Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství Čech mládeže 2015 kat. H/D 8-10 15.11.15

Ve dnech 13.-17.listopadu 2015 uspořádal 1.Novoborský ŠK z pověření KM ŠSČR v Doksech Mistrovství Čech mládeže v nejmladších kategoriích H/D 8-10.
Mistrovství Čech nejmladší kategorie H/D 8 probíhalo jen ve dnech 14.-15.listopadu a přineslo do našeho kraje zlatou medaili, o kterou se zasloužil Karel Brožka ze Zaječic - Blahopřejeme !!! Pozadu však nezůstali ani další hráči, zejména chotěbořští Radek a Lukáš Nejedlý a Robert Jun nebo polabinský Jan Šlosar !
Kategorie H/D 10 pokračovala až do 17.listopadu a přinesla do našeho kraje další medaile. Mezi chlapci získal bronz Michal Ďuriančík z Poličky za třetí místo a z dívek zlato Adéla Třasáková za vítězství a bronz Tereza Šulcová (obě Polabiny) za třetí místo - Blahopřejeme !!! A to se v popředí tabulky umístili ještě další hráči - Martin Štoček, Vít Pilař a Marek Juchelka z Polabin i Adam Zelenka z Hlinska !



Mistrovství Čech mládeže 2015 kategorií HD8 a HD10
Kategorie H/D 08
Poř. St.č. Jméno pohlaví RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Brožka Karel  1427 TJ Sokol Zaječice 8 42,5 54,5 8
2 5 David Adam  1174 ŠK Libštát 7 41,5 52 7
3 6 Dobsa Emma  w 1100 Unichess 7 40,5 52 7
5 2 Nejedlý Radek  1278 TJ CHS Chotěboř 6 41 53 6
7 14 Jun Robert  1022 TJ CHS Chotěboř 6 37 49 6
11 16 Nejedlý Lukáš  1019 TJ CHS Chotěboř 5 38 49 5
15 37 Šlosar Jan  1000 2222 ŠK Polabiny 5 33,5 43 5
31 26 Paar David  1000 2222 ŠK Polabiny 3,5 24,5 32,5 3
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno pohlaví RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Hlavina Matouš  1519 Sokol Nebušice 8,5 42,5 52,5 8
2 21 Reschel Jan  1137 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 7 36 45 7
3 18 Ďuriančík Michal    1182 TJ Štefanydes Polička 6,5 41,5 54 6
5 5 Stoček Martin  1268 2222 ŠK Polabiny 6,5 41 53 5
6 20 Pilař Vít  1146 2222 ŠK Polabiny 6,5 39 48,5 5
9 2 Juchelka Marek  1371 2222 ŠK Polabiny 6 38,5 51 5
24 56 Třasáková Adéla  w 1000 2222 ŠK Polabiny 5 29,5 39 4
25 16 Zelenka Adam  1194 ŠO Hlinsko 5 28 34 5
30 17 Šulcová Tereza  w 1194 2222 ŠK Polabiny 4,5 32,5 41,5 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.