Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Putovní věž města Lanškrouna 05.06.16

V sobotu 4.června 2016 uspořádal ŠO TJ Lanškroun v rámci oslav 110.výročí narození první mistryně světa Věry Menčíkové již 22.ročník turnaje mládeže 'O Putovní věž města Lanškrouna'. Ve dvou věkových kategoriích chlapců a dívčím turnaji se představilo celkem 58 dětí z 10 oddílů nejen pardubického kraje.
V kategorii do 19 let exceloval FM Josef Havelka, který svým soupeřům nepovolil ani jedinou remizu, následovaný Matějem Kupsou (oba Lanškroun) a Vítem Holáskem z Ústí n/O..
V kategorii do 13 let zvítězil Marek Bláha ze Zábřeha před Michalem Ďuriančíkem ze Svitav a Janem Kolářem z Mohelnice.
V dívčím turnaji se nejvíce dařilo Julii Kalousové z Lanškrouna, za níž skončily Veronika Holásková a Soňa Leksová (obě Ústí n/O.).


Lanškrounská věž 2016 
Organizátor : TJ Lanškroun
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Krištof Jiří
Hlavní rozhodčí : Mgr. Krištof Jiří
Rozhodčí : Vaculík Jakub, Pilný Jaroslav 
Bedenkzeit : 20 minut + 5 s.
Místo : Lanškroun
Datum : 2016/06/04
Kategorie 19
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 FM Havelka Josef  2111 TJ Lanškroun 7 19,5 27 7
2 4   Kupsa Matěj  1651 TJ Lanškroun 4 19,5 29,5 3
3 3   Holásek Vít  1690 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 19,5 26,5 3
4 7   Ježek Jakub  1601 TJ Lanškroun 4 18,5 25,5 3
5 5   Jiroušek Jan  1633 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 16 23 3
6 6   Kolář Radomír  1614 ŠK Mohelnice, z.s. 4 15,5 22,5 3
7 2   Jun Rudolf  1703 TJ CHS Chotěboř 4 15,5 19,5 4
8 8   Holásek Vojtěch  1577 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 19,5 27,5 3
9 9   Klabeneš Petr  1478 TJ CHS Chotěboř 3,5 18,5 26,5 3
10 10   Bulva František  1207 ŠK Svitavy 3 16,5 20,5 2
11 12   Gajdoš Jan  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1 18 22 1
12 11   Biedla Vojtěch  1087 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 0 19 24 0
Kategorie 13
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1   Blaha Marek  1710 ŠK 1921 Zábřeh 6 24,5 34 5
2 4   Ďuriančík Michal  1413 ŠK Svitavy 5,5 22,5 31,5 5
3 2   Kolář Jan  1641 ŠK Mohelnice, z.s. 5,5 22,5 31,5 5
4 8   Málek Filip  1189 TJ Lanškroun 5,5 22 30 5
5 6   Martínek Michal  1270 TJ Štefanydes Polička 5 19,5 26 5
6 9   Michalička Patrik  1155 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 19 24,5 5
7 7   Moravec Jakub  1237 ŠK Svitavy 5 18,5 26,5 5
8 10   Grubhoffer Stanislav  1149 TJ Štefanydes Polička 4,5 21 29 4
9 3   Pobucký Ondřej  1413 ŠK Mohelnice, z.s. 4,5 17,5 25,5 4
10 5   Blaha Lukáš  1384 ŠK 1921 Zábřeh 4 24 33 4
11 19   Klimeš Martin  1033 ŠK 1921 Zábřeh 4 22,5 30,5 4
12 16   Haas Matouš  1069 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 19 26 4
13 34   Tanko Pavel  1000 ŠK Svitavy 4 18 25 4
14 11   Krátký Adam  1133 ŠK Svitavy 4 17,5 22,5 4
15 12   Kýr Michal  1115 ŠK Svitavy 4 17 24,5 4
16 17   Šafář Václav  1051 TJ Štefanydes Polička 4 17 24 4
17 13   Sedlák Jakub  1103 TJ Lanškroun 4 16 22,5 3
18 30   Navrátil Jakub  1000 ŠK Mohelnice, z.s. 3,5 20 27 3
19 15   Jun Robert  1084 TJ CHS Chotěboř 3,5 17,5 25 3
20 14   Horák Vojtěch  1099 TJ Lanškroun 3,5 17,5 23,5 3
21 24   Klodner Filip  1000 ŠK Svitavy 3 19,5 26,5 3
22 22   Dušek Bohuslav  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 16 23,5 3
23 21   Brázda Zdeněk  1000 ŠK Svitavy 3 16 22,5 3
24 18   Holásek Tomáš  1049 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 15 22,5 3
25 23   Jun Rostislav  1000 TJ CHS Chotěboř 3 15 19 3
26 20   Beil Florian  1000 ŠK Svitavy 3 14,5 22 3
27 36   Zmek Jaroslav  1000 TJ CHS Chotěboř 3 12 15 3
28 25   Kopecký Filip  1000 ŠK 1921 Zábřeh 2 18 26 2
29 27   Krátká Barbora  1000 ŠK Svitavy 2 18 25,5 2
30 33   Sadílek Jakub  1000 TJ Lanškroun 2 17 23,5 2
31 32   Sadílek Filip  1000 TJ Lanškroun 2 15 21 2
32 29   Lána Vincent  1000 TJ Lanškroun 2 15 19,5 2
33 35   Večeř Martin  1000 TJ Sokol Horní Čermná 2 13,5 19,5 2
34 31   Ravonjison Martin  1000 ŠK Svitavy 2 13 17 2
35 26   Kočvara Ondřej  1000 ŠK Svitavy 2 11 16 2
36 28   Kulhan Václav  1000 ŠK Svitavy 0 14 21 0
Kategorie dívky
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2   Kalousová Julie  1517 TJ Lanškroun 6 20 28 6
2 3   Holásková Veronika  1325 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 20 26 6
3 4   Leksová Soňa  1318 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 19 26 5
4 1   Jeřábková Julia  1518 ŠK Mohelnice, z.s. 4 20 26 4
5 7   Langrová Ilona  1218 TJ Štefanydes Polička 4 18 24 4
6 6   Dudlová Kateřina  1299 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 16 22 4
7 9   Bohuňovská Tereza  1000 ŠK Svitavy 3 18 24 3
8 5   Málková Barbora  1311 TJ Lanškroun 2 17 23 2
9 10   Kotizová Lucie  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1 17 22 1
10 8   Holásková Markéta  1097 Šachový klub Ústí nad Orlicí 0 17 24 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.