Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Jirky Pavliše 2015 31.12.15

Ve středu 30.prosince 2015 uspořádal šachový oddíl TJ Sokol Krouna 11.ročník šachového turnaje v rapidu Memoriál Jirky Pavliše, kterého se zúčastnilo 74 hráčů z 22 oddílů.
Vítězem se stal Pavel Hrubeš před Tomášem Pokorným (oba Lanškroun) a Vítem Valentou z Velkých Losin, nejlepší z žen byla Monika Ryšavá z Poličky.


Memoriál Jirky Pavliše 2015 11. ročník
Organizátor : TJ Sokol Krouna
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Vladimír Jirmásek
Hlavní rozhodčí : Mgr. David Schaffer
Rozhodčí : Josef Vařejčko
Bedenkzeit : 2x15 minut
Místo : Krouna
Datum : 2015/12/30
Ø ELO turnaje : 1699
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3   Hrubeš Pavel  2156 TJ Lanškroun 8 40,5 52,5 45
2 1   Pokorný Tomáš  2183 TJ Lanškroun 7,5 40 51,5 42
3 6 FM Valenta Vít  2138 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 6,5 42,5 54 36,5
4 20   Starý Lukáš  1876 Jiskra Heřmanův Městec 6,5 42 54 36,25
5 21   Konrád František  1868 TJ Sokol Zaječice 6,5 40 51 34,25
6 7 CM Strašil Pavel  2104 ŠK 1921 Zábřeh 6,5 37,5 48,5 33,5
7 8   Jiruše Josef  2067 TJ Slavia Hradec Králové 6 41,5 53,5 31,75
8 2   Vařejčko Josef  2179 TJ Sokol Zaječice 6 39 50,5 30,25
9 15   Sukdolák Radek  1923 TJ CHS Chotěboř 6 38 48,5 28,25
10 9   Solil Roman  2037 TJ Lanškroun 6 37,5 48,5 28,25
11 11   Hospodka Josef  1992 TJ CHS Chotěboř 6 36,5 47,5 30,25
12 13   Jecha Petr  1977 2222 ŠK Polabiny 6 34,5 44 27,75
13 29   Přibyl Jiří  1827 Jiskra Heřmanův Městec 6 32 40,5 24,25
14 23   Kotyza Bohumil  1856 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 6 30,5 39,5 26
15 37   Říha Vojtěch  1718 ŠO Hlinsko 6 30 37,5 22,25
16 4   Trhal Tomáš  2152 ŠK Vysoké Mýto 5,5 38 49 28,5
17 18   Hájek Jaroslav  1894 TJ Sokol Zaječice 5,5 38 48 27,75
18 10   Opravil Karel  1996 ŠK 1921 Zábřeh 5,5 36,5 47 27,75
19 26   Reichl Roman  1836 ŠK 1921 Zábřeh 5,5 36,5 47 26,25
20 16   Roušar Zdeněk  1922 ŠO Hlinsko 5,5 35 45 24,75
21 17   Holý Filip  1901 TJ Sokol Plzeň-Letná 5,5 33,5 43,5 23,75
22 33   Charouz Milan  1771 TJ Štefanydes Polička 5,5 33,5 42,5 20,75
23 27   Schaffer David  1829 TJ Štefanydes Polička 5,5 32,5 41,5 21,75
24 12   Hájek Jiří  1986 TJ Sokol Zaječice 5 38,5 49 24,5
25 5   Ptáček Luboš  2141 ŠK Vysoké Mýto 5 35 45,5 23,5
26 25   Hubený Pavel  1839 Makkabi Boskovice 5 35 44,5 22,75
27 31   Česenek Jan  1799 TJ ŠO Chrudim 5 33 41,5 20,5
28 41   Bartoš Karel  1684 TJ Štefanydes Polička 5 26 34 15,5
29 47   Kubíček Martin  1631 ŠK 1921 Zábřeh 5 24,5 32,5 15
30 28   Tomek Karel  1829 TJ CHS Chotěboř 4,5 36 45,5 19
31 14   Jelínek Václav  1928 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4,5 35,5 47 20
32 22   Janda Lubomír  1861 ŠO Hlinsko 4,5 33,5 44 16,5
33 24   Glöckner Jaromír  1851 Sokol Mistrovice 4,5 33,5 41,5 17,25
34 68   Cach Tomáš  1331 TJ Sokol Zaječice 4,5 33 42,5 19,5
35 55   Jiroušek Jan  1510 2222 ŠK Polabiny 4,5 33 41,5 18
36 44   Buchta Martin  1650 TJ Štefanydes Polička 4,5 32,5 42 18
37 32   Veselý Miroslav  1777 Makkabi Boskovice 4,5 32 42 19,5
38 51   Žídek Jan  1543 TJ Sokol Zaječice 4,5 31 39,5 18,75
39 40   Cvejn Jaroslav  1687 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,5 30,5 40 13,75
40 19   Štolfa Jaroslav  1889 TJ CHS Chotěboř 4,5 30,5 38,5 15,25
41 72   Severýn Jaromír  1241 ŠO Hlinsko 4,5 30 39 18,75
42 30   Honek Jan  1812 Jiskra Heřmanův Městec 4,5 30 39 18,25
43 42   Ježek Jakub  1679 TJ Lanškroun 4,5 29,5 37,5 14,5
44 48   Sysr Pavel  1593 TJ Spartak OEZ Letohrad 4,5 28,5 37,5 16,25
45 39   Jerman Miloš  1708 TJ Štefanydes Polička 4,5 28 36,5 15,75
46 50   Jun Rudolf  1560 TJ CHS Chotěboř 4 32,5 41,5 17,75
47 36   Česenek Vladimír  1726 TJ ŠO Chrudim 4 32 39,5 12,75
48 69   Kubeš Ivan  1327 TJ Sokol Zaječice 4 31,5 42,5 15,75
49 57   Křivohlávek Josef  1484 TJ Lanškroun 4 29 37 12,75
50 35   Šťulík Jiří  1740 ŠO Hlinsko 4 28,5 36 15
51 71   Štěnička Michal  1250 TJ Sokol Zaječice 4 28 36 12,5
52 63   Probošt Jakub  1374 Makkabi Boskovice 4 24,5 31,5 9,75
53 49   Jirmásek Vladimír  1580 TJ Sokol Krouna 4 23,5 31 9,5
54 67   Štěrba Bohumír  1341 ŠO Hlinsko 3,5 30,5 39,5 14,25
55 38   Kropáč Zdeněk  1709 ŠK 1921 Zábřeh 3,5 30 39,5 11,25
56 53   Klabeneš Petr  1541 TJ CHS Chotěboř 3,5 28,5 35,5 10,25
57 62   Probošt Jaroslav  1410 Makkabi Boskovice 3,5 28 34,5 10,25
58 60   Mottl Jan  1427 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3,5 27,5 35 10,75
59 34   Marek Jiří  1743 ŠK Vysoké Mýto 3,5 27,5 34,5 12,25
60 43   Palla Rostislav  1668 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 3,5 24 33 11
61 54   Jedlička Pavel  1534 Makkabi Boskovice 3,5 24 31,5 8,75
62 46   Ruffer Václav  1632 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 3 32 40,5 11,5
63 64   Melichar Jaroslav  1372 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 31 39 10,5
64 58   Ryšavá Monika  1480 TJ Štefanydes Polička 3 29,5 37,5 7,5
65 52   Netolický Josef  1542 TJ Sokol Krouna 3 29,5 37 8
66 65   Indra Antonín  1371 ŠO Hlinsko 3 26 32 7
67 59   Nimmertondl Petr  1449 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 23 29,5 5,5
68 66   Lorencová Jitka  1351 TJ Spartak OEZ Letohrad 2,5 28,5 36,5 10
69 56   Reichl Luboš  1504 ŠK 1921 Zábřeh 2,5 21,5 29 5,25
70 61   Štorek Ladislav  1419 Sokol Krucemburk 2,5 21 27,5 4,25
71 74   Šafář Václav  1034 TJ Štefanydes Polička 2 24 31,5 4
72 73   Šmahel Vojtěch  1080 TJ Sokol Krouna 2 22 28 3,5
73 70   Houška František  1297 TJ Štefanydes Polička 2 21 28 3,25
74 45   Štěrba Antonín  1645 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0 21 28 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.