Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR seniorů 2016 28.08.16

Ve dnech 20.-28.srpna 2016 se v Rychnově n/Kn. uskutečnilo Mistrovství ČR seniorů pro rok 2016, kterého se ve třech turnajích zúčastnilo celkem 149 hráčů včetně 20 našich zástupců, kteří však tentokrát žádnou 'díru do světa' neudělali.
V 'nejmladší' kategorii nad 50 let zvítězil CM Zdeněk Urban z Jičína, který nechal za sebou na druhém místě našeho čerstvého padesátníka FM Mariana Sabola z Vysokého Mýta až na druhé pomocné hodnocení.
'Hlavní' kategorie nad 60 let se stala kořistí ukrajinského FM Yrije Vorobyova, nejlepším z následující čtveřice českých hráčů byl Miloslav Pilař z pražského Vyšehradu a nejlepším našincem byl Oldřich Lorenc z Poličky na osmém místě.
Vítězem kategorie nad 70 let se stal favorizovaný Rudolf Mesiarik z Havířova, který měl nejlepší pomocné hodnocení z plné trojice hráčů se stejným počtem bodů, nejlepším z našich zástupců byl Pavel Hamrlík ze Žamberka na 27.místě.


Mistrovství ČR seniorů 2016 
Organizátor : Region Panda Rychnov n. K. 
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Jiří Daniel
Hlavní rozhodčí : Jiří Daniel
Rozhodčí : Martin Šmajzr
Bedenkzeit : 90 min + 30s/tah
Místo : Pelclovo divadlo Rychnov nad Kněžnou, Panská ulice
Datum od : 2016/08/20 Datum do 2016/08/28
Kategorie nad 50 let
Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 CM Urban Zdeněk  CZE 2153 ŠK AD Jičín 8 36 48 41
2 1 FM Sabol Marian  CZE 2337 ŠK Vysoké Mýto 8 36 47,5 40,5
3 4 FM Kozák Miloš  CZE 2145 ŠK Slavoj Litoměřice, O.S. 6 38 50 32
4 6 Mohapl Petr  CZE 2098 Tatran Litovel 5,5 36 46,5 22,25
5 2 FM Bartoš Jan  CZE 2156 Unichess 5 36,5 49 23,25
6 8 Eliáš Miroslav  CZE 2047 TJ Baník Sokolov Šo 5 35,5 46 21
7 9 CM Petras Milan  CZE 1963 ŠK Bohnice 5 34,5 44,5 21,25
8 12 Pociejowski Marek  POL 1851 5 31 42 19,75
9 7 Siebenbürger Vlastimil  CZE 2068 TJ Žďár nad Sázavou 4,5 37,5 49,5 19,75
10 10 Humlíček Vojtěch  CZE 1963 Sokol Hradec Králové 4,5 35,5 47 18,25
11 5 Fiedler Bedřich  CZE 2114 ŠK Lípa 4,5 33 42 19,25
12 17 Kořínková Eva  CZE 1740 TJ Žďár Nad Sázavou 4,5 32,5 41 19,25
13 14 Marinov Peter  CZE 1763 TJ Spartak Choceň 4,5 30,5 38,5 16
14 11 Stuchlý Jaroslav  CZE 1871 ŠK Slovan Jirkov 4,5 30,5 38 16,5
15 15 Papáček Miloš  CZE 1752 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 29 40 14,5
16 19 Cvejn Jaroslav  CZE 1682 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 26 33 12,25
17 13 Zmeškal Stanislav  CZE 1790 ŠK Slovan Jirkov 3,5 28 38 11
18 24 Lorencová Jitka  CZE 1552 TJ Spartak OEZ Letohrad 3,5 27 34 11
19 23 Volfová Milena  CZE 1556 TJ Union Plzeň 3,5 26 32,5 10,75
20 22 Plachetka Milan  CZE 1598 Sokol Javornice 3,5 25,5 32,5 11
21 18 Zoufalý Petr  CZE 1688 TJ Baník Sokolov Šo 3 28 35,5 8,5
22 20 Přívozník Luboš  CZE 1640 ŠO Praga Praha 3 27,5 35 10,5
23 21 Ruffer Václav  CZE 1610 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 2,5 26 33,5 6,25
24 16 Doležal Rudolf  CZE 1747 ŠK Valdštejn Cheb 2 30 38 5
Kategorie nad 60 let
Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 FM Vorobyov Yrij  UKR 2160 7 39,5 49,5 37,75
2 2 Pilař Miloslav  CZE 2173 ŠK Sokol Vyšehrad 6,5 40,5 52,5 36,5
3 1 IM Přibyl Josef  CZE 2266 TJ Neratovice 6,5 39 50,5 35
4 5 Jablečník Gustav  CZE 2108 ŠK Loko Praha Z.S. 6,5 36 46 32,75
5 9 Drábek Miloslav  CZE 2078 Šachklub Písek 6,5 35,5 45,5 33,25
6 10 Novotný Josef  CZE 2078 Region Panda, z.s. 6 41,5 52 33
7 4 Mlýnek Petr  CZE 2153 ŠK Duras Bvk 6 38 49,5 31,75
8 12 Lorenc Oldřich  CZE 2063 TJ Štefanydes Polička 6 37,5 48 30,75
9 29 Bříza Jiří  CZE 1904 Tatra Kopřivnice 6 36,5 47 29,5
10 14 Ondreját Miroslav  CZE 2028 TJ Baník Sokolov ŠO 6 35 45 29
11 8 Juříček Stanislav  CZE 2082 Zbrojovka Vsetín 6 34 44,5 28,25
12 19 Just Pavel  CZE 1971 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 33,5 44 28,75
13 25 Růčka Alois  CZE 1927 Sokol Hutisko-Solanec 5,5 39 48 26
14 7 Pospíšil Evžen  CZE 2097 Klub Šachistů Říčany 1925 5,5 38,5 48,5 28,25
15 18 Doležal Radoslav  CZE 1974 ŠS Kostelec Nad Černými Lesy 5,5 37,5 48,5 28,5
16 13 Uhmann Jan  CZE 2063 ŠK Hustopeče 5,5 37,5 47 26,5
17 16 Trojan Luboš  CZE 1989 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 36 45,5 23,5
18 6 Salač Jiří  CZE 2102 TJ Praha-Pankrác 5,5 34,5 44,5 25,25
19 22 Šobotník Petr  CZE 1947 TJ Bohemians Praha 5,5 33,5 43,5 25,5
20 50 Wiedermann Jan  CZE 1779 TJ Baník Habartov 5 36 46 22,5
21 33 Diviš Libor  CZE 1880 ŠK Bystrc Oilers 5 35,5 45,5 23,5
22 23 Šíbl Václav  CZE 1944 ŠK Valdštejn Cheb 5 35 44,5 23,25
23 42 Sedláček Jan  CZE 1839 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 5 34 41 19,5
24 24 Švéda Jiří  CZE 1930 TJ ŠK DUE POP Uničov 5 33,5 43 19,5
25 15 Hlaváč František  CZE 1989 ŠK Global Sokolov 5 32,5 41,5 22,75
26 21 Kohout Jan  CZE 1963 ŠK AD Jičín 5 32 42 20,75
27 26 Novotný Jaroslav  CZE 1926 TJ Desko Liberec 5 32 41,5 19,25
28 27 Mašek Jan  CZE 1911 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 5 31,5 41,5 19,75
29 30 Pavliš Jaromír  CZE 1903 TJ Žďár Nad Sázavou 5 31 39 18,25
30 32 Innemann František  CZE 1887 TJ Spartak Vlašim 5 30 39 20,25
31 37 Kočí Ladislav  CZE 1862 TJ ŠK DUE POP Uničov 5 29,5 38,5 18,75
32 28 Vlachopulos Georgis  CZE 1908 Sokol Vrbno P/P 5 29 39,5 19,75
33 20 Přibyl Jaroslav  CZE 1964 TJ Baník Sokolov ŠO 5 28 35,5 19
34 43 Peřík Alois  CZE 1829 TJ Mariánské Hory 4,5 36 46 21,25
35 46 Tsapanidis Vasilis  CZE 1817 ŠK Lípa 4,5 35 44,5 20
36 38 Lexa Václav  CZE 1860 TJ Sokol Praha-Vršovice 4,5 34,5 41,5 18
37 40 Franc Lubor  CZE 1843 Sokol Kolín 4,5 33,5 42,5 17,5
38 56 Vlachopulos Elefteris  CZE 1736 ŠO Tj Karolinka 4,5 31,5 41 19,25
39 11 Chládek Václav  CZE 2071 ŠK GARDE Lipovec 4,5 31 40 19,75
40 55 Brhlík Antonín  CZE 1738 Tj Kavalier Sázava Z.S. 4,5 31 40 18
41 31 Jirásek Jiří  CZE 1899 ŠK Slovan Jirkov 4,5 31 38,5 16,5
42 52 Kasík Miroslav  CZE 1752 TJ Sokol Plzeň-Letná 4,5 30,5 39,5 16,75
43 17 Zbořil Jaroslav  CZE 1980 TJ Baník Sokolov ŠO 4,5 30 38 18,75
44 36 Klimeš Jiří  CZE 1868 T.J. Sokol Šumperk 4,5 30 38 16,75
45 44 Pittermann Jan  CZE 1825 ŠK Global Sokolov 4,5 29 38 17,5
46 51 Kindl František  CZE 1760 TJ Baník Sokolov ŠO 4,5 29 37,5 17,75
47 34 Obůrka Vladislav  CZE 1879 TJ Žďár Nad Sázavou 4,5 28,5 37 16,5
48 39 Pokorný Jan  CZE 1853 SK Oaza Praha 4 35,5 45 17,75
49 49 Veselý Emanuel  CZE 1784 Sokol Lázně Bohdaneč 4 34 43,5 19,5
50 61 Istel Oldřich  CZE 1686 ŠO Praga Praha 4 34 43 16,75
51 47 Majerik Vladimír  CZE 1811 ŠK Union Louny 4 33,5 43 18,5
52 57 Dvořák Eduard  CZE 1727 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 32 41 17,25
53 48 Kolek Josef  CZE 1796 TJ Slovan Ivančice 4 32 39 11,5
54 62 Bukáček Lubomír  CZE 1684 TJ Žďár Nad Sázavou 4 31 40 15,5
55 53 Bainhofner Jiří  CZE 1749 ŠK Praha-Smíchov 4 27,5 35 11,25
56 73 Vejvoda Jindřich  CZE 1572 Sokol Kolín 4 27 33 11
57 41 Řehák Jiří  CZE 1841 TJ Spartak Oez Letohrad 3,5 32,5 42 13
58 58 Palla Rostislav  CZE 1723 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 3,5 32,5 40,5 13,75
59 67 Švec Luděk  CZE 1639 TJ Desko Liberec 3,5 30,5 38,5 13,25
60 45 Portych Václav  CZE 1822 ŠK Lípa 3,5 30,5 38,5 13
61 63 Hovad Václav  CZE 1678 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 3,5 29,5 38 13,5
62 74 Pilík Jaroslav  CZE 1564 ŠK Valdštejn Cheb 3,5 28,5 36,5 12
63 66 Kořínek Jaroslav  CZE 1640 TJ Mariánské Hory 3,5 27,5 35,5 11,75
64 68 Rychtecký Pavel  CZE 1628 ŠK Teplárna Praha-Malešice 3,5 26 33,5 9
65 80 Kopij Jozef  POL 1307 3,5 26 32 8
66 70 Střelec Ladislav  CZE 1607 ŠK 64 Brno 3,5 25,5 34 9,25
67 79 Sulot Zdzislaw  POL 1364 3,5 24,5 30,5 9,75
68 65 Tejček Bohumil  CZE 1652 TJ Baník Sokolov ŠO 3 30,5 38,5 11,25
69 59 Nigrin Jiří  CZE 1706 Sokol Pečky 3 28,5 36,5 10
70 60 Janeček František  CZE 1695 TJ Spartak Choceň 3 28 34 7,25
71 75 Urbanec Vladimír  CZE 1509 ŠK Střelice 3 26 33 6,5
72 77 Jesenský Jaromír  CZE 1492 ŠK Slavoj Litoměřice, o.s. 3 24,5 31 7,75
73 54 Splítek Luboš  CZE 1745 ŠK Lípa 2,5 34 43 11,25
74 64 Ondřich Jan  CZE 1674 USK Praha 2,5 21,5 28,5 4,5
75 76 Rosendorf Oldřich  CZE 1500 Tj Baník Sokolov ŠO 2 25,5 31,5 4,25
76 71 Mlynář Miroslav  CZE 1586 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 24,5 30 2,5
77 69 Bartoš Pavel  CZE 1612 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. 1,5 29,5 37,5 5,5
78 78 Mička Josef  CZE 1394 TJ Žďár Nad Sázavou 1,5 25,5 32 1,75
79 72 Lacko Dušan  CZE 1583 Šachy Zastávka 0 31,5 40,5 0
80 35 Zapletal Milan  CZE 1872 ŠK Šternberk 0 31,5 38,5 0
Kategorie nad 70 let
Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Mesiarik Rudolf  CZE 2092 TJ Slovan Havířov 7 39 50,5 38
2 7 Jaček Miloslav  CZE 1977 Sokol Mladá Boleslav 7 38,5 49,5 36
3 5   Chmelík Jiří  CZE 2013 TJ Sokol Litvínov-Lom. 7 38 49,5 38,25
4 3 Most Zdeněk  CZE 2038 ŠK Caissa Nová Role 6 35,5 45 28,75
5 6 Macura Emil  CZE 1985 Fatra Slavia Napajedla 6 35 45,5 30
6 2 Pecka František  CZE 2057 Šachový klub Slovan Jirkov 6 33,5 45 28
7 9 Fišer Jiří  CZE 1952 Unichess 5,5 40 51,5 29,5
8 13 Truksa Václav  CZE 1883 ŠK Tachov 5,5 37,5 48 26,5
9 12 Tejkal Jiří  CZE 1910 Šachový klub Praha 4 5,5 34,5 45 25,75
10 20 Haderka Karel  CZE 1803 Tatran Litovel 5 37,5 46,5 20,5
11 4 Vítek Václav  CZE 2035 ŠK Valdštejn Cheb 5 36 47 23,5
12 11 Holeček Vladimír  CZE 1921 Beskydská Šachová Škola Z.S. 5 36 46,5 23
13 23 Folta Jaroslav  CZE 1767 ŠK Global Sokolov 5 35,5 47 24,25
14 15 Pavlů Jiří  CZE 1850 T.J. Sokol Šumperk 5 35 45 22,5
15 8 Skokan Zdeněk  CZE 1967 ŠK Valdštejn Cheb 5 34,5 45,5 24
16 14 Láska Zdeněk  CZE 1869 ŠK Kovohutě Příbram 5 32,5 43 21,75
17 19 Tolar Jan  CZE 1815 TJ Sokol Praha-Vršovice 5 31,5 42 21,25
18 32 Bíža Miroslav  CZE 1659 Tatra Kopřivnice 5 31 39 19,5
19 26 Košek Lubomír  CZE 1737 ŠK Karlovy Vary 5 30 38,5 17
20 38 Brňák Jan  CZE 1595 ŠK Slavie Děčín 5 29,5 38 20,25
21 22 Mutina Antonín  CZE 1784 VOKD Poruba 4,5 34,5 44,5 18
22 36 Matoulek Jaroslav  CZE 1616 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 4,5 34 43 20
23 18 Zikmund Jaroslav  CZE 1830 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 4,5 33,5 43 19,25
24 25 Vlasák Ladislav  CZE 1756 TJ Slavia Hradec Králové 4,5 32 40,5 19,75
25 10 Laszkiewicz Jerzy  POL 1941 4,5 29 37,5 18
26 31 Feldvábl Vilém  CZE 1663 TJ Náměšť n/Oslavou 4,5 27 34,5 14,75
27 17 Havrlík Pavel  CZE 1833 SK Žamberk 4 33 41,5 16,75
28 21 Glembek Bohumír  CZE 1798 ŠK Ústí Nad Orlicí 4 33 40,5 15,25
29 41 Glacner Karel  CZE 1552 ŠK Bystrc Oilers 4 32,5 41,5 16,5
30 33 Malý Jiří  CZE 1657 CHESS MOST 4 31,5 39,5 14,75
31 34 Jedlička Eduard  CZE 1632 ŠK Svitavy 4 28 35,5 13
32 29 Palla Stanislav  CZE 1690 TJ Lanškroun 4 27,5 34,5 13,5
33 42 Kuřil Rudolf  CZE 1545 Tatran Poštorná 3,5 29 36,5 12,75
34 27 Abraham Karel  CZE 1707 ŠK Merkur Kladno 3,5 29 36,5 11,25
35 39 Ralik Oliver  SVK 1593 3,5 29 36 10,5
36 24 Reichmann Pavel  CZE 1763 T.J. Sokol Šumperk 3,5 27,5 36 11
37 30 Labík Jaroslav  CZE 1674 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 3,5 27 34,5 12,25
38 35 Tobiška Jaroslav  CZE 1624 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 23,5 30,5 7,5
39 40 Sládek Jaroslav  CZE 1592 ŠK AD Jičín 3 27,5 34,5 8
40 37 Nosek Jiří  CZE 1609 Sokol Hradec Králové 3 26,5 33,5 10,5
41 44 Michalička Václav  CZE 1464 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 26 32 6,5
42 43 Horák Jaroslav  CZE 1514 Gambit Jihlava 2,5 25 31,5 5,25
43 28 Svatoš Zdeněk  CZE 1704 ŠK Svitavy 2 28,5 37 3,5
44 45 Houška František  CZE 1177 TJ Štefanydes Polička 2 25 32,5 4
45 16 Tomandl Vladimír  CZE 1849 TJ Ostrov 1,5 33 43 6,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.