5.5 : 4.5 5
3. TJ Sokol Krouna 2 1 0 1 3 4 : 6 4
4. TJ ŠO Chrudim C 2 1 0 1 3 4 : 6 3
5. NOPO Miřetice 2 0 1 1 1 4.5 : 5.5 4
6. ŠO Hlinsko C 1 0 0 1 0 2 : 3 2
7. TJ ŠO Chrudim D 1 0 0 1 0 1.5 : 3.5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.