Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - desáté kolo 26.03.17

V neděli 26.března 2017 hrály Polabiny zápas 10.kola 1.ligy západ opět na půdě soupeře - tentokrát v Neratovicích - a výsledkem byla remiza 4:4.
Další výsledky : Bohemians Praha - Jičín B 2,5:5,5, Turnov - Hradec Králové 4,5:3,5, Vyšehrad Praha - OAZA Praha 3:5, Praha-Smíchov - České Budějovice 2:6, Pankrác Praha - GROP Praha 7:1
Po předposledním kole je již jistý sestup Hradce Králové a Smíchova, o vítězi a postupujícím do Extraligy rozhodne až vzájemný zápas Turnova a Jičína B, třetího sestupujícího určí rovněž vzájemný zápas Pankráce a Českých Budějovic.


1. LIGA 2016/2017 – ZÁPAD 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 26. 03. 2017
TJ Neratovice – 2222 ŠK Polabiny Bohemians Texbase.cz Praha – ŠK AD Jičín B
Rozhodčí: Šimeček Alexej Rozhodčí: Soukup Václav
1. Velička P. H 2431 1/2 Votava J. H 2514 1. Jurčík M. C 2489 1:0 Rašík V. H 2468
2. Vykouk J. H 2424 1:0 Půlpán J. H 2394 2. Jirka J. 2423 1/2 Kočiščák J. H 2476
3. Voloshin L. 2405 1:0 Vrána J. 2315 3. Zvára P. 2371 0:1 Kraus T. V 2416
4. Čáp A. H 2279 1/2 Jedlička A. 2219 4. Znamenáček K. 2227 0:1 Kourousis E. 2385
5. Gregor J. 2231 0:1 Novotný M. 2251 5. Svatoš J. H 2275 1/2 Orság M. 2339
6. Jandourek L. 2238 0:1 Prandstetter E. 2234 6. Matějka P. 2076 1/2 Schula M. 2305
7. Purnoch J. 2186 0:1 Mojžíš J. 2094 7. Petr J. 2020 0:1 Fajman P. 2224
8. Bargel M. 2184 1:0 Liduch F. 2047 8. Huřťák O. 1898 0:1 Forman Š. 2295
4 : 4 2.5 : 5.5
ŠK ZIKUDA Turnov – TJ Slavia Hradec Králové ŠK Sokol Vyšehrad – SK OAZA Praha
Rozhodčí: Vagenknecht Josef Rozhodčí: Háse Pavel
1. Cyborowski L. C 2532 1/2 Petr M. H 2495 1. Vlasák L. 2383 1/2 Svoboda V. H 2423
2. Bernášek J. H 2504 1:0 Roško L. H 2329 2. Vichnar D. 2385 1/2 Straka V. H 2346
3. Šimáček P. 2475 1:0 Jüptner J. 2279 3. Juřek J. 2277 0:1 Hollan P. H 2332
4. Jaracz P. C 2470 1/2 Havlíková K. H 2255 4. Netušil M. 2269 0:1 Jelínek M. 2056
5. Čech P. 2354 1/2 Nun J. 2308 5. Česal J. H 2165 1/2 Výprachtický D. 2301
6. Sodoma J. 2362 1/2 Ringel Z. 2225 6. Filipi Š. 2187 1/2 Vedral O. 2201
7. Rodshtein T. 2248 0:1 Šafařík J. 2169 7. Vodička V. 2086 1/2 Pirklová H. 2138
8. Maršálek Z. 2190 1/2 Jezbera J. 2102 8. Hlavsa P. 2101 1/2 Čmiko J. 2002
4.5 : 3.5 3 : 5
ŠK AD JC Smíchov – QCC České Budějovice TJ Pankrác – GROP Praha
Rozhodčí: Drahotský Luboš Rozhodčí: Paulovič Milan
1. Červený M. H 2379 1/2 Vokáč M. 2411 1. Jirovský M. H 2443 1:0 Studnička T. H 2319
2. Rubeš J. H 2299 1/2 Lechtýnský J. 2369 2. Polášek J. 2300 1/2 Tričkov V. 2314
3. Toman O. 2207 0:1 Miesbauer J. H 2191 3. Doležal R. 2397 1:0 Matras O. 2246
4. Krupička J. 2058 0:1 Hausner I. 2375 4. Constantinou P. C 2281 1/2 Postupa P. 2182
5. Krupička J. 2022 0:1 Vybíral Z. 2252 5. Plešek J. 2128 1:0 Postupa M. 2153
6. Urban Z. 2194 1/2 Cuhra M. 2191 6. Pešout J. 2205 1:0 Spurný O. 2097
7. Jaščenko O. H 2145 0:1 Richtrová E. 2198 7. Soural J. 2230 1:0 Klaus J. 1954
8. Kabelka O. 2097 1/2 Cífka S. H 2415 8. Stárek S. H 2149 1:0 Svoboda J. 1622
2 : 6 7 : 1
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK ZIKUDA Turnov 10 9 1 0 28 56 : 24 39
2. ŠK AD Jičín B 10 8 1 1 25 55 : 25 42
3. TJ Neratovice 10 5 4 1 19 44 : 36 24
4. 2222 ŠK Polabiny 10 5 2 3 17 38.5 : 41.5 23
5. GROP Praha 10 5 1 4 16 41 : 39 29
6. Bohemians Texbase.cz Praha 10 3 4 3 13 40 : 40 24
7. ŠK Sokol Vyšehrad 10 3 3 4 12 38 : 42 27
8. SK OAZA Praha 10 3 2 5 11 31.5 : 48.5 16
9. QCC České Budějovice 10 2 3 5 9 39.5 : 40.5 25
10. TJ Pankrác 10 2 2 6 8 37 : 43 20
11. ŠK AD JC Smíchov 10 1 2 7 5 26 : 54 10
12. TJ Slavia Hradec Králové 10 0 3 7 3 33.5 : 46.5 14

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.