Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Stříbro ze Šachových Zaječic 2016 29.05.16

Ve dnech 28.-29.května 2016 se na Seči uskutečnil již 54.ročník Šachových Zaječic, který byl i tentokrát Mistrovstvím ČR družstev starších žáků.
Nečekaným Mistrem ČR se stalo B družstvo BŠŠ Frýdek-Místek, favorizované Polabiny A se po prohrách s oběma frýdecko-místeckými družstvy musely spokojit se stříbrnou medailí a bronz patří družstvu Lokomotiva Brno A. Z našich zástupců se dařilo Poličce A, která skončila na šestém místě a do dvacítky se zařadila ještě družstva Hlinska a Ústí n/O..
Turnaj nejmladších družstev se stal kořistí polské Polonie Wroclav, z našich zástupců skončila na čtvrtém místě dvojice Polabin A a do dvacítky se vešly ještě dvojice Železných hor a Hlinska.
Bez zajímavosti nebyl ani doprovodný Open jednotlivců, v němž i přes prohru s ústeckým Pavlem Holáskem zvítězil IM Vojtěch Plát, a v desítce nejlepších byli hned čtyři naši zástupci.


Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapidšachu
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 BŠŠ Frýdek-Místek B 9 7 1 1 22 142 37
2 1 2222 ŠK Polabiny A 9 7 0 2 21 160 35,5
3 4 ŠK Lokomotiva Brno A 9 7 0 2 21 141 35,5
6 11 TJ Štefanydes Polička A 9 6 1 2 19 149 35,5
13 12 ŠO Hlinsko A 9 5 1 3 16 142 30,5
19 19 ŠK Ústí nad Orlicí 9 5 0 4 15 136 26
22 17 2222 ŠK Polabiny B 9 5 0 4 15 121 26,5
40 39 TJ Lanškroun 9 3 2 4 11 98 24
42 35 TJ CHS Chotěboř 9 3 1 5 10 123 25
46 47 2222 ŠK Polabiny C 9 2 4 3 10 101 28
49 46 TJ Štefanydes Polička B 9 3 1 5 10 84 20,5
52 52 ŠO Hlinsko B 9 2 3 4 9 91 22
59 57 TJ ŠO Chrudim 9 1 0 8 3 74 14,5
60 53 TJ Sokol Zaječice 9 0 0 9 0 78 12,5
Turnaj dvojic nejmladšího žactva v rapidšachu
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 12 MDK Fabryczna Polonia Wroclav A 9 7 2 0 1 15,5 23
2 2 ŠK Libštát 9 7 1 1 1 14 22
3 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 9 5 4 0 1 14 19
4 8 2222 ŠK Polabiny A 9 5 1 3 1 12 16
12 22 ŠS Železné Hory 9 5 1 3 1 10,5 16
17 10 ŠO Hlinsko 9 4 1 4 1 9,5 13
21 18 2222 ŠK Polabiny B 9 4 2 3 1 9 14
24 9 TJ CHS Chotěboř A 9 3 2 4 1 9 11
28 31 TJ CHS Chotěboř B 9 3 3 3 1 8,5 12
35 36 2222 ŠK Polabiny C 9 1 6 2 1 8 9
44 43 Vyšehrad+Ústí (mimo sout.) 9 2 3 4 0 7 9
45 34 Polička+Ústí (mimo sout.) 9 1 2 6 0 4,5 5
Turnaj v rapidšachu jednotlivců
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 IM Plát Vojtěch  2567 ŠK JOLY Lysá nad Labem 7,5 39,5 50,5 41
2 6 Lorenc Tomáš  2108 ŠK Karlovy Vary 7 40 51,5 37
3 4   Vařejčko Josef  2157 TJ Sokol Zaječice 7 39 49,5 37
4 13 Kokeš Bohuslav  1962 TJ ŠO Chrudim 6,5 39 48,5 33,5
6 8 Holásek Pavel  2086 Šk Ústí Nad Orlicí 6 41,5 53,5 34
9 14 Nešpor Jakub  1955 TJ Štefanydes Polička 6 39,5 49,5 28
13 17 Cach Jakub  1864 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 34,5 43,5 23
14 16 Půlpán David  1911 TJ ŠO Chrudim 5 39 49,5 23,25
15 24 Žídek Jan  1604 TJ Sokol Zaječice 5 36,5 47 22,25
20 27 Simon Jakub  1526 TJ Štefanydes Polička 5 26 35 16,5
21 21 Holásek Vít  1690 Šk Ústí Nad Orlicí 4,5 33,5 40 15,25
24 20 Šmajzrová Kateřina  1714 Šk Ústí Nad Orlicí 4,5 30,5 40 16,75
26 15 Konrád František  1921 TJ Sokol Zaječice 4 33 43,5 14,5
31 28 Janoušek (M) Petr  1521 NOPO Miřetice 4 28,5 38 12
38 39 Houška František  1260 TJ Štefanydes Polička 3 25,5 31,5 4
39 32 Fajová Alice  1456 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 3 25 31,5 7
41 36 Dědek Petr  1308 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3 24,5 31 5
42 37 Samková Pavla  1297 TJ Sokol Zaječice 3 24 31,5 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.