Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - třetí kolo 15.11.15

Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Rapid F - Polabiny F 3:2, Železné hory B - Rapid G 1:4, Polabiny I - Polabiny G 3,5:1,5, Polabiny H volno
skupina B : Krouna - Hlinsko C 2,5:2,5, Chrudim C - Miřetice 3:2, Chrudim D - Hlinsko B 1,5:3,5, Krucemburk volno


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 15. 11. 2015
2222 ŠK Polabiny H – volný los ŠK Rapid Pardubice F – 2222 ŠK Polabiny F
0 Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. 0 0 0 0 0 1. Jouza P. H 1678 1:0 Kvapil P. 1549
2. 0 0 0 0 0 2. Kalhous M. 1581 1/2 Vorel B. 1686
3. 0 0 0 0 0 3. Stehlík P. V 1548 1/2 Škorpík F. 1646
4. 0 0 0 0 0 4. Král M. 1526 1/2 Krejčí J. 1565
5. 0 0 0 0 0 5. Kolomý R. 1513 1/2 Pištora L. H 1460
0 3 : 2
ŠS Železné hory B – ŠK Rapid Pardubice G 2222 ŠK Polabiny I – 2222 ŠK Polabiny G
Rozhodčí: Šilar Lubomír Rozhodčí: Nešpůrek Vojtěch
1. Tyč M. V 1543 1/2 Hon J. 1777 1. Pelcl L. 1700 1:0 Nešpůrek J. 1314
2. Chudý V. 1245 0:1 Kocian Š. 1185 2. Stoček P. 1522 0:1 Kantor T. 1329
3. Roub R. 1000 0:1 Joukl J. V 1588 3. Pelcl R. 1087 1/2 Nešpůrek V. 1192
4. Roub R. 1100 0:1 Joukl M. 1484 4. Půlpán O. 1363 1:0 Voborník J. 1000
5. Tyč J. 1000 1/2 Šebestián M. 1100 5. Pilná J. 1241 1:0 Nešpůrek J. H 1099
1 : 4 3.5 : 1.5
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Rapid Pardubice F 3 3 0 0 9 10 : 5 6
2. ŠK Rapid Pardubice G 3 2 0 1 6 8.5 : 6.5 6
3. 2222 ŠK Polabiny I 2 1 1 0 4 6 : 4 5
4. 2222 ŠK Polabiny F 2 1 0 1 3 6 : 4 3
5. ŠS Železné hory B 3 0 2 1 2 6 : 9 4
6. 2222 ŠK Polabiny G 3 0 1 2 1 5.5 : 9.5 4
7. 2222 ŠK Polabiny H 2 0 0 2 0 3 : 7 2
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 15. 11. 2015
Sokol Krucemburk – volný los  TJ Sokol Krouna – ŠO Hlinsko C
  Rozhodčí: Ročňák Zdeněk
1. 0 0 0 0 0 1. Štěpánek Z. H 1748 1:0 Ročňák M. 1466
2. 0 0 0 0 0 2. Netolický J. 1363 0:1 Štěrba B. 1523
3. 0 0 0 0 0 3. Šenkýř J. 1242 0:1 Severýn J. 1422
4. 0 0 0 0 0 4. Dědič T. 1148 1/2 Ročňák Z. 1163
5. 0 0 0 0 0 5. Profousová V. 1592 1:0 Holfeuer A. 1797
0 2.5 : 2.5
TJ ŠO Chrudim C – NOPO Miřetice TJ ŠO Chrudim D – ŠO Hlinsko B
Rozhodčí: Sokol Pavel Rozhodčí: Bureš Zbyněk
1. Linhart Z. V 1966 1:0 Cach T. H 1275 1. Honek J. H 1888 1/2 Říha V. V 1779
2. Němec B. V 1864 1:0 Kubeš I. H 1284 2. Krys J. V 1713 1/2 Dvořák S. V 1846
3. Sokol P. 1573 1:0 Janoušek P. 1541 3. Bureš Z. 1561 1/2 Londin M. 1767
4. Chvojka J. 1161 0:1 Janoušek L. 1567 4. Stryka R. 1504 0:1 Štorek L. 1626
5. Biben V. 1109 0:1 Kůs M. 1351 5. Krečmer J. 1377 0:1 Stránský L. 1000
3 : 2 1.5 : 3.5
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Hlinsko B 3 3 0 0 9 12 : 3 10
2. TJ ŠO Chrudim C 3 2 0 1 6 7 : 8 6
3. Sokol Krucemburk 2 1 1 0 4 5.5 : 4.5 5
4. TJ Sokol Krouna 3 1 1 1 4 6.5 : 8.5 6
5. ŠO Hlinsko C 2 0 1 1 1 4.5 : 5.5 4
6. NOPO Miřetice 3 0 1 2 1 6.5 : 8.5 6
7. TJ ŠO Chrudim D 2 0 0 2 0 3 : 7 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.