Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství Čech mládeže 2015 01.11.15

Ve dnech 24.-31.října 2015 se v Harrachově uskutečnilo Mistrovství Čech mládeže kategorií H/D 12-16, kterého se ve třech kategoriích (H/D 12, H/D 14 a H/D 16) zúčastnilo 200 hráčů, mezi nimiž bylo 32 zástupců z 10 oddílů našeho kraje.
Největší úspěch zaznamenali naši hráči v kategorii H/D 14, jejímž vítězem se stal Tomáš Ludvík z Polabin, třetí skončil Vojtěch Říha a druhá mezi dívkami byla Marie Vašková (oba Hlinsko) - Blahopřejeme !!!
V kategorií do 16 let jsme na medaile nedosáhli, ale Matěj Prokop z Rapidu Pardubice a Jan Tulis z Poličky si vybojovali postup na MČR za umístění na 4 resp. 6 místě.
Bez medaile i postupu tak skončili pouze naši zástupci v kategorii H/D 12.
Pohledy na turnaj očima přímých účastníků resp. jejich vedoucích můžete nalézt na webových stránkách Hlinska, Chotěboře, Polabin, Poličky (2), Rapidu Pardubice, Ústí n/O. (2, 3) a Železných hor.


Mistrovství Čech mládeže v šachu 2015
Organizátor : ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : IO Ing. Zdeněk Fiala
Hlavní rozhodčí : IA Ing. Petr Záruba
Rozhodčí : IA Jiřina Prokopová, Kateřina Šmajzrová
Bedenkzeit : 90 minut + 30 vteřin/tah
Místo : Harrachov
Datum od : 2015/10/24 Datum do 2015/10/31
Kategorie H/D 16
Poř. St.č.   Jméno pohlaví RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Anaškin Arsenij  2203 2192 ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar 6,5 40,5 51,5 5
2 8 Zeman Matyáš  1954 1922 Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn 6,5 40 50 4
3 18   Pavelka Hubert Jan    1875 1870 ŠK Spartak Ústí nad Labem 6,5 40 48,5 4
4 37 Prokop Matěj  1666 1787 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6,5 39,5 49,5 6
6 11 Tulis Jan  1941 1905 TJ Štefanydes Polička 6,5 36,5 47 5
11 12 Půlpán Matěj  1937 1952 2222 ŠK Polabiny 6 34 42,5 5
20 36 Žejdlík Patrik  1668 1734 2222 ŠK Polabiny 5 36 45,5 2
24 47 Cach Ondřej  1576 1567 2222 ŠK Polabiny 5 31 37,5 3
38 45 Kupsa Matěj  1622 1658 TJ Lanškroun 4 35 45 2
44 4 Nešpor Jakub  2000 1967 TJ Štefanydes Polička 3,5 30 40 2
Kategorie H/D 14
Poř. St.č.   Jméno pohlaví RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Ludvík Tomáš  1944 1871 2222 ŠK Polabiny 7,5 37,5 48,5 6
2 10 Gloser David  1734 1716 ŠK Lípa 7 38 48 6
3 9   Říha Vojtěch    1779 1780 ŠO Hlinsko 7 35,5 46,5 6
19 29 Pavlíček Lukáš  1486 1488 TJ Štefanydes Polička 5,5 31 40,5 5
20 52 Zeman Daniel  0 1533 TJ Štefanydes Polička 5,5 30 39,5 4
24 31 Vašková Marie  w 1474 1453 ŠO Hlinsko 5 35 44,5 4
26 18 Brázda Vít  1570 1596 2222 ŠK Polabiny 5 32 41,5 3
33 28 Simon Michal 1490 1556 TJ Štefanydes Polička 4,5 34,5 44,5 4
37 24 Žejdlík Erik  1509 1619 2222 ŠK Polabiny 4,5 31,5 41 3
44 44 Klabeneš Petr  1306 1310 TJ CHS Chotěboř 4 30,5 38,5 3
45 41 Kalousová Julie  w 1376 1363 TJ Lanškroun 4 28,5 37,5 2
51 54 Novotný Ondřej  0 1493 ŠO Hlinsko 3,5 33 41,5 2
52 61 Pilná Jitka  w 0 1241 2222 ŠK Polabiny 3,5 31,5 40 3
60 60 Králová Gabriela  w 0 1250 TJ Sokol Zaječice 3 26,5 33 2
62 63 Holásková Veronika  w 0 1144 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 24,5 30 3
Kategorie H/D 12
Poř. St.č.   Jméno pohlaví RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 7 Mach Petr  1634 Sokol Praha-Kobylisy 7,5 37,5 47,5 7
2 2 Vojta Jakub  1701 TJ Spartak Vlašim 7 41 52 6
3 19   Rokoš Filip      1508 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 7 39 50,5 6
10 23 Jiroušek Jan  1455 2222 ŠK Polabiny 6 36,5 47 5
13 5 Jun Rudolf  1659 TJ CHS Chotěboř 5,5 40 50 4
14 11 Švanda Adam  1601 TJ Štefanydes Polička 5,5 37,5 48,5 4
18 30 Ret Adam Josef  1390 2222 ŠK Polabiny 5,5 34,5 44 5
32 3 Jareš Michal  1693 Šachový spolek Železné hory 5 29,5 38 3
35 56 Píše Michal  1178 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 40,5 51 4
39 55 Ďuriančík Michal  1182 TJ Štefanydes Polička 4,5 28 37 4
49 60 Málková Barbora  w 1139 TJ Lanškroun 4 30 39 4
51 59 Dudlová Kateřina  w 1146 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 28 36,5 3
53 47 Rožek Jan  1241 Šachový spolek Železné hory 4 25,5 32 4
72 72 Vodičková Nikol  w 1000 ŠK Svitavy 1 19 25 1
FIDE Open
Poř. St.č.   Jméno pohlaví RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Balín Jan  2306 2304 TJ Tatran Podbořany 8,5 40 51 8
2 12 Hradecký Ivo  1998 1992 TJ Spartak Vlašim 6,5 37 49,5 5
3 5   Chmel Kristián    2075 2065 Sokol Praha-Kobylisy 6,5 35,5 48 5
13 16 Cach Jakub  1958 1904 2222 ŠK Polabiny 5 38,5 49 3
17 15 Kotva Milan  1958 1967 ŠK Svitavy 4,5 36,5 48 4
19 11 Holásek Pavel  2010 2008 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 34 43 3
21 3 Tůma Jan  2197 2157 TJ CHS Chotěboř 4,5 31,5 41 3
Národní Open
Poř. St.č.   Jméno pohlaví RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 14 Mach Petr  1627 Sokol Praha-Kobylisy 7,5 39 49,5 7
2 11 Máslo Ondřej  1640 ŠK Medvědi Zvole 7 39,5 49,5 6
3 3   Němeček Pavel      1795 TJ Bohemia Poděbrady 7 38 49 6
16 32 Píše Jiří  1526 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 37 46,5 4
18 29 Holásek Vít  1549 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 36 46,5 5
19 23 Holásek Vojtěch  1568 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 35 45 4
27 27 Ježek Jakub  1553 TJ Lanškroun 5,5 30 39,5 4
29 46 Nešpůrek Jan  1440 2222 ŠK Polabiny 5 37 48 3
36 36 Bouchal Lukáš 1514 Sokol Mistrovice 5 31 40,5 4
39 33 Jareš Ondřej  1524 Šachový spolek Železné hory 5 30 40 3
40 49 Pešek Patrik  1424 ŠO Hlinsko 5 29 38 5
42 28 Krušina Adolf  1551 ŠK Svitavy 4,5 36,5 47 4
88 64 Chládek Josef  1277 TJ Lanškroun 2,5 26,5 34 2
89 85 Bulva František  1100 ŠK Svitavy 2,5 24 30,5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.