Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - čtvrté kolo 29.11.15

Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Rapid G - Polabiny I 3:2, Polabiny F - Železné hory B 3,5:1,5, Polabiny H - Rapid F 2:3, Polabiny G volno
skupina B : Miřetice - Chrudim D 2:3, Hlinsko C - Chrudim C 2,5:2,5, Krucemburk - Krouna 2,5:2,5, Hlinsko B volno


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 29. 11. 2015
Volný los – 2222 ŠK Polabiny G ŠK Rapid Pardubice G – 2222 ŠK Polabiny I
0 Rozhodčí: Hon Jiří
0 0 0 0 0 0 1. Hon J. 1777 1:0 Pelcl L. 1700
0 0 0 0 0 0 2. Joukl J. V 1588 0:1 Cach O. 1576
0 0 0 0 0 0 3. Joukl M. 1484 1:0 Pelcl R. 1087
0 0 0 0 0 0 4. Fiala J. V 1335 1/2 Juchelka M. 1371
0 0 0 0 0 0 5. Macek O. 1213 1/2 Pilná J. 1241
0 3 : 2
2222 ŠK Polabiny F – ŠS Železné hory B 2222 ŠK Polabiny H – ŠK Rapid Pardubice F
Rozhodčí: Vorel Bohuslav Rozhodčí: Novotný Michal
1. Frgalová H. 1618 0:1 Šilar L. V 2098 1. Jiroušek J. 1408 0:1 Veselý E. H 1807
2. Kvapil P. 1549 1:0 Tyč M. V 1543 2. Brázda V. 1570 1/2 Kalhous M. 1581
3. Vorel B. 1686 1/2 Roub R. 1000 3. Bílek J. 1432 1:0 Stehlík P. V 1548
4. Škorpík F. 1646 1:0 Roub R. 1100 4. Liška K. 1144 1/2 Král M. 1526
5. Krejčí J. 1565 1:0 Brunclík T. 1000 5. Plíva P. 1135 0:1 Mikulenka T. 1523
3.5 : 1.5 2 : 3
TABULKA PO 4. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Rapid Pardubice F 4 4 0 0 12 13 : 7 8
2. ŠK Rapid Pardubice G 4 3 0 1 9 11.5 : 8.5 8
3. 2222 ŠK Polabiny F 3 2 0 1 6 9.5 : 5.5 6
4. 2222 ŠK Polabiny I 3 1 1 1 4 8 : 7 6
5. ŠS Železné hory B 4 0 2 2 2 7.5 : 12.5 5
6. 2222 ŠK Polabiny G 3 0 1 2 1 5.5 : 9.5 4
7. 2222 ŠK Polabiny H 3 0 0 3 0 5 : 10 3
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 29. 11. 2015
Volný los – ŠO Hlinsko B NOPO Miřetice – TJ ŠO Chrudim D
0 Rozhodčí: Janoušek Ladislav
0 0 0 0 0 0 1. Cach T. H 1275 0:1 Honek J. H 1888
0 0 0 0 0 0 2. Janoušek P. 1541 0:1 Krys J. V 1713
0 0 0 0 0 0 3. Janoušek L. 1567 1:0 Zelený F. 1604
0 0 0 0 0 0 4. Šebek M. 1486 0:1 Bureš Z. 1561
0 0 0 0 0 0 5. Kubelka L. 1400 1:0 Stryka R. 1504
0 2 : 3
ŠO Hlinsko C – TJ ŠO Chrudim C Sokol Krucemburk – TJ Sokol Krouna
Rozhodčí: Indra Antonín Rozhodčí: Vašek Petr
1. Ročňák M. 1466 1/2 Linhart Z. V 1966 1. Lacina M. 1677 0:1 Štěpánek Z. H 1748
2. Severýn J. 1422 0:1 Němec B. V 1864 2. Kafka R. 1522 1:0 Jirmásek V. 1536
3. Ročňák Z. 1163 0:1 Sokol P. 1573 3. Michal M. H 1787 0:1 Netolický J. 1363
4. Indra A. 1367 1:0 Chvojka J. 1161 4. Kačor P. 1487 1:0 Šenkýř J. 1242
5. Pešek P. 1424 1:0 Salaquarda P. 1000 5. Hrančík J. 1374 1/2 Dědič T. 1148
2.5 : 2.5 2.5 : 2.5
TABULKA PO 4. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Hlinsko B 3 3 0 0 9 12 : 3 10
2. TJ ŠO Chrudim C 4 2 1 1 7 9.5 : 10.5 8
3. Sokol Krucemburk 3 1 2 0 5 8 : 7 7
4. TJ Sokol Krouna 4 1 2 1 5 9 : 11 8
5. TJ ŠO Chrudim D 3 1 0 2 3 6 : 9 4
6. ŠO Hlinsko C 3 0 2 1 2 7 : 8 6
7. NOPO Miřetice 4 0 1 3 1 8.5 : 11.5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.