Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Los soutěží družstev PDŠS pro sezonu 2015/16 02.09.15

Ve středu 2.září 2015 se v Chocni uskutečnilo losování soutěží družstev PDŠS pro sezonu 2015/16 ve všech skupinách (KPI - 12 osmičlenných družstev, KPIIV a KPIIZ - 2x12 osmičlenných družstev, KSVA a KSVB - 2x8 pětičlenných družstev, KSZA a KSZB - 2x7 pětičlenných družstev).


Los KPI
1 TJ Štefanydes Polička B
2 TJ Lanškroun
3 TJ CHS Chotěboř
4 Sokol Zaječice
5 ŠK Vysoké Mýto B
6 Proplast Česká Třebová
7 2222 ŠK Polabiny D
8 ŠK Rapid Pardubice C
9 ŠK Svitavy
10 TJ Slovan M. Třebová
11 TJ Jiskra Litomyšl
12 ŠK Bohemia Pardubice
Los KPIIV KPIIZ
1 ŠK Ústí n/O. B TJ CHS Chotěboř B
2 TJ Spartak Choceň  ŠK Bohemia Pardubice B
3 ŠK Svitavy B  2222 ŠK Polabiny E 
4 TJ Štefanydes Polička C TJ Štefanydes Polička D
5 ŠK Dolní Čermná  ŠK Rapid Pardubice E
6 SK+Sokol Žamberk  Jiskra Heřm. Městec
7 TJ Sokol Mistrovice  TJ ŠO Chrudim B 
8 Proplast Česká Třebová B ŠS Železné hory
9 TJ Spartak OEZ Letohrad ŠO Hlinsko
10 ŠO K a.s. Kunvald  Sokol Lázně Bohdaneč
11 TJ Lanškroun B ŠK Rapid Pardubice D 
12 ŠK Ústí n/O. C TJ Jiskra Litomyšl B 
Los KSV A KSV B
1 ŠO K a.s. Kunvald B TJ Sokol Horní Čermná A
2 ŠO K a.s. Kunvald D TJ Lanškroun C
3 SPV Červená Voda ŠK Svitavy C
4 TJ Jablonné nad Orlicí TJ Štefanydes Polička E
5 SK+Sokol Žamberk B TJ Sokol Horní Čermná B
6 TJ Sokol Mistrovice B ŠK Ústí n/O. D
7 TJ Spartak OEZ Letohrad B Sokol Městečko Trnávka
8 ŠO K a.s. Kunvald C TJ Sokol Němčice
Los KSZ A KSZ B
1 2222 ŠK Polabiny F ŠO Hlinsko C
2 2222 ŠK Polabiny H TJ Sokol Krucemburk
3 ŠK Rapid Pardubice F TJ Sokol Krouna
4 ŠS Železné hory B TJ ŠO Chrudim C
5 2222 ŠK Polabiny I TJ ŠO Chrudim D
6 2222 ŠK Polabiny G ŠO Hlinsko B
7 ŠK Rapid Pardubice G NOPO Miřetice

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.