Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Járy Masopusta 2015 28.11.15

V sobotu 28.listopadu 2015 se v Mistrovicích uskutečnil 18.ročník Memoriálu Járy Masopusta, kterého se zúčastnilo 55 hráčů z 19 míst nejen našeho kraje.
Vítězem se podle očekávání stal FM Marian Sabol před Tomášem Trhalem (oba Vysoké Mýto) a Jaromírem Volfem z Ústí n/O., nejlepší ženou se stala 'přespolní' Kateřina Skybová z Hradce Králové.


18. ročník turnaje Járy Masopusta 
Organizátor : TJ SOKOL Mistrovice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Halbrštát Karel
Hlavní rozhodčí : Šmajzrová Kateřina
Bedenkzeit : 2 x 20 minut
Místo : Tělocvična u hostince U Novotnů, Mistrovice
Datum : 2015/11/28
Ø ELO turnaje : 1533
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 FM Sabol Marian  2359 ŠK Vysoké Mýto 8 39,5 50 43,8
2 2   Trhal Tomáš  2152 ŠK Vysoké Mýto 7 41 53,5 39,3
3 3   Volf Jaroslav  2106 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 39,5 52 38,5
4 4   Jecha Petr  1977 2222 ŠK Polabiny 6,5 40 52,5 35,8
5 11   Papáček Miloš  1815 TJ Spartak OEZ Letohrad 6,5 37 46 32,5
6 5   Chládek Václav  1976 ŠK GARDE Lipovec 6,5 35,5 44 30,8
7 13   Janko Jan  1778 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6 34,5 44 25,5
8 7   Filip Libor  1861 TJ Jablonné nad Orlicí 5,5 42 54,5 31,5
9 22   Černohous Miloslav  1677 SPV Červená Voda 5,5 39 50 28,3
10 9   Glöckner Jaromír  1851 Sokol Mistrovice 5,5 39 49,5 26,3
11 10   Krása Marek  1827 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 5,5 38 50,5 28,8
12 8   Kylar Pavel  1852 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 38 49,5 27
13 12   Lorenc Adam  1789 TJ Spartak OEZ Letohrad 5,5 38 48 26,8
14 27   Sysr Pavel  1593 TJ Spartak OEZ Letohrad 5,5 36 46,5 26,3
15 24   Ruffer Václav  1632 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 5,5 32,5 40,5 21,8
16 31   Bouchal Lukáš  1568 Sokol Mistrovice 5,5 32,5 40,5 20,5
17 29   Kristl Václav  1582 Sokol Mistrovice 5,5 32,5 40,5 18,8
18 34   Jiroušek Jan  1510 2222 ŠK Polabiny 5,5 31,5 40,5 20,8
19 14   Dvořák Eduard  1758 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 37 48 22,8
20 18   Palla Stanislav  1706 TJ Lanškroun 5 35 45 20,5
21 17   Ludvik František  1708 SPV Červená Voda 5 33 41 19,8
22 37   Seidl Pavel  1409 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 5 32 41 21
23 26   Matoulek Václav  1617 SPV Červená Voda 5 30 40 21
24 38   Skybová Kateřina  1408 TJ Slavia Hradec Králové 5 30 38 16,5
25 15   Vochozka Jindřich  1749 TJ Slavia Hradec Králové 5 24 31 15,5
26 19   Šmajzrová Kateřina  1703 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 38 46 19,8
27 6   Zvěřina Jan  1884 TJ CHS Chotěboř 4,5 33,5 44 19,3
28 20   Hovad Václav  1688 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,5 33 42 18,8
29 21   Cvejn Jaroslav  1687 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,5 32 39,5 15,8
30 16   Vaníček Jan  1738 TJ Jablonné nad Orlicí 4,5 31,5 42,5 17
31 30   Malý Evžen  1573 SPV Červená Voda 4,5 30,5 40 15,5
32 23   Palla Rostislav  1668 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,5 30,5 39,5 18,3
33 36   Špinler Bronislav  1420 Sokol Mistrovice 4,5 27,5 35,5 14,3
34 49   Bouchal Tomáš  1000 Sokol Mistrovice 4 34,5 43,5 17,5
35 50   Budař Jan  1000 SPV Červená Voda 4 30,5 39 17
36 52   Rupprich Jan  1000 SPV Červená Voda 4 30 37 13
37 53   Skramusky Jiří  1000 Výprachtice 4 30 36,5 12,5
38 39   Bém Tomáš  1385 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 29,5 37,5 13,8
39 33   Lorenc Josef  1553 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 27 34 11,5
40 54   Valenta Lukáš  1000 Jiskra Králíky 4 26,5 34,5 12,5
41 41   Lorencová Jitka  1351 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 25,5 32 10,5
42 25   Vorlíček Pavel  1620 TJ Jablonné nad Orlicí 4 23,5 30 9,5
43 40   Bém Tadeáš  1353 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 33,5 43,5 14,8
44 35   Řehák Jan  1434 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 32 40 13,8
45 28   Vencl Jiří  1584 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 28,5 38,5 10,5
46 55   Štebalský Martin  1000 Jiskra Králíky 3,5 27 33 8,5
47 32   Mlynář Miroslav  1565 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 31,5 41 11
48 43   Řehák Miroslav  1179   3 27,5 34,5 7
49 42   Hrdina Filip  1208 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 25 32,5 9
50 45   Leksová Soňa  1096 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 24 30,5 5
51 47   Obermajerová Gabriela  1075 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 23 29,5 5
52 48   Baláš Vojtěch  1066 Sokol Mistrovice 2,5 22 27,5 5
53 46   Filip Josef  1092 TJ Jablonné nad Orlicí 2 25 31,5 2,5
54 51   Kopecký Vojtěch  1000 TJ Jablonné nad Orlicí 2 24,5 31 2,5
55 44   Leksa Roman  1125 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1,5 19 26 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.