Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - sedmé kolo 31.01.16

V sedmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Polabiny I - Rapid F 1:4, Polabiny G - Polabiny H 0,5:4,5, Rapid G - Polabiny F 3:2, Železné hory B volno
skupina B : Chrudim D - Krouna 4,5:0,5, Hlinsko B - Krucemburk 4:1, Miřetice - Hlinsko C 3,5:1,5, Chrudim C volno
Do finale o prvenství postupují první čtyři týmy skupin A a B, ostatní se utkají o 9-14 místo.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 31. 01. 2016
ŠS Železné hory B – volný los 2222 ŠK Polabiny I – ŠK Rapid Pardubice F
0 Rozhodčí: Nešpůrek Vojtěch
0 0 0 0 0 0 1. Pelcl L. 1684 0:1 Provazník J. 1868
0 0 0 0 0 0 2. Stoček P. 1492 0:1 Jouza P. H 1710
0 0 0 0 0 0 3. Pelcl R. 1108 0:1 Kalhous M. 1572
0 0 0 0 0 0 4. Juchelka M. 1341 1:0 Stehlík P. V 1486
0 0 0 0 0 0 5. Pilná J. 1281 0:1 Kolomý R. 1515
0 1 : 4
2222 ŠK Polabiny G – 2222 ŠK Polabiny H ŠK Rapid Pardubice G – 2222 ŠK Polabiny F
Rozhodčí: Nešpůrek Vojtěch Rozhodčí: Hon Jiří
1. Fišnar K. 1432 0:1 Jiroušek J. 1420 1. Hon J. 1770 1:0 Kvapil P. 1498
2. Nešpůrek J. 1331 1/2 Brázda V. 1538 2. Joukl J. V 1534 1:0 Vorel B. 1698
3. Kantor T. 1363 0:1 Bílek J. 1472 3. Joukl M. 1510 0:1 Škorpík F. 1507
4. Nešpůrek V. 1197 0:1 Bílek M. 1251 4. Fiala J. V 1337 0:1 Krejčí J. 1569
5. Voborník J. 1000 0:1 Plíva P. 1128 5. Macek O. 1239 1:0 Dudek V. 1708
0.5 : 4.5 3 : 2
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Rapid Pardubice F 6 6 0 0 18 20 : 10 14
2. ŠK Rapid Pardubice G 6 4 1 1 13 17 : 13 12
3. 2222 ŠK Polabiny F 6 4 0 2 12 19.5 : 10.5 15
4. 2222 ŠK Polabiny I 6 2 1 3 7 13 : 17 9
5. ŠS Železné hory B 6 1 2 3 5 12.5 : 17.5 9
6. 2222 ŠK Polabiny H 6 1 0 5 3 13 : 17 9
7. 2222 ŠK Polabiny G 6 0 2 4 2 10 : 20 6
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 31. 01. 2016
TJ ŠO Chrudim C – volný los TJ ŠO Chrudim D – TJ Sokol Krouna
  Rozhodčí: Bureš Zbyněk
0 0 0 0 0 0 1. Honek J. H 1871 1:0 Hubený P. H 1930
0 0 0 0 0 0 2. Bureš Z. 1613 1:0 Jirmásek V. 1508
0 0 0 0 0 0 3. Mužík F. 1591 1:0 Šenkýř J. 1228
0 0 0 0 0 0 4. Česenek V. V 1735 1:0 Dědič T. 1154
0 0 0 0 0 0 5. Stryka R. 1487 1/2 Profousová V. 1589
0 4.5 : 0.5
ŠO Hlinsko B – Sokol Krucemburk NOPO Miřetice – ŠO Hlinsko C
Rozhodčí: Vašek Petr Rozhodčí: Janoušek Ladislav
1. Říha V. V 1904 1:0 Lacina M. 1677 1. Janoušek P. 1541 1:0 Štěrba B. 1523
2. Dvořák S. V 1856 1:0 Kafka R. 1526 2. Janoušek L. 1569 1:0 Severýn J. 1441
3. Londin M. 1772 1/2 Michal M. H 1762 3. Kůs M. 1357 1/2 Indra A. 1646
4. Novotný O. 1417 1/2 Kačor P. 1609 4. Žídek J. H 1505 0:1 Londinová J. 1570
5. Pešek R. 1643 1:0 Hrančík J. 1354 5. Štěnička M. H 1262 1:0 Pešek M. 1084
4 : 1 3.5 : 1.5
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Hlinsko B 6 5 1 0 16 22 : 8 16
2. TJ ŠO Chrudim C 6 4 1 1 13 16.5 : 13.5 14
3. TJ ŠO Chrudim D 6 3 1 2 10 16 : 14 13
4. Sokol Krucemburk 6 1 3 2 6 12.5 : 17.5 10
5. TJ Sokol Krouna 6 1 2 3 5 11.5 : 18.5 9
6. NOPO Miřetice 6 1 1 4 4 13.5 : 16.5 11
7. ŠO Hlinsko C 6 0 3 3 3 13 : 17 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.