Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Seznam rozhodčích PDŠS 26.10.15

Začátkem září uspořádala Komise rozhodčích v Chocni školení a doškolení rozhodčích, na němž získalo nebo obnovilo 3. a 2.třídu 12 rozhodčích, nových 3.třídu 8 jeden neudělal zkoušku a 2. třídu 5 z našeho kraje. V současnosti má v kraji platnou kvalifikaci celkem 114 rozhodčích, z nichž však dvěma rozhodčím platnost končí již k 31.12.2015 a o její prodloužení se nepokusili (v seznamu jsou uvedeni červeně).


Poř. Jmeno Titul Mobil Email Ulice PSC Místo Třída Platnost
1 Onderek David       U stadionu 730 53701 Chrudim 1 M 31.12.2200
2 Hájek Jaroslav 604 865 295 j.hajekcr@gmail.com V Tejnecku 270 53701 Chrudim 1 U 31.12.2200
3 Houška František 775 435 935 magda.komarkova@seznam.cz Luční 367 57201 Polička U 31.12.2200
4 Pátek Ladislav 606 316 275 sachychotebor@seznam.cz Železnohorská 1029 58301 Chotěboř U 31.12.2200
5 Šmajzr Martin Ing. 605 158 028 smajzr@email.cz Polní 1339 56206 Ústí nad Orlicí 6 U 31.12.2200
6 Volf Jaroslav   606 861 463   Heranova 1206 56206 Ústí nad Orlicí 6 U 31.12.2200
7 Laušman Petr 777 902 870 elektrolausman@seznam.cz nábř.Závodu Míru 1823 53002 Pardubice 2 1 31.12.2015
8 Mazuch Jan PaedDr. 608 909 889 j.mazuch@avekont.cz Lonkova 472 53009 Pardubice 9 1 31.12.2015
9 Borek Pavel 606 889 310 borekpav@seznam.cz Brožíkova 742 56002 Česká Třebová 2 1 31.12.2016
10 Janeček František 732 301 278 janecek.frantisek@gmail.com Pernerova 539 56501 Choceň 1 1 31.12.2017
11 Sabol Marian Mgr. 736 430 853 marian64.sabol@gmail.com U potoka 753/IV 56601 Vysoké Mýto 1 31.12.2017
12 Krištof Jiří Mgr. 776 096 873 jirikristof@seznam.cz Vančurova 268 56301 Lanškroun 1 31.12.2018
13 Krys Jaromír RNDr. 731 167 112 jaromir.krys@seznam.cz Topolská 737 53705 Chrudim 5 1 31.12.2018
14 Pokorný Tomáš Ing. 733 304 782 tomas.pokorny1@email.cz Štefánikova 770 56301 Lanškroun 1 31.12.2018
15 Kameník David 725 067 810 David.kamenik@buhlergroup.com Masarykova 168 56201 Ústí nad Orlicí 1 1 31.12.2019
16 Kosek Jiří Ing. 604 226 542 jiri.kosek@atos.net plk.B.Kohouta 804/IV 56601 Vysoké Mýto 1 31.12.2019
17 Schaffer David Mgr. 731 012 518 Dschaffer@seznam.cz Hrubínova 560 57201 Polička 1 31.12.2019
18 Šmajzrová Kateřina   737 518 802 katkasachy@centrum.cz Polní 1339 56206 Ústí nad Orlicí 6 1 31.12.2019
19 Kubišta Ladislav 736 127 092 lada.kubista@seznam.cz Karpatská 30 56204 Ústí nad Orlicí 4 2 31.12.2016
20 Mojžíš Martin Ing. 725 878 076 mojzis@email.cz Družby 335 53009 Pardubice 9 2 31.12.2016
21 Sabolová Gabriela 739 265 883 gabca.sabolova@gmail.com U potoka 753 56601 Vysoké Mýto 2 31.12.2016
22 Schaffer Ondřej 773 993 768 schafferondrej@seznam.cz Hrubínova 560 57201 Polička 2 31.12.2016
23 Sodomka Adam 737 765 995 A.Sodomka@seznam.cz E.Beneše 573 57201 Polička 2 31.12.2016
24 Šimek Zdeněk 732 144 329 simek.zdenek@centrum.cz Heranova 1234 56206 Ústí nad Orlicí 6 2 31.12.2016
25 Pekař Václav 732 145 272 vaclav.pekar@centrum.cz Na Lánech 89 57001 Litomyšl 2 31.12.2017
26 Sojma Zdeněk 602 356 474 z.sojma@mtr.cz Západní 16 57101 Moravská Třebová 1 2 31.12.2017
27 Veselý Tomáš Mgr. Ing. 608 818 813 tom.vesely@volny.cz Nová 546 53009 Pardubice 9 2 31.12.2018
28 Čuma Jan Mgr. 737 550 861 Rich. Kloudy 1 B 56802 Svitavy 2 2 31.12.2019
29 Honek Jan 739 789 147 Honek26@seznam.cz Veselá 651 53803 Heřmanův Městec 2 31.12.2019
30 Mareš Jan 736 481 195 petrmares@ktuo.cz Sokolská 143 56204 Ústí nad Orlicí 4 2 31.12.2019
31 Němec Pavel   728 648 987 pavel.nemec@soka-cr.cz Gen. Uchytila 859 53701 Chrudim 1 2 31.12.2019
32 Krys Jan Topolská 737 53701 Chrudim 1 3 31.12.2015
33 Hanus Lukáš 720 632 221 hanusl@seznam.cz U Drachtinky 1504 53901 Hlinsko v Čechách 1 3 31.12.2016
34 Indra Antonín 777 146 122 tognas@centrum.cz Rubešova 1157 53901 Hlinsko v Čechách 1 3 31.12.2016
35 Jakoubek Jakub 775 952 604 kuba0@email.cz Brožíkova 426 53009 Pardubice 9 3 31.12.2016
36 Kvapil Pavel 606 212 874 kvapil.pavel@seznam.cz Zelenobranská 72 53003 Pardubice 3 3 31.12.2016
37 Londinová Jana 775 978 712 janka100@seznam.cz Rubešova 1157 53901 Hlinsko v Čechách 1 3 31.12.2016
38 Ročňák Zdeněk 776 822 615 rocnak.zdenek@seznam.cz Raisova 1292 53901 Hlinsko v Čechách 1 3 31.12.2016
39 Stodola Marek 4 775 612 538 mstodola888@seznam.cz Hegerova 676 57201 Polička 3 31.12.2016
40 Svítil Radek 723 556 912 Svitil.Radek@seznam.cz nám.Dukelských hrdinů 2156 53002 Pardubice 2 3 31.12.2016
41 Vašek Petr Ing. 724 701 023 pvasek@centrum.cz Studnice 162 53901 Hlinsko v Čechách 1 3 31.12.2016
42 Adámek Milan Ing. 724 600 638 adamek.milan@volny.cz Přistoupimská 6 10800 Praha 108 3 31.12.2017
43 Cimprich Miroslav Ing. 732 332 802 M.Cimprich@seznam.cz č. 276 56156 Horní Čermná 3 31.12.2017
44 Dostálek Vladimír 605 352 350 Dostalek.Vladimir@seznam.cz č.90 56153 Dolní Čermná 3 31.12.2017
45 Ďoubal Petr 602 256 160 doubalpetr@seznam.cz Krále Jana 51 58301 Chotěboř 3 31.12.2017
46 Dudek Vladimír 602 421 067 vladimirdudek@gmail.com Brožíkova 428 53009 Pardubice 9 3 31.12.2017
47 Dušek Josef 732 239 154 DusekPepa@seznam.cz č. 152 56153 Dolní Čermná 3 31.12.2017
48 Dvořák Eduard Ing. 605 180 887 dvorak.eduard@seznam.cz č.146 56181 Kunvald v Čechách 3 31.12.2017
49 Hodek Roman 723 270 326 hodek@email.cz č. 383 56181 Kunvald v Čechách 3 31.12.2017
50 Hurdes Emil 607 857 115 ČSA 457 56401 Žamberk 3 31.12.2017
51 Janeček Václav Ing. 777 981 556 vasekjanecek@gmail.com č.153 56167 Mladkov 3 31.12.2017
52 Janoušek Ladislav 608 612 634 janousekladislav@seznam.cz Podlažice 58 53851 Chrast u Chrudimě 3 31.12.2017
53 Janoušek Petr 774 174 325 petr.j92@seznam.cz Podlažice 58 53851 Chrast u Chrudimě 3 31.12.2017
54 Kalhous Miroslav Ing. 732 580 107 mkalhous@centrum.cz Pichlova 2563 53002 Pardubice 2 3 31.12.2017
55 Kopal Vladimír 737 197 617 alwood@seznam.cz 28.října 1324 56401 Žamberk 3 31.12.2017
56 Kozák David 737 055 891 dkozak1994@seznam.cz Bří. Čapků 1 56802 Svitavy 2 3 31.12.2017
57 Krejčík Tomáš 724 745 339 krejcikt@seznam.cz Břevnická 1208 58301 Chotěboř 3 31.12.2017
58 Krušina Adolf 724 303 293 AdolfKrusina@seznam.cz č. 57 56901 Hradec nad Svitavou 3 31.12.2017
59 Liduch Martin 602 421 060 liduch.martin@seznam.cz Kunětice 80 53304 Sezemice 3 31.12.2017
60 Linhart Jan Mgr. 737 974 956 jan.linhart@atlas.cz Příjemky 4 58301 Chotěboř 3 31.12.2017
61 Lorenc Josef 739 180 936 Alfonse Muchy 821 56151 Letohrad 3 31.12.2017
62 Matoulek Václav 608 647 123 v.matoulek@email.cz č. 440 56161 Červená Voda 1 3 31.12.2017
63 Mazura Miloš Bc. 602 291 612 Milos.Mazura@cdcargo.cz Březinova 185 56401 Žamberk 3 31.12.2017
64 Melichar Vojtěch 721 664 746 vojtech.melichar@polabinychess.eu Sadová 115 53003 Pardubice 3 3 31.12.2017
65 Nekvinda Tomáš 608 963 595 tom@neqindi.cz Dolní Újezd 595 57001 Litomyšl 3 31.12.2017
66 Nešpůrek Petr 608 777 023 petrnespurek@outlook.com Kostnická 577 53006 Pardubice 6 3 31.12.2017
67 Nešpůrek Vojtěch 608 201 865 VojtechNespůrek@seznam.cz Kostnická 577 53006 Pardubice 6 3 31.12.2017
68 Novotný Michal 730 581 428 novotny.pce@seznam.cz Jiřího Tomana 256 53009 Pardubice 9 3 31.12.2017
69 Novotný Tomáš 606 131 262 tomnovotny@gmail.com Krále Jana 310 58301 Chotěboř 3 31.12.2017
70 Palla Stanislav Ing. stanislav.palla@seznam.cz Vančurova 156 56301 Lanškroun 3 31.12.2017
71 Petrus Luděk Ing. 721 844 137 petrusl@seznam.cz Břevnická 1026 58301 Chotěboř 3 31.12.2017
72 Pilný Jaroslav 776 847 081 jaroslav.pilný@email.cz Česká 319 56301 Lanškroun 3 31.12.2017
73 Sabolová Kristýna 739 988 895 K.Sabolova@seznam.cz U potoka 753/IV 56601 Vysoké Mýto 3 31.12.2017
74 Sysr Pavel 737 355 041 sysrpavel@seznam.cz Jankovice 110 56151 Letohrad 3 31.12.2017
75 Tobiška Jaroslav 776 263 431 jaroslavtobiska@seznam.cz č.102 56181 Kunvald v Čechách 3 31.12.2017
76 Trhal Michal 775 012 385 trhal.michal@seznam.cz č.7 56542 Vraclav 3 31.12.2017
77 Trhal Tomáš 775 014 879 tomastrhal@gmail.com  Svatý Mikuláš 77 56542 Vraclav 3 31.12.2017
78 Vaculík Jakub 731 240 904 kuba.vaculik@gmail.cz Lidická 90 56301 Lanškroun 3 31.12.2017
79 Vorel Bohuslav Mgr. 603 745 580 bvorel@pojistovna.cz Lepějovická 90 53501 Přelouč 3 31.12.2017
80 Wiesinger Wolfgang 739 994 411 wolfgang_wiesinger@yahoo.de Polsko 409 56401 Žamberk 3 31.12.2017
81 Bartoš Karel Ing. 777 862 299 Kbartos@seznam.cz 56802 Svitavy 2 3 31.12.2018
82 Černohous Jiří Studené 23 56163 Nekoř 3 31.12.2018
83 Daněk Pavel Ing. 603 539 662 danek.p@centrum.cz L. Matury 813 53000 Pardubice 3 31.12.2018
84 Hon Jiří 731 575 746 Žižkova 496 53501 Přelouč 3 31.12.2018
85 Horáček Michal 776 083 529 michal.horacek@student.upce.cz Masarykova 172 53372 Moravany u Holic 3 31.12.2018
86 Jareš Ondřej Ing. 775 207 418 o.jares@seznam.cz Na Stráni 248 28126 Týnec nad Labem 3 31.12.2018
87 Juchelka Petr Ing. 602 449 337 juchelka@kontax.cz Schwarzovo nám. 1720 53003 Pardubice 3 3 31.12.2018
88 Mazura Tomáš 777 297 812 tomas.mazura@seznam.cz Bulharská 925 53003 Pardubice 3 3 31.12.2018
89 Nadrchal Tomáš nadrchal.tomas@seznam.cz Lonkova 465 53009 Pardubice 9 3 31.12.2018
90 Pyskatý Jiří 724 709 567 jipyskaty@seznam.cz Havlíčkova 52 53354 Pardubice 20 3 31.12.2018
91 Rusz Gustav 603 590 284 rusz@orlice.cz č.202 56181 Kunvald v Čechách 3 31.12.2018
92 Řehák Josef 605 915 321 č. 82 56181 Kunvald v Čechách 3 31.12.2018
93 Sokol Pavel 777 837 223 U stadionu 736 53701 Chrudim 1 3 31.12.2018
94 Sýkora Josef 732 187 197 mgrjs@seznam.cz Palackého 2422 53002 Pardubice 2 3 31.12.2018
95 Šilar Lubomír Ing. 774 521 088 silar3@seznam.cz U Kulturního domu 158 53312 Chvaletice 3 31.12.2018
96 Törvenyi Roman 724 588 193 rtorvenyi@volny.cz Na Třísle 126 53002 Pardubice 2 3 31.12.2018
97 Vaníček Jan Bc. 775 301 179 Golemcz@seznam.cz Mlýnská 361 56164 Jablonné nad Orlicí 3 31.12.2018
98 Veselý Emanuel Ing. 605 236 034 eman2803@gmail.com Kasalice 40 53341 Lázně Bohdaneč 3 31.12.2018
99 Bureš Zbyněk 603 285 127 78burak@seznam.cz U stadionu 740 53701 Chrudim 1 3 31.12.2019
100 Cach Tomáš 604 839 029 cach.tom@gmail.com Osady Ležáků 408 53851 Chrast u Chrudimě 3 31.12.2019
101 Glembek Bohumír Ing. 607 847 208 gbk.b@seznam.cz Dukla 306 56201 Ústí nad Orlicí 1 3 31.12.2019
102 Halbrštát Karel 606 101 706 khalbrstat@seznam.cz Mistrovice 180 56164 Jablonné nad Orlicí 3 31.12.2019
103 Janota Jiří 777 222 129 ji.janota@seznam.cz F.V.Heka 812 56151 Letohrad 3 31.12.2019
104 Jedlička Eduard 724 087 958 eduard.jedlicka1@gmail.com Dimitrovova 25 56802 Svitavy 2 3 31.12.2019
105 Kapoun Vít 721 518 962 vit.kapoun@gmail.com Řetůvka 25 56141 Řetová 3 31.12.2019
106 Křeček Jiří Ing. 724 118 127 jiri.krecek@seznam.cz Na Barikádách 10 56802 Svitavy 2 3 31.12.2019
107 Kubeš Ivan 720 733 629 kubesivan@seznam.cz Chacholice 86 53851 Chrast u Chrudimě 3 31.12.2019
108 Kylar Pavel 605 551 952 slastra@seznam.cz Řetůvka 85 56141 Řetová 3 31.12.2019
109 Němec Bohumil 734 103 377 bohumilnemec@centrum.cz Dr. Janského 724 53701 Chrudim 1 3 31.12.2019
110 Papáček Miloš č.134 56102 Dolní Dobrouč 3 31.12.2019
111 Racek Josef Ing. 603 717 345 nemcice@uo.cz č.151 56118 Němčice u České Třebové 3 31.12.2019
112 Sekyrka Josef 608 641 468 sekyrka@volny.cz Kasalice 42 53341 Lázně Bohdaneč 3 31.12.2019
113 Tyč Miroslav 608 028 835 mojrak@centrum.cz Bahníkova 120 53501 Přelouč 3 31.12.2019
114 Vařejčko Josef 604 504 335 Budovatelů 1207 53901 Hlinsko v Čechách 1 3 31.12.2019
115 Vencl Jiří Ing. 607 905 780 1jirka.vencl@seznam.cz Nové náměstí 1745 56002 Česká Třebová 2 3 31.12.2019

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.