Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Šachy s Fantomasem 13.12.15

V sobotu 12.prosince 2015 se v prostorách autosalonu Regina v Hradci Králové ve spolupráci ŠŠPM Lipky Hradec Králové s REGINOU a.s. uskutečnila originální akce - šachový turnaj mládeže ve třech věkových kategoriích, doplněný pro dospělý doprovod m.j. 'vědomostním kvízem' o firmě Citroën o netradiční hlavní cenu. Originalita turnaje a snadná dostupnost Hradce Králové přivedla na start celou řadu hráčů našeho kraje a ti si nevedli vůbec špatně !
V nejstarší kategorii I (do 16 let) mezi 14 účastníky suverénně kraloval Matěj Půlpán, druhý byl David Černý a třetí Filip Šolc, nejlepší dívkou byla Wiktoria Wasala.
Kategorie II (do 13 let ) se zúčastnilo 34 dětí, z nichž na prvním místě skončil Michal Jareš před Ondřejem Půlpánem a Janem Jirouškem, nejlepší z dívek byla Soňa Leksová.
Nejmladší kategorii III (32 hráčů do 9 let) ovládl Karel Brožka před Ondřejem Winterem a Vítem Pilařem, mezi dívkami byla nejúspěšnější Tereza Šulcová.



Regina Cup (Kategorie I) 
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. St.č. Jméno FED Rtg PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Půlpán Matěj  CZE 2029 6,5 20,5 191
2 3 Černý David  CZE 1652 5,5 18,5 185,5
3 2 Šolc Filip  CZE 1790 4,5 21,5 187
4 14 Wąsala Wiktoria  PL 1000 4 21 186,5
5 4 Blažek Michal  CZE 1633 4 19,5 178
6 5 Nešpůrek Jan  CZE 1536 4 18,5 178,5
7 6 Faltýnek David  CZE 1472 4 15,5 169,5
8 9 Bulva František  CZE 1098 3 16,5 170,5
9 8 Pich Jiří  CZE 1100 3 16,5 165,5
10 7 Leksa Roman  CZE 1125 3 15,5 168,5
11 12 Pitner Martin  CZE 1000 2,5 14 159,5
12 11 Kvychola Yahor  CZE 1000 2 14,5 156,5
13 10 Bohuňovská Tereza  CZE 1000 2 14,5 154
14 13 Vidímová Claudie  CZE 1000 1 13,5 150,5
Regina Cup (Kategorie II) 
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. St.č. Jméno FED Rtg PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Jareš Michal  CZE 1743 6,5 24 208
2 4 Půlpán Ondřej  CZE 1335 5,5 23,5 201
3 2 Jiroušek Jan  CZE 1510 5,5 21,5 194
4 17 Vestfál Jan  CZE 1081 5 22,5 195,5
5 34 Świercz Nikodem  PL 1000 5 22,5 192
6 3 Váňa Vojtěch  CZE 1374 5 20,5 193,5
7 8 Moravec Jakub  CZE 1158 4,5 21 196,5
8 5 Drašnar Lukáš  CZE 1320 4,5 20 181
9 13 Leksová Soňa  CZE 1096 4,5 19 191
10 9 Doležal Daniel  CZE 1126 4,5 16 174
11 12 Rybáček Lukáš  CZE 1100 4 19,5 188,5
12 21 Golka Dalibor  CZE 1029 4 19,5 173
13 15 Cibulka Josef  CZE 1092 4 19 182
14 32 Ruffr Tomáš  CZE 1000 4 16,5 178,5
15 11 Pichová Lucie  CZE 1100 4 16 178,5
16 25 Kösller Ondřej  CZE 1000 3,5 17,5 178
17 10 Dostál Šimon  CZE 1100 3,5 16,5 168,5
18 30 Pírko Jakub  CZE 1000 3,5 16 156,5
19 18 Huang Pavel  CZE 1076 3,5 13 171,5
20 7 Jílek Marcel  CZE 1171 3 19 168,5
21 6 Hruban Oliver  CZE 1175 3 18,5 168,5
22 19 Zachař Michal  CZE 1058 3 17 167
23 16 Petržela Lukáš  CZE 1083 3 16,5 157
24 14 Pytlík Adam  CZE 1095 3 14,5 155
25 26 Majoroš Kamil  CZE 1000 2,5 18 159,5
26 23 Báča Zdeněk  CZE 1000 2,5 16,5 166
27 24 Dedek Jan  CZE 1000 2,5 15,5 149,5
28 22 Benda Gabriel  CZE 1000 2,5 13,5 152,5
29 31 Příhodová Petra  CZE 1000 2,5 13,5 146,5
30 28 Moląg Jan  PL 1000 2 16 154
31 20 Nikolinko Tomáš  CZE 1056 2 15 155,5
32 29 Picek Jaroslav  CZE 1000 2 13 154
33 27 Mencl Michal  CZE 1000 0,5 14,5 136
34 33 Vízdal Jan  CZE 1000 0,5 12,5 140
Regina Cup (Kategorie III) 
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. St.č. Jméno FED Rtg PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Brožka Karel  CZE 1427 6 23,5 197
2 6 Winter Ondřej  CZE 1213 5,5 21,5 196
3 5 Pilař Vít  CZE 1263 5 21,5 195,5
4 4 Stejskal Michal  CZE 1310 5 21,5 192,5
5 3 Juchelka Marek  CZE 1345 5 20,5 194,5
6 7 David Adam  CZE 1174 5 18,5 186,5
7 25 Perek Oskar  PL 1000 4,5 25 200
8 1 Stoček Martin  CZE 1590 4,5 20 188
9 9 Gloser Tomáš  CZE 1100 4,5 19,5 188
10 10 Komora Matěj  CZE 1100 4,5 19,5 178
11 12 Roub Radek  CZE 1073 4 20 175,5
12 11 Šulcová Tereza  CZE 1077 4 19,5 179,5
13 32 Šlosar Jan  CZE 1000 4 19 173,5
14 13 Marxová Šárka  CZE 1046 3,5 19 181,5
15 23 Kędzierski Krystian  PL 1000 3,5 18 167
16 30 Váňa Jakub  CZE 1000 3,5 17 179
17 29 Vodičková Nikol  CZE 1000 3,5 17 163
18 16 Archlebová Stela  CZE 1000 3,5 15,5 159,5
19 28 Třasáková Adéla  CZE 1000 3,5 15 167,5
20 8 Pešek Antonín  CZE 1103 3 19 175,5
21 14 Špriňar Michal  CZE 1037 3 16 155
22 24 Matoušek Ondřej  CZE 1000 3 15,5 165,5
23 15 Voborník Jiří  CZE 1006 3 15,5 159
24 18 Bednář Miloš  CZE 1000 3 14,5 167,5
25 20 Hetfleischová Elen  CZE 1000 3 12,5 151
26 19 Burda Jan  CZE 1000 2,5 18,5 171,5
27 27 Svoboda Ondřej  CZE 1000 2 14,5 153
28 31 Červený Vojtěch  CZE 1000 2 14 147
29 21 Jarešová Vendula  CZE 1000 2 13 144,5
30 22 Krutiš Jan  CZE 1000 2 12,5 150,5
31 17 Bednář Jan  CZE 1000 1 15,5 149,5
32 26 Petrželová Adéla  CZE 1000 0 12 136,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.