Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR mládeže v rapidu 2015 - 2x zlato ! 13.09.15

Ve dnech 12.-13.září 2015 se v Doksech uskutečnilo Mistrovství ČR mládeže v rapidu, kterého se v šesti samostatných turnajích zúčastnilo celkem 130 chlapců a 64 dívek.
Naše výprava v počtu 10 chlapců a 6 dívek přivezla dvě zlaté medaile, o které se zasloužili Matěj Půlpán z Polabin v kategorii H14 a Ondřej Švanda z Poličky v kategorii H12 - Blahopřejeme !!!
Mistrovství se zúčastnila i Kateřina Šmajzrová z Ústí n/O. v roli rozhodčí, jejíž postřehy naleznete zde.


Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
Organizátor : 1. Novoborský ŠK z pověření KM ŠSČR
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Michal Mach
Hlavní rozhodčí : Jiřina Prokopová
Bedenkzeit : 2 x (20 minut + 5 sekund na tah)
Místo : Doksy
Datum od : 2015/09/12 Datum do 2015/09/13
Kategorie H14
Rozhodčí : Vladimír Hadraba, Michal Babička
Ø ELO turnaje : 1686
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Půlpán Matěj  1991 2222 ŠK Polabiny 8 37 47,5 40
2 5 Dolanský Lukáš  1884 ŠK Sokol Klatovy 7,5 39 51 42,25
3 6   Zeman Matyáš  1866 ŠO Hraničář Horní Stropnice 6 40 51,5 32
6 9 Ludvík Tomáš  1836 2222 ŠK Polabiny 6 34,5 45,5 26
19 25 Holásek Vojtěch  1667 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 26 33 17,25
22 18 Cach Ondřej  1742 2222 ŠK Polabiny 4,5 30 39 16,75
25 40 Nešpůrek Jan  1461 2222 ŠK Polabiny 4 37,5 49 19,25
Kategorie H12
Rozhodčí : Vladimír Hadraba, Michal Babička
Ø ELO turnaje : 1557
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Švanda Ondřej  1837 TJ Štefanydes Polička 8 39 49,5 43
2 15 Polanský Adam Luboš  1601 CHESS MOST 6,5 40 50,5 35,25
3 2   Krejčok Tobiáš  1790 Beskydská šachová škola z.s. 6,5 38,5 50,5 34,5
17 19 Zeman Daniel  1593 TJ Štefanydes Polička 5 33 41 20
21 22 Pavlíček Lukáš  1571 TJ Štefanydes Polička 4,5 30 39,5 14,75
Kategorie H10
Rozhodčí : Vladimír Hadraba, Michal Babička
Ø ELO turnaje : 1436
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Vojta Jakub  1729 TJ Spartak Vlašim 8,5 40 51,5 48,5
2 8 Gnojek Petr  1636 Beskydská šachová škola z.s. 7,5 37 48 36,5
3 7   Neumann Filip  1667 SK Slavia Orlová 6 39 51,5 31,5
15 2 Jun Rudolf  1801 TJ CHS Chotěboř 5 36 44,5 22,25
26 15 Švanda Adam  1546 TJ Štefanydes Polička 4 38 49,5 19
Kategorie D14
Rozhodčí : Jan Malec, Kateřina Šmajzrová
Ø ELO turnaje : 1498
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 5 Vítová Anna  1671 Sokol Hradec Králové 8 33,5 44,5 37
2 6 Gřesová Zuzana  1657 Beskydská šachová škola z.s. 7,5 33 41,5 32,75
3 2   Kopcová Ludmila  1746 TJ Ostrava 6 34 42,5 25,75
8 11 Vašková Marie  1494 ŠO Hlinsko 4 30,5 39 12
10 14 Šmajzrová Veronika  1360 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 28,5 36,5 12,25
Kategorie D12
Rozhodčí : Jan Malec, Kateřina Šmajzrová
Ø ELO turnaje : 1299
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Laurincová Kristýna  1642 Beskydská šachová škola z.s. 9 37 47,5 47,5
2 5 Píšová Petra  1487 TJ Spartak Vlašim 6,5 35,5 45,5 28
3 3   Richterová Julie  1502 Šachy Zastávka 6 36,5 49 28,75
10 11 Holásková Veronika  1305 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 28,5 35,5 14,75
13 9 Dudlová Kateřina  1323 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 32,5 43,5 13,5
14 17 Leksová Soňa  1057 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 29,5 38,5 13,5
Kategorie D10
Rozhodčí : Jan Malec, Kateřina Šmajzrová
Ø ELO turnaje : 1171
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 7 Šťastná Martina  1284 Šachová akademie VŠTE 8,5 38 50 46,75
2 3 Fizerová Lucie  1356 Beskydská šachová škola z.s. 8 37 47,5 39
3 11   Strnadová Monika  1266 Klub šachistů Říčany 1925 6,5 35 47,5 30,25
20 14 Šulcová Tereza  1108 2222 ŠK Polabiny 4 27,5 37 8,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.