Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Mirka Kodytka 2016 18.04.16

V sobotu 16.dubna 2016 uspořádal ŠO Kunvaldská a.s. 26.ročník turnaje čtyřčlenných družstev v rapidu 'Memoriál Mirka Kodytka', který byl současně Krajským přeborem PDŠS družstev pro rok 2016. Turnaje, konaného v Penzionu U Lípy v Kunvaldě, se zúčastnilo 14 čtyřčlenných družstev, z nichž si vítězství vybojovalo družstvo Vysokého Mýta před Bohemií Pardubice a Ústím n/O. I.


Memoriál Miroslava Kodytka
XXVI. ročník 2016
Organizátor : ŠOK a.s. Kunvald
Ředitel turnaje : Dvořák Eduard
Hlavní nebo pomocný rozhodčí : Sabol Marian
Rozhodčí : Kamenik David, Rusz Gustav
Město : Kunvald, Penzion U lípy
Datum : 16.04.2016
Konečné pořadí
Poř. Družstvo Part. + = - Body
1 Vysoké Mýto   KP 7 7 0 0 26
2 Bohemia Pardubice   KP 7 6 0 1 21
3 Ústí nad Orlicí I.   KP 7 4 1 2 17½
4 Letohrad Dravci   KP 7 3 3 1 15
5 Kunvald A 7 3 2 2 15
6 Ústí nad Orlicí II. 7 3 1 3 14
7 Horní Čermná 7 2 3 2 14
8 TJ Jablonné n.O.   KP 7 3 0 4 12½
9 Kunvald B   KP 7 3 1 3 12½
10 Slavia Hradec Králové D 7 2 2 3 11½
11 Červená Voda 7 2 1 4 11
12 TJ Lanškroun 7 1 1 5 11
13 Letohrad Rada Starších   KP 7 1 1 5
14 Kunvald C 7 1 0 6
Výsledky jednotlivců
1. Vysoké Mýto   KP (26 Body/ Man)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body Part. % Rtg-Ø
1 FM Sabol Marian 2358 1 1 1 1 1 1 1 7 7 100,0 1889
2   Trhal Tomas 2123 1 ½ 1 1 1 1 ½ 6 7 85,7 1796
3   Ptacek Lubos 2100 1 1 ½ 1 1 1 1 7 92,9 1750
4   Kosek Marek 1993 1 1 ½ 1 1 1 1 7 92,9 1638
2. Bohemia Pardubice   KP (21 Body/ Man)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body Part. % Rtg-Ø
1   Kastner Oldrich 2030 1 ½ 0 ½ ½ ½ ½ 7 50,0 1964
2   Nadrchal Tomas 2050 1 1 0 1 1 ½ 1 7 78,6 1789
3   Trasak Ondrej 1975 ½ 1 ½ 1 ½ 1 1 7 78,6 1782
4   Danek Pavel 1974 1 1 ½ 1 1 1 1 7 92,9 1585
3. Ústí nad Orlicí I.   KP (17½ Body/ Man)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body Part. % Rtg-Ø
1   Kalousek Vladimir 2011 1 0 ½ ½ ½ ½ ½ 7 50,0 1869
2   Mares Petr 1976 1 ½ ½ ½ 0 1 1 7 64,3 1808
3   Kamenik David 1857 1 0 ½ 1 ½ 1 1 5 7 71,4 1798
4   Kylar Pavel 1849 1 0 ½ 1 0 1 1 7 64,3 1673
4. Letohrad Dravci   KP (15 Body/ Man)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body Part. % Rtg-Ø
1   Mikyska Kamil 1841 0 0 ½ ½ ½ 0 1 7 35,7 1932
2   Lorenc Josef 1801 ½ 1 ½ ½ 0 0 1 7 50,0 1758
3   Janecek Vaclav 1777 1 0 ½ 0 1 0 1 7 50,0 1775
4   Lorenc Adam 1785 1 1 ½ 1 1 0 1 7 78,6 1538
5. Kunvald A (15 Body/ Man)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body Part. % Rtg-Ø
1   Chladek Vaclav 1961 1 1 ½ ½ 1 ½ 1 7 78,6 1820
2   Dvorak Eduard 1758 1 0 ½ 0 1 0 1 7 50,0 1768
3   Petrun Milan 1923 1 1 1 0 1 0 1 5 7 71,4 1677
4   Bem Tadeas 1515 0 0 0 0 0 0 1 1 7 14,3 1701
6. Ústí nad Orlicí II. (14 Body/ Man)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body Part. % Rtg-Ø
1   Simek Zdenek 1933 1 1 ½ 0 ½ 1 ½ 7 64,3 1892
2   Mares Petr 1698 0 ½ ½ 0 1 1 0 3 7 42,9 1768
3   Holasek Vit 1670 1 1 0 0 0 1 0 3 7 42,9 1737
4   Mastny Tomas 1677 ½ 1 1 0 0 1 0 7 50,0 1630
12. Horní Čermná (14 Body/ Man)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body Part. % Rtg-Ø
1   Dusek Josef 1448 0 0 0 ½ 0 1 1 7 35,7 1760
2   Kalousek Miroslav 1561 0 1 1 ½ 1 0 1 7 64,3 1656
3   Bouchal Lukas 1420 0 1 1 0 1 0 1 4 7 57,1 1524
4   Bouchal Tomas 1487 1 0 1 0 0 1 0 3 7 42,9 1508
11. TJ Jablonné n.O.   KP (12½ Body/ Man)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body Part. % Rtg-Ø
1   Filip Libor 1871 1 0 1 0 1 ½ 0 7 50,0 1864
2   Trampota Ludek 1573 ½ ½ 1 1 1 ½ ½ 5 7 71,4 1775
3   Vanicek Jan 1708 0 0 1 1 1 0 0 3 7 42,9 1677
4   Filip Josef 1093 0 0 0 1 0 0 0 1 7 14,3 1729
8. Kunvald B   KP (12½ Body/ Man)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body Part. % Rtg-Ø
1   Hodek Roman 1702 0 1 0 ½ 0 1 ½ 3 7 42,9 1815
2   Stepan Stanislav 1681 0 0 0 0 0 1 1 2 7 28,6 1646
3   Stuj Michal 1545 0 1 0 1 0 0 1 3 7 42,9 1621
4   Tobiska Jaroslav 1627 0 0 1 1 1 1 ½ 7 64,3 1476
7. Slavia Hradec Králové D (11½ Body/ Man)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body Part. % Rtg-Ø
1   Krasa Marek 1835 1 ½ ½ ½ 0 0 ½ 3 7 42,9 1830
2   Tsapanidis Vasilis 1791 ½ 0 1 ½ 0 1 0 3 7 42,9 1771
3   Vochozka Jindrich 1720 1 0 1 1 0 1 0 4 7 57,1 1590
4   Skybova Katerina 1462 1 0 ½ 0 0 0 0 7 21,4 1688
10. Červená Voda (11 Body/ Man)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body Part. % Rtg-Ø
1   Matoulek Vaclav 1613 0 0 1 1 1 0 0 3 7 42,9 1757
2   Maly Evzen 1573 0 1 0 0 1 0 0 2 7 28,6 1640
3   Brychta Antonin 1673 0 0 1 0 1 0 0 2 7 28,6 1592
4   Budar Jan 1497 0 1 1 0 1 0 1 4 7 57,1 1488
13. TJ Lanškroun (11 Body/ Man)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body Part. % Rtg-Ø
1   Bohac Lubos 1570 0 1 ½ 1 0 ½ ½ 7 50,0 1731
2   Krivohlavek Josef 1499 1 0 0 0 0 0 0 1 7 14,3 1614
3   Farkas Jan 1000 0 0 0 1 0 0 0 1 7 14,3 1573
4   Krivohlavek David 1550 ½ 1 ½ 1 1 1 ½ 7 78,6 1433
9. Letohrad Rada Starších   KP (8½ Body/ Man)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body Part. % Rtg-Ø
1   Maceska Bohumir 1777 0 1 0 ½ 1 ½ 0 3 7 42,9 1697
2   Sysr Pavel 1607 0 0 1 1 0 1 0 3 7 42,9 1644
3   Janecek Ondrej 1495 ½ 0 0 0 0 1 0 7 21,4 1505
4   Lorencova Jitka 1508 0 0 0 0 1 0 0 1 7 14,3 1547
14. Kunvald C (6½ Body/ Man)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body Part. % Rtg-Ø
1   Mlynar Miroslav 1554 0 0 1 0 0 0 0 1 7 14,3 1684
2   Bem Tomas 1386 ½ 1 0 1 0 0 0 7 35,7 1645
3   Valenta Lukas 1000 0 1 0         1 3 33,3 1545
4   Obermajerova Gabriela 1177 0 1 0 0 0 0 0 1 7 14,3 1559
    Rehak Jan 1450       0 0 1 0 1 4 25,0 1499

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.