Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - osmé kolo 14.02.16

V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
Finalová skupina A : Rapid F - Krucemburk 5:0 (hosté nedojeli), Rapid G - Chrudim D 2:3, Polabiny F - Chrudim C 3:2, Polabiny I - Hlinsko B 0,5:4,5
Finalová skupina B : Železné hory B - Hlinsko C 2,5:2,5, Polabiny H - Miřetice 1:4, Polabiny G - Krouna 1,5:3,5


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD – FINÁLE A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 14. 02. 2016
ŠK Rapid Pardubice F – Sokol Krucemburk ŠK Rapid Pardubice G – TJ ŠO Chrudim D
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Hon Jiří
1. Provazník J. 1868 +:- 0 0 1. Hon J. 1770 1:0 Honek J. H 1856
2. Kalhous M. 1575 +:- 0 0 2. Joukl J. V 1535 1/2 Zelený F. 1530
3. Stehlík P. V 1496 +:- 0 0 3. Joukl M. 1527 0:1 Bureš Z. 1613
4. Král M. 1489 +:- 0 0 4. Dědek P. V 1267 0:1 Česenek V. V 1712
5. Kolomý R. 1533 +:- 0 0 5. Macek O. 1269 1/2 Krečmer J. 1377
5 : 0 2 : 3
2222 ŠK Polabiny F – TJ ŠO Chrudim C 2222 ŠK Polabiny I – ŠO Hlinsko B
Rozhodčí: Kvapil Pavel Rozhodčí: Nešpůrek Vojtěch
1. Frgalová H. 1619 0:1 Linhart Z. V 1954 1. Pelcl L. 1671 1/2 Říha V. V 1914
2. Kvapil P. 1515 1/2 Němec B. V 1884 2. Stoček M. 1238 0:1 Londin M. 1772
3. Škorpík F. 1519 1:0 Sokol P. 1572 3. Pelcl R. 1108 0:1 Novotný O. 1417
4. Krejčí J. 1571 1/2 Chvojka J. 1365 4. Juchelka M. 1341 0:1 Vojanec H. V 1620
5. Pištora L. H 1463 1:0 Macháček J. 1000 5. Půlpán O. 1363 0:1 Štorek L. 1626
3 : 2 0,5 : 4,5
TABULKA PO 4. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Hlinsko B 4 4 0 0 12 16,5 : 3,5 4
2. ŠK Rapid Pardubice F 4 4 0 0 12 15,5 : 4,5 5
3. 2222 ŠK Polabiny F 4 2 0 2 6 11,5 : 8,5 2
4. TJ ŠO Chrudim C 4 2 0 2 6 10 : 10 1
5. ŠK Rapid Pardubice G 4 2 0 2 6 9,5 : 10,5 1
6. TJ ŠO Chrudim D 4 1 1 2 4 8,5 : 11,5 2
7. Sokol Krucemburk 4 0 1 3 1 4,5 : 15,5 0
8. 2222 ŠK Polabiny I 4 0 0 4 0 4 : 16 0
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD – FINÁLE B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 14. 02. 2016
ŠS Železné hory B – ŠO Hlinsko C 2222 ŠK Polabiny H – NOPO Miřetice
Rozhodčí: Šilar Lubomír Rozhodčí: Nešpůrek Vojtěch
1. Šilar L. V 2105 1/2 Ročňák M. 1614 1. Brázda V. 1506 0:1 Cach T. H 1518
2. Tyč M. V 1697 1:0 Severýn J. 1441 2. Bílek J. 1472 0:1 Janoušek P. 1541
3. Roub R. 1524 0:1 Ročňák Z. 1361 3. Bílek M. 1251 1:0 Janoušek L. 1569
4. Roub R. 1112 1:0 Indra A. 1646 4. Liška K. 1190 0:1 Šebek M. 1327
5. Koláček P. 1000 0:1 Londinová J. 1570 5. Plíva P. 1128 0:1 Kůs M. 1357
2,5 : 2,5 1 : 4
2222 ŠK Polabiny G – TJ Sokol Krouna 0
Rozhodčí: Nešpůrek Vojtěch  
1. Fišnar K. 1416 0:1 Hubený P. H 1921 0 0 0 0 0 0
2. Nešpůrek J. 1367 1:0 Jirmásek V. 1524 0 0 0 0 0 0
3. Kantor T. 1351 0:1 Netolický J. 1427 0 0 0 0 0 0
4. Nešpůrek V. 1197 1/2 Šenkýř J. 1228 0 0 0 0 0 0
5. Nešpůrek J. H 1090 0:1 Profousová V. 1589 0 0 0 0 0 0
1,5 : 3,5 0
TABULKA PO 4. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Sokol Krouna 3 2 1 0 7 9 : 6 3
2. NOPO Miřetice 3 2 0 1 6 9,5 : 5,5 4
3. ŠS Železné hory B 3 1 2 0 5 8 : 7 2
4. 2222 ŠK Polabiny H 3 1 0 2 3 7,5 : 7,5 1
5. ŠO Hlinsko C 3 0 2 1 2 6,5 : 8,5 2
6. 2222 ŠK Polabiny G 3 0 1 2 1 4,5 : 10,5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.