Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Ligové soutěže družstev ŠSČR 2016/17 - rozlosování 18.07.16

V neděli 17.července 2016 se v pardubickém hotelu Sport uskutečnilo rozlosování všech ligových soutěží družstev pro sezonu 2016/17, z nichž se to pro družstva našeho kraje týtá Extraligy, 1.ligy západ a 2.ligy skupina D.


Extraliga 1.liga západ 1.liga východ
Los Družstvo Los Družstvo Los Družstvo
1.A ŠK AD Jičín  1 TJ Bohemians Praha 1 Slezan Opava
1.B ŠK Rapid Pardubice 2 ŠK ZIKUDA Turnov 2 Moravská Slavia Brno
2.A BŠŠ Frýdek-Místek 3 ŠK Sokol Vyšehrad 3 TŽ Třinec
2.B TJ Tatran Litovel 4 ŠK AD JC Smíchov 4 ŠK Zlín
3.A Prestige Photo Unichess 5 TJ Pankrác 5 Region Panda
3.B 1. Novoborský ŠK 6 GROP Praha 6 Slavia Kroměříž
4.A ŠK města Lysá nad Labem ("B") 7 QCC České Budějovice 7 Agentura 64 Grygov
4.B Výstaviště Lysá nad Labem ("A") 8 SK OAZA Praha 8 Baník Havířov
5.A ŠK DURAS BVK Královo pole 9 TJ Slavia Hradec Králové 9 ŠK Gordic Jihlava
5.B Lokomotiva Brno 10 ŠK AD Jičín "B" 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B"
6.A ŠK Slavoj Poruba 11 2222 ŠK Polabiny 11 TJ Ostrava
6.B Labortech Ostrava 12 TJ Neratovice 12 ŠK Staré Město
2.liga skupina A 2.liga skupina B 2.liga skupina C
Los Družstvo Los Družstvo Los Družstvo
1 Karlovarský ŠK Tietz "A" 1 Bartoš Unichess "B" 1 ŠACHklub Písek
2 Sokol Praha-Kobylisy 2 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2 Sparta Kutná Hora
3 ŠO TJ DUKLA Praha 3 ŠK Slavoj Litoměřice 3 Sokol Kolín
4 TJ Bohemians Praha "B" 4 Sokol Mladá Boleslav 4 ŠK JOLY Lysá n/L "D"
5 Sokol Domažlice 5 Sokol Bakov nad Jizerou 5 ŠK Sokol Vyšehrad "C"
6 TJ Tatran Podbořany 6 Desko Liberec 6 Sokol Tábor
7 ŠK DP Praha 7 TJ Jiskra Hořice 7 Klub šachistů Říčany 1925
8 TJ Praha-Pankrác "B" 8 CHESS MOST 8 ŠO TJ Tatran Prachatice
9 ŠK Kladno 9 ŠK Spartak Ústí n/L 9 TJ Spartak Vlašim
10 TJ Plzeň Košutka z.s. 10 ŠK AD Jičín "C" 10 ŠK JOLY Lysá n/L "C"
11 TJ Šakal Kozolupy 11 ŠK Teplice 11 ŠK Sokol Vyšehrad "B"
12 Karlovarský ŠK Tietz "B" 12 SK Děčín 12 Sokol Praha Vršovice
2.liga skupina D 2.liga skupina E 2.liga skupina F
Los Družstvo Los Družstvo Los Družstvo
1 ŠK Lípa 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1 ŠK Slavoj Poruba "B"
2 Rapid Pardubice "B" 2 ŠK GARDE Lipovec 2 SK Slavia Orlová
3 TJ Lanškroun 3 TJ Podlužan Prušánky 3 Slavoj Český Těšín
4 Slavia Hradec Králové "B" 4 ŠK Kuřim 4 TŽ Třinec "B"
5 2222 ŠK Polabiny "C" 5 MKS Vyškov 5 Šachový klub Karviná
6 TJ Štefanydes Polička 6 Sokol Hošťálková 6 Sokol Vrbno p/P
7 Caissa Pivovar Dalešice 7 Zbrojovka Vsetín 7 TJ Sokol Velké Losiny
8 ŠK Vysoké Mýto 8 Jezdci Jundrov 8 Tatran Litovel "B"
9 Gambit Jihlava 9 ŠK Staré Město "B" 9 TJ ŠK DUE POP Uničov
10 TJ Žďár nad Sázavou 10 ŠK Duras BVK "B" 10 TJ Slovan Havířov
11 2222 ŠK Polabiny "B" 11 Slavia Kroměříž "B" 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov
12 ŠK Ústí nad Orlicí 12 Spartak Adamov 12 Sokol Dobrá

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.