Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - jedenácté kolo 10.04.16

V jedenáctém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
Finalová skupina A : Hlinsko B - Rapid F 5:0, Krucemburk - Rapid G 1,5:3,5, Chrudim D - Polabiny F 2,5:2,5, Chrudim C - Polabiny I 4,5:1,5. Výsledky posledního kola již nic nemohly změnit na vítězství Hlinska B a jeho postupu spolu s Rapidem F do Krajského přeboru 2.třídy.
Finalová skupina B ukončila své zápolení již o kolo dříve.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD – FINÁLE A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 10. 04. 2016
ŠO Hlinsko B – ŠK Rapid Pardubice F Sokol Krucemburk – ŠK Rapid Pardubice G
Rozhodčí: Vašek Petr Rozhodčí: Hon Jiří
1. Novotný O. 1440 1:0 Kalhous M. 1583 1. Michal M. H 1748 0:1 Hon J. 1793
2. Vojanec H. V 1602 1:0 Stehlík P. V 1463 2. Kačor P. 1650 1/2 Kocian Š. 1170
3. Vašek P. 1443 1:0 Král M. 1480 3. Kašpar L. 1672 0:1 Joukl J. V 1617
4. Štorek L. 1633 1:0 Kolomý R. 1483 4. Štorek L. 1500 0:1 Joukl M. 1556
5. Stránský L. 1000 1:0 Štekl F. 1228 5. Mottl J. H 1361 1:0 Svoboda D. 1190
5 : 0 1.5 : 3.5
TJ ŠO Chrudim D – 2222 ŠK Polabiny F TJ ŠO Chrudim C – 2222 ŠK Polabiny I
Rozhodčí: Bureš Zbyněk Rozhodčí: Sokol Pavel
1. Honek J. H 1863 1:0 Kvapil P. 1531 1. Linhart Z. V 1960 1/2 Pelcl L. 1658
2. Krys J. V 1668 1:0 Vorel B. 1644 2. Němec B. V 1873 1:0 Ret A. 1430
3. Zelený F. 1526 0:1 Škorpík F. 1562 3. Sokol P. 1547 1:0 Pelcl R. 1202
4. Bureš Z. 1623 0:1 Krejčí J. 1599 4. Chvojka J. 1408 1:0 Půlpán O. 1368
5. Mužík F. 1574 1/2 Pištora L. H 1471 5. Biben V. 1102 1:0 Pilná J. 1275
2.5 : 2.5 4.5 : 0.5
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Hlinsko B 7 7 0 0 21 29 : 6 15
2. ŠK Rapid Pardubice F 7 4 1 2 13 20 : 15 7
3. TJ ŠO Chrudim C 7 4 0 3 12 19.5 : 15.5 9
4. ŠK Rapid Pardubice G 7 4 0 3 12 17 : 18 8
5. TJ ŠO Chrudim D 7 2 3 2 9 17 : 18 8
6. 2222 ŠK Polabiny F 7 2 2 3 8 18 : 17 6
7. Sokol Krucemburk 7 0 3 4 3 11 : 24 5
8. 2222 ŠK Polabiny I 7 0 1 6 1 8.5 : 26.5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.