Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Turnaj šachových nadějí Frýdek-Místek 30.03.16

Prodloužený velikonoční víkend využila celá řada našich mladých hráčů a jejich doprovodu k účasti na 37.ročníku Turnaje šachových nadějí, který se konal ve dnech 24.-28.března 2016 ve Frýdku-Místku.
V turnaji nejmladších hráčů do 9 let startoval pouze Jan Šlosar z Polabin, který obhájil své nasazení.
Největší naše účast byla v turnaji do 12 let, v níž se představilo 8 našinců vč. dvou dívek, z nichž se nejlépe umístil Jan Jiroušek z Polabin.
V turnaji nejstarších žáků do 15 let jsme zastoupení neměli.
I ve FIDE Openu jsme měli pět účastníků, z nichž byl nejúspěšnější Ondřej Třasák z Bohemie Pardubice.
Vyhodnocena byla i soutěž čtyřčlenných družstev, v níž dvě družstva Polabin skončila až v druhé polovině konečného pořadí.


37. turnaj sachovych nadeji
Organizátor : Beskydska sachova skola
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Benco Pavel
Hlavní rozhodčí : IA Ing. Zaruba Petr
Rozhodčí : Ivo Miculka
Místo : ND Frydek-Mistek, Czech Republic
Datum od : 2016/03/24 Datum do 2016/03/28
Kategorie do 9 let
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Meers Hubert  POL 1594 UKS przy Sp8 Chrzanow  8 29 39 36
2 14 Czepiec Richard  CZE 0 Beskydska sachova skola z.s. 6 26,5 37,5 25
3 2   Colev Ivor  CRO 1373 SK Stridon Strigova 5,5 30 41 28
33 37 Slosar Jan  CZE 0 2222 SK Polabiny, z.s. 3 22 27,5 12
Kategorie do 12 let
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 5 Gnojek Petr  CZE 1761 Beskydska sachova skola z.s. 6,5 32 43 30,5
2 6 Neumann Filip  CZE 1731 SK Slavia Orlova 6,5 31 41 30
3 8   Stalmach Richard  CZE 1717 Beskydska sachova skola z.s. 6 32,5 43 31,5
13 20 Jirousek Jan  CZE 1504 2222 SK Polabiny, z.s. 5,5 25,5 34 25
25 12 Svanda Adam  CZE 1613 TJ Stefanydes Policka 4,5 26 35 24
30 47 Pilar Vit  CZE 0 2222 SK Polabiny, z.s. 4,5 24,5 32 19
34 38 Stocek Martin  CZE 1235 2222 SK Polabiny, z.s. 4 28 37 18
45 31 Pulpan Ondrej  CZE 1356 2222 SK Polabiny, z.s. 3,5 27 35 20,5
52 52 Sulcova Tereza  CZE 0 2222 SK Polabiny, z.s. 3,5 18,5 23,5 11
59 54 Trasakova Adela  CZE 0 2222 SK Polabiny, z.s. 3 21 27 13,5
61 57 Hruban Oliver  CZE 0 2222 SK Polabiny, z.s. 3 19,5 26 11
Kategorie do 15 let
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 9 Mialik Uladzislau  BLR 1753 Forpost Minsk Chess Club 6,5 32 41,5 32
2 6 Ahluwalia Amardip  ENG 1808 England 6 30 38,5 28
3 14   Otruba Marek  CZE 1689 Klub sachistu Ricany 1925 6 28,5 37,5 27,5
Open
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 IM Plat Vojtech  CZE 2496 SK JOLY Lysa nad Labem 7,5 42 52,5 39,5
2 4 FM Federic Jozef  SVK 2306 SK Modra 6,5 42 55 33
3 8 FM Bengherabi Khalil  ALG 2245 Bejaia Chess Association 6,5 41 53 33
32 41 Trasak Ondrej  CZE 1957 SK Bohemia Pardubice o.s. 5 33,5 42,5 27
43 28 Slosar Jan  CZE 2054 2222 SK Polabiny, z.s. 4,5 35 44,5 24,5
49 47 Svanda Ondrej  CZE 1914 TJ Stefanydes Policka 4,5 30 38,5 20
58 49 Ludvik Tomas  CZE 1906 2222 Sk Polabiny, Z.S. 4 32,5 41 20
94 76 Ludvik Frantisek  CZE 1604 Ss Cervena Voda 0 19 24,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.