Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Putovní pohár 2016 + KP jednotlivců v rapidu 12.06.16

V sobotu 11.června 2016 se v Chotěboři uskutečnil již 33.ročník šachového turnaje v rapidu 'O Putovní pohár', který byl současně Krajským přeborem jednotlivců v rapidu pro rok 2016.
Za účasti 97 hráčů se vítězem stal FM Jakub Půlpán z Polabin jen na pomocné hodnocení před IM Martinem Červeným z Lysé n/L. a FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta, nejlepší ženou byla Simona Suchomelová ze Světlé n/S..
V Krajském přeboru doplnil Půlpána a Sabola na stupních vítězů Tomáš Trhal z Vysokého Mýta, nejlepší ženou se stala Veronika Holásková z Ústí n/O. a nejlepším seniorem byl Václav Jelínek z Bohemie Pardubice.


O putovní pohár 2016 
Organizátor : TJ CHS Chotěboř
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Petr Ďoubal
Hlavní rozhodčí : Tomáš Novotný
Bedenkzeit : 2x 15 minut + 3s na tah
Místo : Chotěboř
Datum : 2016/06/11
Ø ELO turnaje : 1774
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3
1 3 FM Půlpán Jakub  2353 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 45,5 57,5
2 1 IM Červený Martin  2412 Šk Joly Lysá Nad Labem 7,5 40,5 52
3 2 FM Sabol Marian  2358 Šk Vysoké Mýto 7 42 54
4 4 FM Gregor Jiří  2284 Tj Neratovice 7 41,5 53
5 7   Štolba Miloš  2157 Tj Sparta Kutná Hora 6,5 43 54
6 9   Trhal Tomáš  2123 Šk Vysoké Mýto 6,5 42,5 54,5
7 28   Petrus Luděk  1987 TJ CHS Chotěboř 6,5 41,5 53
8 10 FM Havelka Josef  2111 Tj Lanškroun 6,5 39,5 51,5
9 16   Solil Roman  2064 Tj Lanškroun 6,5 39,5 51
10 20   Kastner Oldřich  2030 Šk Bohemia Pardubice O.S. 6,5 37 47,5
11 5   Karásek Lukáš  2188 Šk Gordic Jihlava 6 42 53,5
12 29   Skála Jaromír  1980 Tj Sparta Kutná Hora 6 38 48,5
13 53   Suchomelová Simona  1843 Šk Světlá Nad Sázavou 6 36,5 46
14 12   Vrkota Miloš  2084 Tj Sparta Kutná Hora 6 36 47,5
15 26   Fiala Zdeněk  1990 Šk Světlá Nad Sázavou 6 36 45,5
16 45   Jelínek Václav  1894 Šk Bohemia Pardubice O.S. 6 35,5 42,5
17 25   Kosek Marek  1993 Šk Vysoké Mýto 6 35 46,5
18 51   Ludvík Tomáš  1848 2222 Šk Polabiny, Z.S. 6 32,5 41,5
19 32   Sukdolák Radek  1957 Tj Chs Chotěboř 6 32 41,5
20 31   Mareš Vladimír  1973 Šk Příbram-Baník 5,5 39 48,5
21 35   Trojan Luboš  1956 2222 Šk Polabiny, Z.S. 5,5 38,5 48
22 27   Janáček Jaroslav  1987 Šk Mahrla Praha 5,5 38 48,5
23 47   Pertl Jaroslav  1882 Šk Světlá Nad Sázavou 5,5 37,5 45
24 62   Prokop Matěj  1752 Šk Rapid Pardubice, O.S. 5,5 37 47,5
25 15   Lorenc Oldřich  2071 Tj Štefanydes Polička 5,5 36 46,5
26 43   Roušar Zdeněk  1917 Šo Hlinsko 5,5 34 42,5
27 23   Houška Bronislav  2006 TJ Štefanydes Polička 5,5 33 43,5
28 22   Michálek František  2007 Sokol Kolín 5,5 33 42
29 38   Tůma Jan  1933 Tj Chs Chotěboř 5,5 32,5 41,5
30 34   Müller Petr  1956 Jiskra Heřmanův Městec 5,5 32 42,5
31 36   Svíženský Luboš  1947 Šk Caissa Třebíč Z.S. 5,5 31,5 41
32 8   Vincze Roman  2127 Šk Gordic Jihlava 5,5 30,5 39,5
33 11   Holásek Pavel  2086 Šk Ústí Nad Orlicí 5 41,5 52,5
34 42   Picek Miroslav  1918 Tj Sokol Mělník 5 35 44,5
35 33   Tejkal Jiří  1957 Šk Praha 4 5 34 43,5
36 24   Linhart Zbyněk  2001 Tj Šo Chrudim 5 33,5 43
37 46   Šindelář Pavel  1884 Šs Kostelec Nad Černými Lesy 5 33 41
38 44   Fiala Milan  1913 Tj Chs Chotěboř 5 32,5 40
39 40   Just Pavel  1928 2222 Šk Polabiny, Z.S. 5 31 40,5
40 41   Starý Lukáš  1926 Jiskra Heřmanův Městec 5 30,5 38,5
41 17   Jiruše Josef  2050   5 30 39,5
42 48   Štolfa Jaroslav  1879 Tj Chs Chotěboř 5 29 36,5
43 19   Tesař Jan  2040 Šk Caissa Třebíč Z.S. 4,5 37 47,5
44 65   Ptáček Jan  1670 Tj Jiskra Humpolec 4,5 36 45,5
45 39   Královský Martin  1931 Šs Kostelec Nad Černými Lesy 4,5 35,5 44,5
46 30   Daněk Pavel  1974 Šk Bohemia Pardubice O.S. 4,5 35 45,5
47 58   Honek Jan  1774 Jiskra Heřmanův Městec 4,5 34 44
48 14   Černovský Jiří  2074 Tj Sparta Kutná Hora 4,5 34 42,5
49 21   Veselý Vítek  2017 Tj Jiskra Havlíčkův Brod 4,5 32,5 42
50 18   Melzer Jan  2045 ŠK Praha-Smíchov 4,5 32,5 41
51 37   Štukheil Martin  1934 Šk Světlá Nad Sázavou 4,5 32 42
52 50   Kylar Pavel  1849 Šk Ústí Nad Orlicí 4,5 31 41
53 49   Krejčík Tomáš  1874 Tj Chs Chotěboř 4,5 31 41
54 57   Michal Milan  1775 Tj Chs Chotěboř 4,5 27 36
55 60   Eisner Oldřich  1754 Sokol Pečky 4,5 25,5 34,5
56 13 CM Strašil Pavel  2077 Šk 1921 Zábřeh 4 35,5 45,5
57 54   Novotný Roman  1841 Tj Sparta Kutná Hora 4 33,5 43,5
58 6   Procházka Jiří  2159 TJ Spartak Počátky 4 32,5 42
59 55   Šaňák František  1822 SK Boršice 4 32 42,5
60 59   Hon Jiří  1762 Šk Rapid Pardubice, O.S. 4 31,5 39,5
61 68   Novotný Martin  1646 Ddm Symfonie Poděbrady 4 31 39
62 74   Novotná Tereza  1541 Ddm Symfonie Poděbrady 4 30,5 39,5
63 64   Holásek Vít  1690 Šk Ústí Nad Orlicí 4 30 39
64 67   Trčka Bohdan  1668 Šk Praha-Smíchov 4 29,5 38
65 73   Klubal Jiří  1558 Tj Jiskra Humpolec 4 29,5 37,5
66 61   Holata Miroslav  1754 Tj Jiskra Havlíčkův Brod 4 29 38
67 52   Brož Pavel  1846 Šk Světlá Nad Sázavou 4 28,5 37
68 63   Janko Jan  1733 Šk Rapid Pardubice, O.S. 4 28,5 36,5
69 70   Volaninová Šárka  1600 Šk Světlá Nad Sázavou 4 28,5 34,5
70 76   Horák Jaroslav  1503 Gambit Jihlava 4 25 33
71 97   Šindler Jaromír  1000   3,5 32 40,5
72 75   Halbrštat Petr  1534 Tj Znojmo 3,5 30 39
73 90   Čipl Jan  1213 Šk Světlá Nad Sázavou 3,5 28,5 37
74 66   Radvanovský Petr  1669 Tj Jiskra Havlíčkův Brod 3,5 28,5 36
75 56   Vocilka Jiří  1803 Tj Sparta Kutná Hora 3,5 28 35,5
76 77   Kříž Vojtěch  1496 Tj Jiskra Humpolec 3,5 27,5 36,5
77 81   Skybová Kateřina  1462 Tj Slavia Hradec Králové 3,5 26 33
78 72   Homolková Ivana  1576 Šk Světlá Nad Sázavou 3,5 26 32,5
79 85   Štěrba Bohumír  1384 Šo Hlinsko 3,5 25,5 30,5
80 69   Dlasek Jan  1634 ŠK Sol SVK 3,5 24,5 30,5
81 71   Dejmal Ondřej  1582 Šk Světlá Nad Sázavou 3,5 23,5 30,5
82 80   Klabeneš Petr  1478 Tj Chs Chotěboř 3 30,5 38
83 84   Štorek Ladislav  1403 Sokol Krucemburk 3 26 33
84 87   Holásková Veronika  1325 Šk Ústí Nad Orlicí 3 25 30
85 88   Severýn Jaromír  1287 Šo Hlinsko 3 24 31
86 82   Nimmertondl Petr  1433 Tj Jiskra Havlíčkův Brod 3 23,5 29,5
87 79   Lapáček Luboš  1480 Tj Lanškroun 3 20,5 26,5
88 89   Šedý Matěj  1279 Šk Světlá Nad Sázavou 3 20 26,5
89 78   Křivohlávek Josef  1488 Tj Lanškroun 3 19,5 24,5
90 86   Růžek Tomáš  1346 Šk Světlá Nad Sázavou 2,5 27,5 35,5
91 94   Kopko Martin  1000   2,5 23,5 31
92 83   Čížek Jan  1421   2,5 23,5 31
93 95   Kořínek Jakub  1000   2 25 34
94 91   Ptáček Vladimír  1109 Tj Jiskra Humpolec 2 23 30
95 96   Vašek René  1000   2 22 27,5
96 92   Chalupa Adam  1092 Šk Světlá Nad Sázavou 2 20 26,5
97 93   Bačkovský Marek  1000   1 21 28,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.