Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Oldy Hájka 2015 + KPJ v blesku 26.12.15

V sobotu 26.prosince 2015 se v Ústí n/O. uskutečnil 47.ročník Memoriálu Oldy Hájka, který byl také Krajským přeborem PDŠS v bleskové hře pro rok 2016.
Letošní ročník se vyznačoval výrazným nástupem mládí - vítězem se stal junior FM Jakub Půlpán z Polabin s absolutním ziskem 13/13 (!!) s velkým odstupem před FM Josefem Havelkou z Lanškrouna, FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta a Davidem Výprachtickým z OAZY Praha, když mezi nimi a jejich pronásledovateli byla další neobvykle vysoká propast 2,5 bodu (!!). Za těchto okolností se nejlepší ženou (i juniorkou) stala Kateřina Šmajzrová z Ústí n/O. a čerstvým seniorem Oldřich Lorenc z Poličky.


47. ročník Memoriálu Oldy Hájka v blesku Krajský přebor PDŠS v blesku
Organizátor : Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčí : Kateřina Šmajzrová
Rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Bedenkzeit : 3 min + 2 s na tah
Místo : Sport Music Club Ústí nad Orlicí
Datum : 2015/12/26
Ø ELO turnaje : 1926
Konečné pořadí po 13 kolech
Poř. St.č.   Jméno Typ RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 FM Půlpán Jakub  J 2352 2222 ŠK Polabiny 13 85,5 102 102
2 10 FM Havelka Josef  J 2105 TJ Lanškroun 10,5 85 103,5 78
3 1 FM Sabol Marian  KP 2378 ŠK Vysoké Mýto 10 86 105,5 74,75
4 4   Výprachtický David    2218 SK OAZA Praha 10 84,5 102,5 70,25
5 12 FM Svanda Pavel    2094 Sk Gordic Jihlava 7,5 88 106,5 52
6 7   Lorenc Oldřich  S 2121 TJ Štefanydes Polička 7,5 86,5 105 54,25
7 23   Půlpán Matěj  J 1996 2222 ŠK Polabiny 7,5 86,5 102,5 51,5
8 5   Hrubeš Pavel  KP 2147 TJ Lanškroun 7,5 85 104 53,25
9 21   Novák Jiří    2008 Sokol Sendražice 7,5 79,5 94,5 49,75
10 16   Holásek Pavel  KP 2033 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7,5 78,5 94 52
11 3 FM Jedlička Aleš  KP 2253 2222 ŠK Polabiny 7,5 78 93 50,25
12 6 CM Strašil Pavel    2145 ŠK 1921 Zábřeh 7,5 77 95 49,5
13 17   Volf Jaroslav  S 2028 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 7,5 76,5 92 50
14 8   Ptáček Luboš  KP 2117 ŠK Vysoké Mýto 7,5 75,5 88 49
15 9   Šilar Lubomír  S 2112 Šachový spolek Železné hory 7,5 74,5 87,5 49
16 15   Kastner Vojtěch  KP 2039 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 7,5 72,5 83 44,25
17 18   Solil Roman  KP 2018 TJ Lanškroun 7,5 72 90 46
18 13   Trhal Tomáš  KP 2078 ŠK Vysoké Mýto 7 80,5 99,5 47,5
19 22   Veselý Petr  KP 1998 TJ Spartak OEZ Letohrad 7 78,5 94 47,5
20 14   Šmajzr Martin  KP 2063 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 78 93,5 45
21 11   Navrátil František  S 2099 2222 ŠK Polabiny 7 76,5 92,5 45,75
22 25   Grundman Václav  J 1980 2222 ŠK Polabiny 7 76,5 91 43,75
23 27   Adámek Vladimír  KP 1963 TJ Slovan Moravská Třebová 7 74,5 88 41,25
24 29   Netušil Jakub  KP 1945 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 72,5 90,5 43,25
25 20   Krátký Josef  KP 2010 TJ Lanškroun 6,5 86,5 104,5 45,25
26 24   Trojan Luboš  S 1982 2222 ŠK Polabiny 6,5 72,5 85 38
27 40   Just Pavel  S 1791 2222 ŠK Polabiny 6,5 71,5 84 38,25
28 28   Kastner Oldřich  KP 1961 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6,5 70 85 38,25
29 41   Kapoun Vít  J 1789 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6,5 68,5 79 38
30 51   Holásek Vojtěch  J 1531 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6,5 68 80,5 37
31 26   Mareš Jan  KP 1967 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6,5 66,5 75,5 32,75
32 32   Sodomka Adam  KP 1895 TJ Štefanydes Polička 6 75 87,5 36,5
33 36   Mareš Petr  S 1869 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 70,5 83 34,75
34 19   Chládek Václav    2013 ŠK GARDE Lipovec 6 69 87 34,75
35 33   Mikyska Kamil  KP 1894 TJ Spartak OEZ Letohrad 6 65 74 27,5
36 38   Hamrník Jan    1832 Sokol Sendražice 6 64 73 27,25
37 49   Šmajzrová Kateřina  J 1569 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 53 61,5 24,5
38 37   Uhlíř Václav    1863 Sokol Sendražice 5,5 68 81,5 29
39 31   Kameník David  KP 1903 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 66 79 27,25
40 34   Kalousek Vladimir  KP 1880 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 5,5 64 75,5 29
41 45   Dudla Martin  KP 1740 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 62,5 73 27,25
42 44   Kylar Pavel  S 1740 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 5,5 59 68 21,75
43 39   Smola Jan  S 1823 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 58,5 67,5 21
44 35   Svub Jan  KP 1878 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 5 71 86 28,5
45 47   Marinov Peter  KP 1712 TJ Spartak Choceň 5 64 74,5 26
46 42   Kocourková Zuzana    1786 ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz. 5 60,5 69,5 22,25
47 48   Macek Oldřich    1643 T.J. Sokol Šumperk 5 59,5 68,5 21,25
48 30   Kastner Kamil  KP 1937 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 59 69,5 23,5
49 46   Lukša Aleš    1725 Sokol Sendražice 5 57,5 66,5 20,75
50 43   Nedelčev Radim  S 1765 TJ Spartak Choceň 5 57,5 66,5 17
51 52   Holásek Vít  J 1527 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 55 63,5 14,5
52 50   Mastný Tomáš  KP 1547 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 57 66 14,75
53 54   Burýšek Petr    0 ŠK 64 Brno 3 57 65,5 13,25
54 53   Vencl Jiri  S 1361 Tj Lokomotiva Ceska Trebova 1,5 56 65,5 5,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.