Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - páté kolo 13.12.15

V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Železné hory B - Polabiny H 3:2, Polabiny I - Polabiny F 0,5:4,5, Polabiny G - Rapid G 2,5:2,5, Rapid F volno
skupina B : Chrudim C - Krucemburk 4:1, Chrudim D - Hlinsko C 3:2, Hlinsko B - Miřetice 3,5:1,5, Krouna volno


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 13. 12. 2015
ŠK Rapid Pardubice F – volný los ŠS Železné hory B – 2222 ŠK Polabiny H
0 Rozhodčí: Šilar Lubomír
0 0 0 0 0 0 1. Šilar L. V 2117 +:- Šlosar J. 2054
0 0 0 0 0 0 2. Chudý V. 1245 0:1 Brázda V. 1536
0 0 0 0 0 0 3. Roub R. 1000 1:0 Bílek J. 1472
0 0 0 0 0 0 4. Roub R. 1100 +:- Bílek M. 1319
0 0 0 0 0 0 5. Koláček P. 1000 0:1 Liška K. 1187
0 3 : 2
2222 ŠK Polabiny I – 2222 ŠK Polabiny F 2222 ŠK Polabiny G – ŠK Rapid Pardubice G
Rozhodčí: Vorel Bohuslav Rozhodčí: Hon Jiří
1. Pelcl L. 1688 1/2 Frgalová H. 1616 1. Bureš M. 1579 1/2 Hon J. 1768
2. Pelcl R. 1087 0:1 Kvapil P. 1504 2. Fišnar K. 1426 1/2 Joukl J. V 1540
3. Juchelka M. 1345 0:1 Vorel B. 1701 3. Nešpůrek J. 1321 1/2 Joukl M. 1520
4. Půlpán O. 1363 0:1 Škorpík F. 1646 4. Kantor T. 1350 1:0 Macek O. 1218
5. Pilná J. 1288 0:1 Krejčí J. 1566 5. Vlček T. 1094 0:1 Svoboda D. 1182
0.5 : 4.5 2.5 : 2.5
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Rapid Pardubice F 4 4 0 0 12 13 : 7 8
2. ŠK Rapid Pardubice G 5 3 1 1 10 14 : 11 9
3. 2222 ŠK Polabiny F 4 3 0 1 9 14 : 6 10
4. ŠS Železné hory B 5 1 2 2 5 10.5 : 14.5 8
5. 2222 ŠK Polabiny I 4 1 1 2 4 8.5 : 11.5 6
6. 2222 ŠK Polabiny G 4 0 2 2 2 8 : 12 5
7. 2222 ŠK Polabiny H 4 0 0 4 0 7 : 13 5
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 13. 12. 2015
TJ Sokol Krouna – volný los TJ ŠO Chrudim C – Sokol Krucemburk
0 Rozhodčí: Sokol Pavel
0 0 0 0 0 0 1. Linhart Z. V 1956 1:0 Kafka R. 1522
0 0 0 0 0 0 2. Němec B. V 1879 1:0 Michal M. H 1782
0 0 0 0 0 0 3. Sokol P. 1582 1:0 Hrančík J. 1374
0 0 0 0 0 0 4. Biben V. 1109 0:1 Štorek L. 1469
0 0 0 0 0 0 5. Němec V. 1618 1:0 Mottl J. H 1358
0 4 : 1
TJ ŠO Chrudim D – ŠO Hlinsko C ŠO Hlinsko B – NOPO Miřetice
Rozhodčí: Bureš Zbyněk Rozhodčí: Vašek Petr
1. Honek J. H 1870 1:0 Štěrba B. 1528 1. Říha V. V 1918 1/2 Janoušek P. 1524
2. Krys J. V 1720 0:1 Severýn J. 1407 2. Londin M. 1778 1/2 Janoušek L. 1558
3. Bureš Z. 1554 1:0 Indra A. 1672 3. Novotný O. 1431 1:0 Šebek M. 1486
4. Mužík F. 1565 1:0 Pešek P. 1472 4. Vašek P. 1472 1/2 Kůs M. 1351
5. Stryka R. 1504 0:1 Londinová J. 1564 5. Štorek L. 1626 1:0 Štěnička M. H 1250
3 : 2 3.5 : 1.5
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Hlinsko B 4 4 0 0 12 15.5 : 4.5 12
2. TJ ŠO Chrudim C 5 3 1 1 10 13.5 : 11.5 12
3. TJ ŠO Chrudim D 4 2 0 2 6 9 : 11 7
4. Sokol Krucemburk 4 1 2 1 5 9 : 11 8
4. TJ Sokol Krouna 4 1 2 1 5 9 : 11 8
6. ŠO Hlinsko C 4 0 2 2 2 9 : 11 8
7. NOPO Miřetice 5 0 1 4 1 10 : 15 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.