Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přebor škol okresu Chrudim kat. 1.-9.tříd 06.11.15

Ve čtvrtek 5.listopadu 2015 se v Hlinsku uskutečnilo okresní kolo přeboru čtyřčlenných družstev škol okresu Chrudim v kategoriích 1.-5.tříd a 6.-9.tříd. Vzhledem k tomu, že v obou kategoriích se zúčastnilo pouze po čtyřech družstvech, hrály obě kategorie společně.
V kategorii 6.-9.tříd suverénně zvítězilo družstvo Gymnazia K.V.Raise Hlinsko před ZŠ Ležáků Hlinsko, v kategorii 1.-5.tříd bylo nejlepší družstvo ZŠ Třemošnice A s odstupem před B družstvem téže školy.


Okresní přebor družstev základních škol a víceletých gymnázií v šachu 
Organizátor : DDM Hlinsko, ŠO Hlinsko, MFC Hlinsko
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Kateřina Kavalírová
Hlavní rozhodčí : Jana Londinová
Rozhodčí : Antonín Indra
Datum : 2015/11/05
Ø ELO turnaje : 1150
Křížová tabulka podle pořadí
Poř. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 PH 1 PH 2
1 Gymnázium K.V.Raise, Hlinsko, 6.-9. tříd * 3 4 4 4 4 4 4 27 21
2 ZŠ Ležáků, Hlinsko, 6.-9. třída 1 * 2 2 3 3 4 4 19 14
3 ZŠ Chrast 6.-9. třída 0 2 * 2 3 4 4 18,5 14
4 ZŠ Třemošnice A 1.-5. třída 0 2 2 * 2 3 4 4 17 12
5 ZŠ Třemošnice B 1.-5. třída 0 1 1 2 * 3 3 12,5 10
6 ZŠ Třemošnice 6.-9. třída 0 1 ½ 1 1 * 2 7 1
7 ZŠ Kameničky 1.-5. třída 0 0 0 0 2 * 3 6,5 4
8 ZŠ Chrast 1.-5. třída 0 0 0 0 1 1 * 4,5 3
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. Gymnázium K.V.Raise, Hlinsko, 6.-9. tříd (Rtg prům.:1477, PH 1: 27 / PH 2: 21)
Šach.   Jméno Rtg FideID 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Žejdlík Erik  1562 374202 1 1 1 1 1 0 1 6 7 1239
2   Novotný Ondřej  1412 379352 1 1 1 1 1 1 1 7 7 1113
3   Vašková Marie  1466 377422 1 1 1 1 1 1 1 7 7 1039
4   Ročňák Michal  1467 379433 1 1 + 1 1 1 1 7 7 1025
2. ZŠ Ležáků, Hlinsko, 6.-9. třída (Rtg prům.:1273, PH 1: 19 / PH 2: 14)
Šach.   Jméno Rtg FideID 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Říha Vojtěch  1718 377430 1 1 1 1 1 1 1 7 7 1217
2   Pešek Patrik  1306 379395 1 1 1 1 1 0 1 6 7 1128
3   Šulc Jiří  1067 395676 0 0 1 1 1 0 1 4 7 1096
4   Bíško Martin  1000   0 0 0 1 0 0 + 2 7 1103
3. ZŠ Chrast 6.-9. třída (Rtg prům.:1217, PH 1: 18,5 / PH 2: 14)
Šach.   Jméno Rtg FideID 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Brožka Karel  1427 398705 1 0 1 0 0 1 1 4 7 1258
2   Králová Gabriela  1264   1 0 1 0 1 1 1 5 7 1134
3   Šilhán Michal  1077   1 1 1 0 1 0 1 5 7 1094
4   Novák Michal  1100   + 1 1 0 0 1 ½ 4,5 7 1086
4. ZŠ Třemošnice A 1.-5. třída (Rtg prům.:1143, PH 1: 17 / PH 2: 12)
Šach.   Jméno Rtg FideID 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Rožek Jan  1278 395137 0 0 1 1 1 1 0 4 7 1279
2   Hlína Adam  1132 395056 0 0 0 1 0 1 0 2 7 1153
3   Tlustý Tomáš  1115 23700939 1 1 1 1 0 1 0 5 7 1089
4   Tlustý Jakub  1048 23700920 1 1 1 + 1 1 0 6 7 1095
5. ZŠ Třemošnice B 1.-5. třída (Rtg prům.:1044, PH 1: 12,5 / PH 2: 10)
Šach.   Jméno Rtg FideID 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Urban Martin  1075 23700955 0 1 0 1 1 0 0 3 7 1308
2   Tlapák Marek  1088 399833 0 1 0 1 0 0 1 3 7 1159
3   Hanuška Filip  1012 23700858 0 0 0 1 1 1 ½ 3,5 7 1104
4   Rožek Tomáš  1000   0 0 1 0 + 0 1 3 7 1103
6. ZŠ Třemošnice 6.-9. třída (Rtg prům.:1000, PH 1: 7 / PH 2: 1)
Šach.   Jméno Rtg FideID 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Neckář Václav  1000   0 0 0 0 0 ½ 0 0,5 7 1319
2   Černil Michal  1000   1 0 1 0 0 0 0 2 7 1172
3   Bednář Tomáš  1000   1 0 0 0 0 0 0 1 7 1105
4   Lebduška Ondřej  1000   0 0 0 1 1 + ½ 3,5 7 1103
7. ZŠ Kameničky 1.-5. třída (Rtg prům.:1044, PH 1: 6,5 / PH 2: 4)
Šach.   Jméno Rtg FideID 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Pešek Martin Jakub  1174 395650 1 1 0 0 0 0 1 3 7 1294
2   Schmidt Jakub  1000   0 0 0 0 0 0 0 0 7 1172
3   Černý Patrik  1000   0 1 0 0 0 0 ½ 1,5 7 1105
4   Klapka Matyáš  1000   1 + 0 0       2 4 1033
5   Mikulášová Gabriela  1000           0 0 0 0 3 1172
8. ZŠ Chrast 1.-5. třída (Rtg prům.:1000, PH 1: 4,5 / PH 2: 3)
Šach.   Jméno Rtg FideID 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Borecký Petr  1000   0 0 0 0 0 ½ 0 0,5 7 1319
2   Jíra Tomáš  1000   0 1 0 0 1 1 0 3 7 1172
3   Svoboda Matěj  1000   0 0 0 0 0 1 0 1 7 1105

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.