Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - šesté kolo 18.01.16

V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Polabiny F - Polabiny G 3,5:1,5, Polabiny H - Polabiny I 1,5:3,5, Rapid F - Železné hory B 3:2, Rapid G volno
skupina B : Hlinsko C - Hlinsko B 2,5:2,5, Krucemburk - Chrudim D 2,5:2,5, Krouna - Chrudim C 2:3


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 17. 01. 2016
Volný los – ŠK Rapid Pardubice G 2222 ŠK Polabiny F – 2222 ŠK Polabiny G
0 Rozhodčí: Vorel Bohuslav
0 0 0 0 0 0 1. Frgalová H. 1620 1/2 Bureš M. 1587
0 0 0 0 0 0 2. Kvapil P. 1498 1:0 Fišnar K. 1432
0 0 0 0 0 0 3. Vorel B. 1698 0:1 Nešpůrek J. 1331
0 0 0 0 0 0 4. Škorpík F. 1507 1:0 Kantor T. 1363
0 0 0 0 0 0 5. Krejčí J. 1569 1:0 Nešpůrek V. 1197
0 3.5 : 1.5
2222 ŠK Polabiny H – 2222 ŠK Polabiny I ŠK Rapid Pardubice F – ŠS Železné hory B
Rozhodčí: Nešpůrek Vojtěch Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Jiroušek J. 1420 1/2 Pelcl L. 1684 1. Kalhous M. 1572 1/2 Tyč M. V 1731
2. Brázda V. 1538 1/2 Žejdlík E. 1482 2. Stehlík P. V 1486 1/2 Roub R. 1526
3. Liška K. 1187 1/2 Stoček M. 1241 3. Král M. 1491 1:0 Rožek J. 1203
4. Plíva P. 1128 0:1 Pelcl R. 1108 4. Kolomý R. 1515 1:0 Roub R. 1112
5. Šlosar J. 1000 0:1 Třasáková A. 1100 5. Štekl F. 1228 0:1 Hlína A. 1096
1.5 : 3.5 3 : 2
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Rapid Pardubice F 5 5 0 0 15 16 : 9 10
2. 2222 ŠK Polabiny F 5 4 0 1 12 17.5 : 7.5 13
3. ŠK Rapid Pardubice G 5 3 1 1 10 14 : 11 9
4. 2222 ŠK Polabiny I 5 2 1 2 7 12 : 13 8
5. ŠS Železné hory B 6 1 2 3 5 12.5 : 17.5 9
6. 2222 ŠK Polabiny G 5 0 2 3 2 9.5 : 15.5 6
7. 2222 ŠK Polabiny H 5 0 0 5 0 8.5 : 16.5 5
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 17. 01. 2016
Volný los – NOPO Miřetice ŠO Hlinsko C – ŠO Hlinsko B
0 Rozhodčí: Ročňák Zdeněk
0 0 0 0 0 0 1. Ročňák M. 1650 1/2 Novotný O. 1417
0 0 0 0 0 0 2. Ročňák Z. 1355 1/2 Vašek P. 1466
0 0 0 0 0 0 3. Pešek P. 1435 1:0 Zelenka P. 1259
0 0 0 0 0 0 4. Říha P. 1000 1/2 Zelenka A. 1159
0 0 0 0 0 0 5. Pešek M. 1084 0:1 Stránský L. 1000
0 2.5 : 2.5
Sokol Krucemburk – TJ ŠO Chrudim D TJ Sokol Krouna – TJ ŠO Chrudim C
Rozhodčí: Bureš Zbyněk Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Michal M. H 1762 1/2 Honek J. H 1871 1. Hubený P. H 1930 0:1 Linhart Z. V 1962
2. Kačor P. 1609 1:0 Ždímal P. V 1772 2. Jirmásek V. 1508 1/2 Němec B. V 1887
3. Hrančík J. 1354 0:1 Zelený F. 1565 3. Netolický J. 1419 1/2 Sokol P. 1579
4. Štorek L. 1470 0:1 Bureš Z. 1613 4. Dědič T. 1154 0:1 Chvojka J. 1365
5. Mottl J. H 1361 1:0 Stryka R. 1487 5. Profousová V. 1589 1:0 Salaquarda P. 1000
2.5 : 2.5 2 : 3
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Hlinsko B 5 4 1 0 13 18 : 7 13
2. TJ ŠO Chrudim C 6 4 1 1 13 16.5 : 13.5 14
3. TJ ŠO Chrudim D 5 2 1 2 7 11.5 : 13.5 9
4. Sokol Krucemburk 5 1 3 1 6 11.5 : 13.5 10
5. TJ Sokol Krouna 5 1 2 2 5 11 : 14 9
6. ŠO Hlinsko C 5 0 3 2 3 11.5 : 13.5 9
7. NOPO Miřetice 5 0 1 4 1 10 : 15 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.