Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Pardubickou kotvu 2016 30.04.16

V sobotu 30.dubna 2016 se v Chotči uskutečnil 13.ročník turnaje v rapidu 'O Pardubickou kotvu', kterého se zúčastnilo 83 hráčů. Vítězem se stal favorizovaný IM Martin Červený z Lysé n/L. před FM Michalem Novotným z Polabin a FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta, nejlepší ženou byla WFM Hana Modrová z Bohemians Praha.


O Pardubickou kotvu 13. ročník 
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Vladimír Dudek
Hlavní rozhodčí : Pavel Kvapil
Rozhodčí : Milan Hošek, Michal Novotný
Bedenkzeit : 2*12 minut + 3 vteřiny/tah
Místo : Obecní hostinec Choteč
Datum : 2016/04/30
Ø ELO turnaje : 1701
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3
1 1 IM Červený Martin  2429 ŠK JOLY Lysá nad Labem 8 43 46
2 3 FM Novotný Michal  2319 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 42 44,5
3 2 FM Sabol Marian  2358 ŠK Vysoké Mýto 7 43 40
4 5 FM Valenta Vít  2157 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 7 42,5 39
5 6   Trhal Tomáš  2123 ŠK Vysoké Mýto 6,5 40 34,75
6 9   Kastner Oldřich  2030 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6,5 40 34,5
7 12   Buchar Petr  2008 ŠK AD Jičín 6,5 36,5 32
8 17   Trojan Luboš  1956 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 39,5 31,75
9 8   Nadrchal Tomáš  2050 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 39 31,75
10 14   Třasák Ondřej  1975 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 39 31
11 15   Daněk Pavel  1974 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 36,5 28,75
12 16   Mazuch Jan  1956 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 36 28,75
13 13   Linhart Zbyněk  2001 TJ ŠO Chrudim 6 35,5 29,25
14 10   Šlosar Jan  2017 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 35 28,5
15 33   Marinov Peter  1809 TJ Spartak Choceň 6 34,5 26
16 20   Šplíchal Petr  1924 Unichess 6 34,5 22
17 7   Veselý Tomáš  2103 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 39,5 29
18 26   Cach Jakub  1864 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 36,5 23,5
19 24   Kuzmin Sergej  1885 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 35,5 25,5
20 4   Mašín Luboš  2164 Sokol Sendražice 5,5 35 26,25
21 35   Žváček Antonín  1803   5,5 34 21,5
22 38   Effenberger Adam  1790 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 5,5 33,5 22,5
23 25   Veselý Emanuel  1869 Sokol Lázně Bohdaneč 5,5 33 23,25
24 21   Hrnčiarik Karel  1920 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 31,5 22,75
25 30   Chmelař Vítězslav  1840 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 5 37,5 23
26 18   Just Pavel  1928 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 37 24
27 58   Faja Vilém  1585 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 5 37 22,25
28 29   Ludvík Tomáš  1848 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 36,5 24,5
29 19   Kučera Jan  1924 ŠK Vysoké Mýto 5 36 24,25
30 22   Mašek Jan  1914 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 5 36 22,5
31 32   Podgorný Radim  1813 ŠK Vysoké Mýto 5 35,5 21,75
32 39   Musil Stanislav  1785 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 5 33,5 19
33 49   Svítil Radek  1689 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 33 18,5
34 28   Uhlíř Václav  1851 Sokol Sendražice 5 32,5 21,75
35 59   Nedelčev Radim  1575 TJ Spartak Choceň 5 32 18,5
36 31   Papáček Miloš  1818 TJ Spartak OEZ Letohrad 5 31 19
37 11   Mojžíš Martin  2011 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 30 20,25
38 67   Stoček Martin  1365 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 27,5 15,5
39 37   Bartoš Miroslav  1799 TJ SVAH Všebořice 4,5 38 20
40 23   Novotný Aleš  1905 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4,5 33,5 18,25
41 44   Cach Ondřej  1732 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 33,5 17,75
42 40   Hon Jiří  1762 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4,5 33,5 17,25
43 34 WFM Modrová Hana  1808 TJ Bohemians Praha 4,5 31 17,25
44 36   Lorenc Josef  1801 TJ Spartak OEZ Letohrad 4,5 31 16
45 60   Nešpůrek Jan  1569 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 30,5 17,25
46 63   Kolomý Robert  1474 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4,5 30,5 13,75
47 51   Jiroušek Jan  1658 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 30 15,25
48 43   Janko Jan  1733 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4,5 24,5 13,25
49 64   Fajová Alice  1466 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4 32 17
50 69   Bílek Marek  1325 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 31 12,5
51 54   Kvapil Pavel  1608 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 29 13,5
52 48   Kvapil Petr  1707 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4 28,5 14,25
53 52   Veselský Jan  1658 ŠK Praha-Smíchov 4 28,5 12,5
54 53   Vorel Bohuslav  1612 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 28,5 11
55 45   Dudek Vladimír  1726 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 28 13,5
56 50   Hlavica Břetislav  1660 Sokol Sendražice 4 28 12,25
57 70   Juchelka Marek  1313 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 28 12
58 41   Dostálek Petr  1743 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 4 27 12,5
59 47   Vaníček Jan  1708 TJ Jablonné nad Orlicí 4 26,5 12,5
60 55   Sysr Pavel  1607 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 26 11
61 27   Škroch Martin  1856 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 23 9,5
62 56   Krejčí Jan  1605 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 21,5 10,5
63 46   Juchelka Petr  1711 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 3,5 35,5 12,75
64 66   Fišnar Karel  1399 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 31,5 14,25
65 82   Mikmek Jonáš  1123 Sokol Mistrovice 3,5 30 13
66 65   Halbrštát Karel  1443 Sokol Mistrovice 3,5 25,5 10,5
67 57   Ježek Jakub  1601 TJ Lanškroun 3,5 25,5 9,75
68 42   Janeček František  1734 TJ Spartak Choceň 3 31,5 11,5
69 61   Stryka Rostislav  1515 TJ ŠO Chrudim 3 31,5 10,5
70 75   Kantor Tomáš  1250 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 29,5 9
71 71   Hladký Jiří  1307 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 3 28,5 9,5
72 62   Lorencová Jitka  1508 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 27 9
73 73   Hladký Tadeáš  1265 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 3 26,5 10,25
74 79   Nešpůrek Jakub  1195 Šachový spolek Železné hory 3 26 8,5
75 68   Pilař Vít  1363 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 26 7
76 81   Plíva Petr  1140 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 24 7,5
77 72   Stehlík Pavel  1279 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3 24 7,5
78 74   Zelenka Jiří  1259 Sokol Sendražice 3 23,5 7,5
79 77   Liška Kryštof  1234 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2,5 27,5 8,75
80 76   Mikmek Jiří  1250 Sokol Mistrovice 2 27,5 7,5
81 80   Horáčková Isabela  1153 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 2 26 5
82 78   Nešpůrek Vojtěch  1218 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 25 5
83 83   Švanda Jan  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 1 23 4,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.