Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Čeňka Honsy 2015 20.09.15

V sobotu 19.září 2015 se v Chotči uskutečnil 17.ročník Memoriálu Čeňka Honsy v rapidu, kterého se zúčastnilo 70 hráčů z 21 oddílů. Na stupních vítězů nedošlo k žádnému významnému překvapení - vítězem se stal FM Jakub Půlpán z Polabin před Sergejem Petuchovem z Rapidu Pardubice a Tomášem Pokorným z Lanškrouna, cenné 5.místo však vybojoval až 18-tý nasazený Jakub Cach z Polabin.


17. ročník Memoriálu Čeňka Honsy 
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Mojžíš
Hlavní rozhodčí : Pavel Kvapil
Rozhodčí : Milan Hošek
Bedenkzeit : 2 x 15 minut + 3 vteřiny/tah
Místo : Choteč
Datum : 2015/09/19
Ø ELO turnaje : 1654
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 FM Půlpán Jakub  2269 2222 ŠK Polabiny 8 42,5 45,75 43
2 4 Petuchov Sergej  2124 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 7 44 42,5 39,5
3 1 Pokorný Tomáš  2271 TJ Lanškroun 7 42 38,75 38
4 9 Solil Roman  2009 TJ Lanškroun 7 39,5 36,5 36
5 18 Cach Jakub  1904 2222 ŠK Polabiny 6,5 42,5 37,75 34
6 3 Hrubeš Pavel  2158 TJ Lanškroun 6,5 39 35,5 33,5
7 7 FM Švanda Pavel  2079 ŠK Gordic Jihlava 6,5 37 32,25 30,5
8 13 Just Pavel  1996 2222 ŠK Polabiny 6,5 33,5 30,5 31,5
9 10 Holásek Pavel  2008 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 39,5 28,5 35
10 5 FM Mojžíš Jaroslav  2117 2222 ŠK Polabiny 6 36,5 28,75 32,5
11 17 Hrnčiarik Karel  1910 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6 36 28,5 31
12 14 Vodička Pavel  1984 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 36 26 32
13 6 Šilar Lubomír  2100 Šachový spolek Železné hory 6 33 27,5 27,5
14 20 Škroch Martin  1875 2222 ŠK Polabiny 5,5 36 24,25 30,5
15 8 Veselý Tomáš  2063 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 35,5 25,75 30,5
16 12 Žváček Antonín  2001 bez klubové příslušnosti 5,5 34,5 26,75 26,5
17 21 Ludvík Tomáš  1871 2222 ŠK Polabiny 5,5 34,5 23,25 27,5
18 11 Mojžíš Martin  2001 2222 ŠK Polabiny 5,5 31,5 23,75 22
19 22 Chmelař Vítězslav  1854 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 5,5 30,5 19,75 25,5
20 16 Němec Otakar  1914 ŠK Lípa 5 38,5 25,25 29,5
21 42 Cach Ondřej  1567 2222 ŠK Polabiny 5 37 26 26,5
22 51 Novotný Ondřej  1493 ŠO Hlinsko 5 37 21 27
23 15 Půlpán Matěj  1952 2222 ŠK Polabiny 5 36,5 22,5 29
24 38 Jun Rudolf  1659 TJ CHS Chotěboř 5 34,5 22,5 24
25 25 Veselý Emanuel  1801 Sokol Lázně Bohdaneč 5 34,5 22 28
26 27 Prokop Matěj  1787 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 34 20,5 26,5
27 24 Nešpůrek Petr  1810 2222 ŠK Polabiny 5 33,5 21,75 24,5
28 31 Cvejn Jaroslav  1712 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 5 33,5 21 26
29 19 Mašek Jan  1900 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 5 33,5 20,5 28
30 35 Volf Michal  1696 TJ Lokomotiva Trutnov 5 33 17,5 23
31 23 Fiala Milan  1830 TJ CHS Chotěboř 5 32,5 19,75 25
32 28 Hon Jiří  1781 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 32 18,5 24,5
33 46 Holásek Vít  1549 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 31 20 21
34 32 Lukša Aleš  1708 Sokol Sendražice 4,5 39,5 22,5 28,5
35 47 Tyč Miroslav  1543 Šachový spolek Železné hory 4,5 33,5 18,75 21
36 33 Pelcl Luděk  1700 2222 ŠK Polabiny 4,5 33,5 15 24,5
37 60 Klabeneš Petr  1310 TJ CHS Chotěboř 4,5 31,5 18,25 22,5
38 40 Sysr Pavel  1586 TJ Spartak OEZ Letohrad 4,5 31,5 14,75 19,5
39 59 Juchelka Marek  1371 2222 ŠK Polabiny 4,5 29,5 13 18,5
40 39 Ruffer Václav  1592 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,5 29 15,75 21
41 41 Joukl Jakub  1584 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 36,5 20 25
42 53 Jiroušek Jan  1455 2222 ŠK Polabiny 4 34,5 18 23
43 26 Palla Rostislav  1795 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 32 14,5 24
44 65 Bednarz Roman  1000 SPV Červená Voda 4 31 14 21
45 48 Joukl Martin  1529 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 30,5 12 18
46 55 Nešpůrek Jan  1440 2222 ŠK Polabiny 4 29,5 14 18,5
47 29 Janko Jan  1747 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 29,5 13 20
48 30 Juchelka Petr  1713 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4 28 14,5 20
49 43 Krejčí Jan  1557 2222 ŠK Polabiny 4 26,5 12,5 18
50 34 Boháč Luboš  1697 TJ Lanškroun 4 26 10 18
51 52 Štorek Ladislav  1469 Sokol Krucemburk 4 25 11 15
52 36 Palla Stanislav  1695 TJ Lanškroun 3,5 32 11 19
53 44 Vencl Jiří  1557 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 29,5 9,5 15,5
54 49 Malý Evžen  1529 SPV Červená Voda 3,5 29,5 9 18,5
55 58 Ret Adam Josef  1390 2222 ŠK Polabiny 3,5 29 10,25 14,5
56 50 Kvapil Pavel  1525 2222 ŠK Polabiny 3,5 24,5 8,75 16,5
57 56 Pešek Patrik  1424 ŠO Hlinsko 3 30 10 17
58 37 Vorel Bohuslav  1673 2222 ŠK Polabiny 3 28,5 9,5 17
59 54 Severýn Jaromír  1451 ŠO Hlinsko 3 26,5 9 14
60 62 Nešpůrek Vojtěch  1192 2222 ŠK Polabiny 3 24,5 8 12
61 45 Lorencová Jitka  1552 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 24,5 6 11
62 57 Nožička Karel  1415 bez klubové příslušnosti 3 23,5 6 12
63 64 Nešpůrek Jakub  1099 Šachový spolek Železné hory 3 22 5 10
64 66 Holásek Tomáš  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 21,5 3 11
65 69 Tyč Jakub  1000 Šachový spolek Železné hory 3 21 4 10
66 63 Holásková Veronika  1144 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 26 4 11
67 61 Holásková Markéta  1275 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 21 1 9
68 67 Kosuk Richard  1000 TJ Jiskra Králíky 2 20 2 7
69 70 Tyč Karel  1000 Šachový spolek Železné hory 1 22,5 2 5
70 68 Máca Jóňa  1000 TJ Jiskra Králíky 0 21 0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.