Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - deváté kolo 05.03.17

V neděli 5.března 2017 vyrazily Polabiny k zápasu 9.kola 1.ligy západ do Jičína pouze v sedmi a v utkání s místním B družstvem podlehly vysoko 6:2.
Další výsledky: Pankrác Praha - Neratovice 2,5:5,5, GROP Praha - Praha-Smíchov 4:4, České Budějovice - Vyšehrad Praha 4:4, OAZA Praha - Turnov 0:8, Hradec Králové - Bohemians Praha 3:5
Dvě kola před koncem je v čele extraligový Turnov s tříbodovým náskokem před Jičínem B, ovšem v příštím kole se oba celky utkají v rozhodujícím zápase o prvenství a postup do Extraligy. Na opačném pólu tabulky je dlouhodobě poslední Hradec Králové jen těsně za dvojicí Praha-Smíchov a Pankrác Praha, vyhráno však ještě nemají ani České Budějovice a OAZA Praha.


1. LIGA 2016/2017 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 05. 03. 2017
TJ Pankrác – TJ Neratovice GROP Praha – ŠK AD JC Smíchov
Rozhodčí: Paulovič Milan Rozhodčí: Matyska Jiří
1. Jirovský M. H 2443 1/2 Velička P. H 2431 1. Cvek R. H 2513 1:0 Červený M. H 2379
2. Svoboda S. H 2431 1/2 Vykouk J. H 2424 2. Studnička T. H 2319 0:1 Rubeš J. H 2299
3. Polášek J. 2300 1/2 Voloshin L. 2405 3. Tričkov V. 2314 1/2 Toman O. 2207
4. Plešek J. 2128 1/2 Gregor J. 2231 4. Matras O. 2246 1:0 Bujupi F. 2196
5. Petr J. 2167 0:1 Hába Z. H 2181 5. Postupa P. 2182 1:0 Kovář J. 2110
6. Vokoun J. 2105 0:1 Jandourek L. 2238 6. Illetško J. 2216 1/2 Richterová N. 2195
7. Soural J. 2230 1/2 Havelka J. 2142 7. Krátký J. 2151 0:1 Jaščenko O. H 2145
8. Salač J. 2089 0:1 Purnoch J. 2186 8. Postupa M. 2153 0:1 Kabelka O. 2097
2.5 : 5.5 4 : 4
QCC České Budějovice – ŠK Sokol Vyšehrad SK OAZA Praha – ŠK ZIKUDA Turnov
Rozhodčí: Hejda Martin Rozhodčí: Vedral Oldřich
1. Vokáč M. 2411 1:0 Vlasák L. 2383 1. Straka V. H 2346 0:1 Ftáčník L. C 2550
2. Miesbauer J. H 2191 0:1 Šuráň J. H 2408 2. Jelínek M. 2056 0:1 Bernášek J. H 2504
3. Vybíral Z. 2252 1:0 Londýn R. H 2432 3. Výprachtický D. 2301 0:1 Šimáček P. 2475
4. Cuhra M. 2191 0:1 Vichnar D. 2385 4. Vedral O. 2201 0:1 Konopka M. H 2391
5. Borkovec M. H 2211 0:1 Juřek J. 2277 5. Pirklová H. 2138 0:1 Sodoma J. 2362
6. Richtrová E. 2198 0:1 Jaček M. 2212 6. Čmiko J. 2002 0:1 Rodshtein T. 2248
7. Havlík J. H 2390 1:0 Filipi Š. 2187 7. Bílek M. 2008 0:1 Vltavský V. 2171
8. Nídl P. 2159 1:0 Lacina F. 1978 8. Netík J. 1901 0:1 Maršálek Z. 2190
4 : 4 0 : 8
TJ Slavia Hradec Králové – Bohemians Texbase.cz Praha ŠK AD Jičín B – 2222 ŠK Polabiny
Rozhodčí: Bielavský Jiří Rozhodčí: Vagenknecht Josef
1. Petr M. H 2495 1/2 Černoušek L. H 2456 1. Rašík V. H 2468 1:0 Půlpán J. H 2394
2. Roško L. H 2329 0:1 Jurčík M. C 2489 2. Kočiščák J. H 2476 1/2 Vrána J. 2315
3. Jüptner J. 2279 0:1 Zvára P. 2371 3. Kraus T. V 2416 1/2 Jedlička A. 2219
4. Havlíková K. H 2255 0:1 Petr J. 2303 4. Kourousis E. 2385 1/2 Novotný M. 2251
5. Nun J. 2308 1/2 Znamenáček K. 2227 5. Hinks-Edwards T. 2360 1/2 Prandstetter E. 2234
6. Kořínek O. 2315 1/2 Svatoš J. H 2275 6. Schula M. 2305 1:0 Hošek M. 2228
7. Pokorný Z. 2239 1/2 Šmíd M. 2243 7. Forman Š. 2295 1:0 Grundman V. 2029
8. Ringel Z. 2225 1:0 Petr J. 2020 8. Tázlar P. 2247 +:- 0 0
3 : 5 6 : 2
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK ZIKUDA Turnov 9 8 1 0 25 51.5 : 20.5 37
2. ŠK AD Jičín B 9 7 1 1 22 49.5 : 22.5 38
3. TJ Neratovice 9 5 3 1 18 40 : 32 21
4. GROP Praha 9 5 1 3 16 40 : 32 29
5. 2222 ŠK Polabiny 9 5 1 3 16 34.5 : 37.5 20
6. Bohemians Texbase.cz Praha 9 3 4 2 13 37.5 : 34.5 23
7. ŠK Sokol Vyšehrad 9 3 3 3 12 35 : 37 27
8. SK OAZA Praha 9 2 2 5 8 26.5 : 45.5 14
9. QCC České Budějovice 9 1 3 5 6 33.5 : 38.5 21
10. TJ Pankrác 9 1 2 6 5 30 : 42 14
11. ŠK AD JC Smíchov 9 1 2 6 5 24 : 48 10
12. TJ Slavia Hradec Králové 9 0 3 6 3 30 : 42 13

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.