Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Pardubický rapid 2015 24.10.15

V sobotu 24.října 2015 uspořádal ŠK Rapid Pardubice turnaj v rapidu, kterého se zúčastnilo 30 hráčů z 11 oddílů nejen pardubického kraje. Vítězství si odnesl vysoce favorizovaný FM Martin Červený z Lysé n/L. před Jiřím Provazníkem z Rapidu Pardubice a Tomášem Pokorným z Lanškrouna.


Pardubický Rapid 2015 
Organizátor : ŠK Rapid Pardubice, o.s.
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Ing. Tomáš Veselý
Hlavní rozhodčí : Mgr. Josef Sýkora
Bedenkzeit : 2x 15 minut
Místo : Pardubice
Datum : 2015/10/24
Ø ELO turnaje : 1648
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 FM Červený Martin  2403 ŠK JOLY Lysá nad Labem 7 49 38 36,5
2 8   Provazník Jiří  1877 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 7 46 35,5 33,5
3 2   Pokorný Tomáš  2271 TJ Lanškroun 6,5 51 39,5 35
4 3   Hrubeš Pavel  2158 TJ Lanškroun 6,5 49,5 38,5 34,5
5 7   Daněk Pavel  1956 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6,5 45 34,5 30,25
6 6   Vodička Pavel  1984 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 52 41 32,5
7 5   Solil Roman  2009 TJ Lanškroun 6 47,5 36,5 31
8 4   Jerman Richard  2125 ŠO TP Nova Kladno 5,5 52,5 41,5 30,5
9 9   Veselý Emanuel  1801 Sokol Lázně Bohdaneč 5 47,5 36,5 22
10 10   Hon Jiří  1781 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 44,5 33,5 20
11 12   Palla Stanislav  1695 TJ Lanškroun 5 43,5 35,5 18
12 11   Janko Jan  1747 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 43 33,5 20,5
13 15   Sysr Pavel  1586 TJ Spartak OEZ Letohrad 4,5 43,5 33 17,75
14 20   Joukl Martin  1529 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4,5 42,5 34,5 16
15 22   Kvapil Pavel  1525 2222 ŠK Polabiny 4,5 42,5 32,5 20,25
16 17   Lorencová Jitka  1552 TJ Spartak OEZ Letohrad 4,5 35,5 27,5 14,75
17 16   Joukl Jakub  1584 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 43 35 12,5
18 14   Matoulek Václav  1627 SPV Červená Voda 4 41 33 14,75
19 19   Janoušek Petr  1534 NOPO Miřetice 4 39,5 31 15
20 18   Stehlík Pavel  1548 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 38 30,5 13
21 13   Černohous Miloslav  1654 SPV Červená Voda 4 38 30 12
22 25   Štekl Filip  1230 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 32,5 26,5 11
23 24   Kolomý Robert  1513 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 31 24 9
24 21   Malý Evžen  1529 Jiskra Králíky 4 30 23 7,5
25 30   Valenta Lukáš  0 Jiskra Králíky 4 27 21,5 6,5
26 23   Mácha Martin  1517 Sokol Lázně Bohdaneč 3,5 38 29,5 12
27 26   Svoboda David  1182 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3 31,5 25,5 6
28 28   Serbouti Youness  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 1,5 30 24,5 1,5
29 27   Horáčková Isabela  1113 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 1 31 25 1
30 29   Kosuk Richard  0 Jiskra Králíky 1 29,5 24,5 2,75

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.