Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Velikonoční turnaj mládeže Polička 2016 26.03.16

V pátek 25.března 2016 se v Poličce uskutečnil 14.ročník Velikonočního turnaje mládeže, kterého se ve dvou skupinách zúčastnilo 55 mladých nadějí převážně z východní části našeho kraje.
Ve skupině ELO se za účasti 12 hráčů stal vítězem Jan Tulis z Poličky před Vítem Holáskem a Jiřím Píše (oba Ústí n/O.).
Početná 43-členná skupina VT se stala kořistí dívek, kterým patřily všechny stupně vítězů (!!!) v pořadí Viola Ruby Pejřimovská z Chotěboře, Soňa Leksová z České Třebové a Veronika Holásková z Ústí n/O., nejlepším z chlapců byl Jakub Moravec ze Svitav.


14. Velikonoční turnaj v šachu mládeže
Organizátor : TJ Štefanydes Polička
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. David Schaffer
Hlavní rozhodčí : Mgr. David Schaffer
Rozhodčí : Adam Sodomka
Místo : školní jídelna ZŠ Na Lukách Polička
Datum : 2016/03/25
Kategorie ELO (rapid LOK ČR nad 1350)
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Tulis Jan  1958 TJ Štefanydes Polička 7 15,5 22,5 22,5
2 2 Holásek Vít  1670 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 17 27 18,25
3 6 Píše Jiří  1504 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 19 27,5 10,25
4 11 Brokl Daniel  1372 TJ Štefanydes Polička 3,5 18,5 28 10,75
5 3 Jun Rudolf  1655 TJ CHS Chotěboř 3,5 18 27 10,25
6 8 Klabeneš Petr  1479 TJ CHS Chotěboř 3,5 14,5 21,5 8,25
7 4 Holásek Vojtěch  1562 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 14,5 19,5 10,25
8 12 Píše Michal  1351 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 19,5 29,5 10
9 5 Bém Tadeáš  1515 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 14,5 21,5 6
10 9 Simon Michal  1455 TJ Štefanydes Polička 2,5 15,5 20,5 7,25
11 10 Ďuriančík Michal  1436 TJ Štefanydes Polička 2 16 24,5 5
12 7 Brožka Karel  1501 TJ Sokol Zaječice 1,5 16 25 4,25
Kategorie VT (rapid LOK ČR do 1350)
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 13 Pejřimovská Viola Ruby  1130 TJ CHS Chotěboř 6 21 28 24,5
2 5 Leksová Soňa  1238 TJ Lokomotiva Česká Třebová 6 19,5 28,5 22,5
3 1 Holásková Veronika  1315 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 19 28 25
4 2 Moravec Jakub  1298 ŠK Svitavy 5,5 22 31,5 23,25
5 3 Martínek Michal  1274 TJ Štefanydes Polička 5 21,5 29 17,5
6 6 Bulva František  1193 ŠK Svitavy 5 19,5 28 18
7 9 Michalička Patrik  1177 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 16,5 22,5 15
8 28 Grubhoffer Stanislav  1000 TJ Štefanydes Polička 4,5 20,5 28,5 14,25
9 8 Kočí Magda  1186 ŠK ZŠ Hrabišín 4,5 17,5 24,5 15,25
10 7 Langrová Ilona  1192 TJ Štefanydes Polička 4,5 17,5 24,5 14,75
11 11 Šafář Václav  1166 TJ Štefanydes Polička 4,5 17 24 12,75
12 17 Šejnoha Jan  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4,5 17 24 11,25
13 21 Zlatník Jiří  1056 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 23,5 31,5 15,5
14 4 Králová Gabriela  1250 TJ Sokol Zaječice 4 21 30 14,5
15 14 Jun Robert  1117 TJ CHS Chotěboř 4 21 30 14
16 19 Biedla Vojtěch  1076 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 21 28 14
17 27 Gajdoš Jan  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 20 28,5 14,5
18 10 Obermajerová Gabriela  1177 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 19 27,5 12,5
19 23 Bohuňovská Tereza  1000 ŠK Svitavy 4 18,5 27 13
20 34 Kýr Michal  1000 ŠK Svitavy 4 16,5 24,5 10,5
21 37 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1000 TJ CHS Chotěboř 3,5 23 31,5 15,25
22 20 Bartoš Andrej  1057 TJ Štefanydes Polička 3,5 19,5 27,5 11,75
23 16 Holásek Tomáš  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 16 22 7,5
24 15 Huang Pavel  1103 ŠK Svitavy 3,5 15 21 7,75
25 22 Křivský Lukáš  1055 TJ CHS Chotěboř 3 20,5 28 10,5
26 18 Kačírek Pavel  1095 Region Panda, z.s. 3 20,5 28 6,5
27 35 Mráz Václav  1000 ŠK Svitavy 3 17,5 23,5 8
28 25 Bouška Petr  1000 TJ Štefanydes Polička 3 17 23,5 5,5
29 36 Mrázek Jiří  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 16,5 21,5 5,5
30 29 Havran Lukáš  1000 TJ Jiskra Litomyšl 3 15 21 7
31 39 Smajzrová Dominika  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 14,5 20 6,5
32 26 Brázda Zdeněk  1000 ŠK Svitavy 3 12,5 19 4
33 42 Vízdal Jan  1000 ŠK Svitavy 2,5 17,5 24,5 6,25
34 31 Krutina Daniel  1000 TJ Jiskra Litomyšl 2,5 15,5 22 4
35 12 Holásková Markéta  1135 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2,5 15,5 20,5 4,25
36 40 Tuan Tran Anh  1000 ŠK Ústí nad Orlicí 2,5 13 18,5 4,75
37 43 Zmek Jaroslav  1000 TJ CHS Chotěboř 2 17 25,5 4,5
38 41 Vodičková Nikol  1000 ŠK Svitavy 2 15,5 22 5
39 30 Jun Rostislav  1000 TJ CHS Chotěboř 2 13,5 19 2
40 32 Kulhan Václav  1000 ŠK Svitavy 2 13 18,5 3
41 38 Pertl Jakub  1000 TJ CHS Chotěboř 2 12 18 3
42 24 Bouška Pavel  1000 TJ Štefanydes Polička 2 10 15,5 2
43 33 Kučera Ladislav  1000 TJ Štefanydes Polička 1 12 16 0,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.