Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - jedenácté kolo 09.04.17

V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky : Heřmanův Městec - Polička B 2,5:5,5, Zaječice - Polabiny D 3,5:4,5, Litomyšl - Chotěboř 2,5:5,5, Ústí n/O. B - Vysoké Mýto B 4,5:3,5, Bohemia - Svitavy 5:3, Chrudim - Rapid C 4,5:3,5
V souboji 'na dálku' obě vedoucí družstva nad svými soupeři zvítězila, což při shodném zisku zápasových bodů a lepším skore znamenalo první místo a historický postup do 2.ligy pro Chotěboř - Blahopřejeme !!! Vzhledem k sestupu Ústí n/O. z 2.ligy se v posledním kole bojovalo ještě o posledního 'Černého Petra', znamenajícího sestup do Krajského přeboru 2.třídy - ten po prohře s Bohemií připadl Svitavám.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2016/2017 – PDŠS
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 09. 04. 2017
Jiskra Heřmanův Městec – TJ Štefanydes Polička B Sokol Zaječice – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí: Honek Jan Rozhodčí: Hájek Jaroslav
1. Hon J. H 1769 0:1 Švanda O. 2042 1. Vařejčko J. 2259 1/2 Černý J. 2019
2. Štolfa J. 1754 0:1 Houška B. 2024 2. Hájek J. 2066 0:1 Trojan L. 1969
3. Müller P. 1885 1:0 Tulis J. 1923 3. Hájek L. 2056 1/2 Kourek J. 2064
4. Starý L. 1863 0:1 Komárková M. 1996 4. Hájek J. 1895 1/2 Just P. 1997
5. Přibyl J. 1867 1/2 Sodomka A. 1894 5. Konrád F. 1831 0:1 Törvenyi R. 1975
6. Honek J. 1836 0:1 Smejkal J. 1841 6. Cach T. 1577 1/2 Cach J. V 2019
7. Urválek M. 1449 1:0 Schaffer D. 1638 7. Novotný O. H 1619 1/2 Ludvík T. 2052
8. 0 0 0 Buchta M. 1656 8. Janoušek P. H 1564 1:0 Cach O. 1655
2.5 : 5.5 3.5 : 4.5
TJ Jiskra Litomyšl – TJ CHS Chotěboř ŠK Ústí nad Orlicí B – ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí: Petrus Luděk Rozhodčí: Šimek Zdeněk
1. Škeřík K. 1997 0:1 Tůma J. 2248 1. Holásek P. V 2031 0:1 Sabol M. V 2359
2. Nešpor J. H 1902 1/2 Tůma J. 2056 2. Volf J. 2034 1/2 Ptáček L. 2088
3. Daniel M. H 2032 1/2 Vala F. H 2226 3. Hrobař V. 2023 1/2 Kosek J. V 2112
4. Doseděl J. H 2061 1/2 Ondráček O. 2089 4. Mareš P. 1979 1/2 Lipavský D. 1935
5. Zeman M. 1987 0:1 Černovský J. H 2106 5. Jániš P. 1959 0:1 Kučera J. 1912
6. Jirsa L. 2004 1/2 Vrkota M. H 2072 6. Netušil J. V 1945 1:0 Sabolová G. 1843
7. Zeman L. 1768 1/2 Petrus L. 1960 7. Šimek Z. 1956 1:0 Podgorný R. 1737
8. Sauer P. 1000 0:1 Hospodka J. 1949 8. Poslušný M. V 1914 1:0 Marek J. 1650
2.5 : 5.5 4.5 : 3.5
ŠK Bohemia Pardubice – ŠK Svitavy TJ ŠO Chrudim – ŠK Rapid Pardubice C
Rozhodčí: Horáček Michal Rozhodčí: Němec Pavel
1. Horáček M. 2143 1:0 Krátký J. H 2115 1. Trhal T. H 2102 1/2 Hennig T. 2027
2. Kastner O. 2092 1/2 Boháček M. 2085 2. Česenek J. 2026 0:1 Sýkora J. V 2056
3. Vodička P. 1993 1:0 Kotva M. 2053 3. Jarábek V. 2185 1/2 Seidl Z. 1857
4. Daněk P. 1966 0:1 Ambrožová L. H 1883 4. Malivánek J. 2084 0:1 Prokop M. 1970
5. Kuzmin S. 1902 1/2 Bartoš K. 1780 5. Komárek D. H 2162 1:0 Svítil R. 1726
6. Třasák O. 1998 0:1 Horký P. H 1935 6. Němec P. 2215 1:0 Joukl J. 1663
7. Mudruňka P. 1895 1:0 Vodička M. 1667 7. Kokeš B. 1950 1:0 Mikulenka T. 1619
8. Šindler J. 1619 1:0 Rosenkranz J. 1694 8. Němec B. 1854 1/2 Stehlík P. 1428
5 : 3 4.5 : 3.5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ CHS Chotěboř 11 10 0 1 30 59 : 29 39
2. 2222 ŠK Polabiny D 11 10 0 1 30 55 : 33 35
3. TJ ŠO Chrudim 11 8 1 2 25 52.5 : 35.5 36
4. ŠK Ústí nad Orlicí B 11 7 0 4 21 51 : 37 33
5. ŠK Bohemia Pardubice 11 6 1 4 19 45 : 43 30
6. TJ Jiskra Litomyšl 11 5 2 4 17 45.5 : 42.5 27
7. ŠK Vysoké Mýto B 11 4 3 4 15 47 : 41 27
8. Sokol Zaječice 11 3 3 5 12 39.5 : 48.5 20
9. ŠK Svitavy 11 3 2 6 11 39.5 : 48.5 23
10. TJ Štefanydes Polička B 11 2 2 7 8 37.5 : 50.5 21
11. ŠK Rapid Pardubice C 11 1 0 10 3 30.5 : 57.5 17
12. Jiskra Heřmanův Městec 11 0 0 11 0 26 : 62 14

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.