Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - desáté kolo 20.03.16

V desátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
Finalová skupina A : Rapid F - Chrudim C 2:3, Rapid G - Hlinsko B 1:4, Polabiny F - Krucemburk 2,5:2,5, Polabiny I - Chrudim D 1,5:3,5
Finalová skupina B : Železné hory B - Krouna 0,5:4,5, Polabiny H - Hlinsko C 2,5:2,5, Polabiny G - Miřetice 3,5:1,5
Bez ohledu na výsledky posledního kola se postupujícími do Krajského přeboru 2.třídy stala družstva Hlinska B a Rapidu Pardubice F.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD – FINÁLE A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 20. 03. 2016
ŠK Rapid Pardubice F – TJ ŠO Chrudim C ŠK Rapid Pardubice G – ŠO Hlinsko B
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Hon Jiří
1. Provazník J. 1863 1:0 Linhart Z. V 1960 1. Hon J. 1791 1:0 Říha V. V 1939
2. Kalhous M. 1576 1/2 Němec B. V 1888 2. Joukl J. V 1605 0:1 Dvořák S. V 1862
3. Král M. 1478 1/2 Sokol P. 1549 3. Brož D. 1000 0:1 Londin M. 1767
4. Kolomý R. 1510 0:1 Chvojka J. 1381 4. Švanda J. 1000 0:1 Pešek R. 1649
5. Sedlák P. H 1455 0:1 Němec V. 1637 5. Svoboda D. 1190 0:1 Stránský L. 1000
2 : 3 1 : 4
2222 ŠK Polabiny F – Sokol Krucemburk 2222 ŠK Polabiny I – TJ ŠO Chrudim D
Rozhodčí: Vorel Bohuslav Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Kvapil P. 1527 0:1 Michal M. H 1743 1. Pelcl L. 1673 0:1 Ždímal P. V 1759
2. Vorel B. 1659 0:1 Kačor P. 1628 2. Cach O. 1703 1/2 Krys J. V 1674
3. Škorpík F. 1562 1:0 Hrančík J. 1354 3. Stoček P. 1483 1:0 Zelený F. 1538
4. Krejčí J. 1586 1:0 Štorek L. 1516 4. Pelcl R. 1108 0:1 Mužík F. 1574
5. Pištora L. H 1471 1/2 Mottl J. H 1361 5. Pilná J. 1273 0:1 Stryka R. 1487
2.5 : 2.5 1.5 : 3.5
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Hlinsko B 6 6 0 0 18 24 : 6 10
2. ŠK Rapid Pardubice F 6 4 1 1 13 20 : 10 7
3. TJ ŠO Chrudim C 6 3 0 3 9 15 : 15 5
4. ŠK Rapid Pardubice G 6 3 0 3 9 13.5 : 16.5 5
5. TJ ŠO Chrudim D 6 2 2 2 8 14.5 : 15.5 6
6. 2222 ŠK Polabiny F 6 2 1 3 7 15.5 : 14.5 4
7. Sokol Krucemburk 6 0 3 3 3 9.5 : 20.5 4
8. 2222 ŠK Polabiny I 6 0 1 5 1 8 : 22 3
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD – FINÁLE B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 20. 03. 2016
ŠS Železné hory B – TJ Sokol Krouna 2222 ŠK Polabiny H – ŠO Hlinsko C
Rozhodčí: Šilar Lubomír Rozhodčí: Novotný Michal
1. Tyč M. V 1687 1/2 Hubený P. H 1911 1. Brázda V. 1498 1/2 Ročňák M. 1631
2. Chudý V. 1223 0:1 Jirmásek V. 1481 2. Bílek J. 1470 0:1 Ročňák Z. 1413
3. Rožek J. 1203 0:1 Netolický J. 1443 3. Bílek M. 1286 1:0 Holfeuer A. 1786
4. Hlína A. 1096 0:1 Šenkýř J. 1224 4. Liška K. 1177 1:0 Pešek P. 1435
5. Tyč J. 1000 0:1 Dědič T. 1154 5. Plíva P. 1128 0:1 Neumann M. 1247
0.5 : 4.5 2.5 : 2.5
2222 ŠK Polabiny G – NOPO Miřetice 0
Rozhodčí: Nešpůrek Vojtěch  
1. Bureš M. 1589 1/2 Janoušek P. 1595 0 0 0 0 0 0
2. Fišnar K. 1369 1:0 Janoušek L. 1547 0 0 0 0 0 0
3. Nešpůrek J. 1400 1:0 Šebek M. 1340 0 0 0 0 0 0
4. Kantor T. 1305 1:0 Kůs M. 1555 0 0 0 0 0 0
5. Nešpůrek V. 1197 0:1 Samková P. H 1248 0 0 0 0 0 0
3.5 : 1.5 0
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Sokol Krouna 5 4 1 0 13 18 : 7 11
2. NOPO Miřetice 5 3 0 2 9 15.5 : 9.5 9
3. ŠO Hlinsko C 5 1 3 1 6 13.5 : 11.5 8
4. ŠS Železné hory B 5 1 2 2 5 9 : 16 2
5. 2222 ŠK Polabiny H 5 1 1 3 4 10.5 : 14.5 3
6. 2222 ŠK Polabiny G 5 1 1 3 4 8.5 : 16.5 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.