Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - desáté kolo 19.03.17

V desátém kole 2.ligy skupina D byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. - Polabiny B 5:3, Lípa - Žďár n/S. 3:5, Rapid B - Jihlava 4:4, Lanškroun - Vysoké Mýto 2,5:5,5, Hradec Králové B - Dalešice 5:3, Polabiny C - Polička 3:5
V předposledním kole se už jen potvrdil letošní předsezónní 'nejčernější scénář ' - vítězem a postupujícím do 1.ligy se stalo družstvo Hradce Králové B, jenže prvním jistým sestupujícím jsou podle očekávání Polabiny C, Lanškroun je již bez praktické šance na záchranu a Ústí n/O. by v posledním kole mohlo zachránit už nejen vlastní vítězství, ale hlavně nezbytná prohra Žďáru n/S..


2. LIGA 2016/2017 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 19. 03. 2017
ŠK Ústí nad Orlicí – 2222 ŠK Polabiny B ŠK Lípa – TJ Žďár nad Sázavou
Rozhodčí: Šmajzr Martin Rozhodčí: Novák Luděk
1. Šmajzr M. 2240 1:0 Jedlička A. V 2202 1. Jirásek P. 2279 0:1 Večeřa P. 2126
2. Karásek L. H 2242 1/2 Novotný M. V 2257 2. Vařejčko J. H 2257 1/2 Bukáček L. 2102
3. Grundman V. H 2043 1/2 Bujnoch R. 2225 3. Fiedler B. 2098 1/2 Fišar J. 2071
4. Holásek P. 2043 1/2 Mojžíš J. 2108 4. Šmíd J. 2038 0:1 Siebenbürger V. 2036
5. Netušil J. 1935 1/2 Nehyba M. H 2037 5. Šedivý M. 2050 1/2 Celý J. 1986
6. Volf J. 2025 1:0 Ludvík T. 2037 6. Kaisler M. 2051 1/2 Svoboda I. 1967
7. Hrobař V. 2013 1:0 Trojan L. 2005 7. Ruda O. 2055 1/2 Bílek R. 1890
8. Jániš P. 1939 0:1 Just P. 1983 8. Novák L. 1928 1/2 Obůrka V. 1859
5 : 3 3 : 5
ŠK Rapid Pardubice B – Gambit Jihlava TJ Lanškroun – ŠK Vysoké Mýto
Rozhodčí: Sýkora Josef Rozhodčí: Pokorný Tomáš
1. Prandstetter E. H 2232 1:0 Seidl Š. 2186 1. Havelka J. H 2303 1/2 Trhal T. 2089
2. Smutný J. H 2185 1:0 Škoda M. 2136 2. Pokorný T. 2248 0:1 Sabol M. 2362
3. Hlavnička J. 2146 0:1 Seidl A. 2060 3. Hrubeš P. 2158 1/2 Horáček M. H 2144
4. Sýkora J. 2053 1/2 Jurek M. 2087 4. Krátký J. 2108 1/2 Němec P. H 2207
5. Malivánek J. H 2108 0:1 Hrabal M. 2116 5. Solil R. 1988 0:1 Kosek J. 2109
6. Vávra R. 2089 0:1 Skořepa T. 1970 6. Švub J. 1908 1/2 Doseděl J. 2072
7. Hennig T. 2029 1:0 Mouryc T. 1995 7. Ambrož A. H 1952 1/2 Daněk P. H 1967
8. Seidl Z. 1857 1/2 Seidl P. 1903 8. Kupsa M. 1800 0:1 Ptáček L. 2105
4 : 4 2,5 : 5,5
TJ Slavia Hradec Králové B – Caissa Pivovar Dalešice 2222 ŠK Polabiny C – TJ Štefanydes Polička
Rozhodčí: Marek Petr Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Nun J. V 2307 1:0 Mejzlík V. H 2180 1. Buločkin M. 2037 0:1 Komárek D. 2171
2. Pokorný Z. V 2245 1/2 Růžička J. H 2093 2. Řezníček D. 2088 0:1 Kastner O. H 2084
3. Kracík T. H 2232 1/2 Tesař J. 2078 3. Liduch F. 2062 1:0 Lorenc O. 2097
4. Ringel Z. 2231 1:0 Bradáč R. 2031 4. Cach J. 1979 1:0 Houška B. 2060
5. Ptáček T. 2097 0:1 Veselý V. H 2075 5. Jiroušek J. 1601 1/2 Komárková M. 1994
6. Novák R. 2141 1/2 Svíženský L. 1985 6. Nešpůrek P. 1812 0:1 Tulis J. 1898
7. Jezbera J. 2097 1:0 Štork R. 1744 7. Gregor J. 1735 1/2 Sodomka A. 1919
8. Šolc F. 2009 1/2 Zelený T. 1709 8. Cach O. 1664 0:1 Schaffer O. 1883
5 : 3 3 : 5
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Slavia Hradec Králové B 10 9 0 1 27 53 : 27 38
2. ŠK Vysoké Mýto 10 7 2 1 23 48 : 32 32
3. ŠK Lípa 10 6 1 3 19 48,5 : 31,5 30
4. TJ Štefanydes Polička 10 6 0 4 18 41 : 39 26
5. Caissa Pivovar Dalešice 10 4 3 3 15 43 : 37 25
6. ŠK Rapid Pardubice B 10 4 3 3 15 39,5 : 40,5 22
7. 2222 ŠK Polabiny B 10 4 1 5 13 38,5 : 41,5 23
8. Gambit Jihlava 10 3 3 4 12 38 : 42 24
9. TJ Žďár nad Sázavou 10 3 1 6 10 37,5 : 42,5 22
10. ŠK Ústí nad Orlicí 10 2 2 6 8 36,5 : 43,5 21
11. TJ Lanškroun 10 2 1 7 7 30,5 : 49,5 15
12. 2222 ŠK Polabiny C 10 0 3 7 3 26 : 54 12

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.