Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - jedenácté kolo 02.04.17

Závěrečné jedenácté kolo 2.ligy skupina D již nemohlo ovlivnit vítězství a postup Hradce Králové B do 1.ligy, zato na opačném konci tabulky zbývalo ještě doplnit třetího sestupujícího k již jistým Polabinám C a Lanškrounu. Tím se stalo Ústí n/O., které podlehlo venku Poličce (ale ani případná výhra by mu nebyla nic platná vzhledem k domácí výhře Žďáru n/S. nad Rapidem Pardubice B).
Detailní výsledky :
Vysoké Mýto - Hradec Králové B 4:4, Dalešice - Polabiny C 5:3, Polička - Ústí n/O. 4,5:3,5, Jihlava - Lanškroun 4,5:3,5, Žďár n/s. - Rapid B 4,5:3,5, Polabiny B - Lípa 4,5:3,5


2. LIGA 2016/2017 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 02. 04. 2017
TJ Štefanydes Polička – ŠK Ústí nad Orlicí Caissa Pivovar Dalešice – 2222 ŠK Polabiny C
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Štork Rostislav
1. Červený P. 2309 1/2 Šmajzr M. 2256 1. Sedláček O. H 2220 1/2 Hošek M. V 2228
2. Komárek D. 2160 0:1 Karásek L. H 2260 2. Růžička J. H 2101 1/2 Buločkin M. 2041
3. Kastner O. H 2072 1/2 Grundman V. H 2029 3. Tesař J. 2091 1/2 Řezníček D. 2112
4. Lorenc O. 2095 0:1 Holásek P. 2037 4. Bradáč R. 2031 1/2 Liduch F. 2047
5. Houška B. 2031 1:0 Netušil J. 1930 5. Ciešlak L. 1969 1/2 Cach J. 1997
6. Švanda O. 2022 1:0 Poslušný M. 1914 6. Svíženský L. 1984 1:0 Bureš M. 1594
7. Tulis J. 1923 1:0 Volf J. 2022 7. Mezlík S. 1939 1:0 Žejdlík E. 1548
8. Schaffer O. 1872 1/2 Hrobař V. 2013 8. Halbrštat P. H 1545 1/2 Pilař V. 1494
4,5 : 3,5 5 : 3
ŠK Vysoké Mýto – TJ Slavia Hradec Králové B Gambit Jihlava – TJ Lanškroun
Rozhodčí: Sabol Marian Rozhodčí: Seidl Štěpán
1. Trhal T. 2098 0:1 Možný M. H 2290 1. Seidl Š. 2187 0:1 Havelka J. H 2282
2. Sabol M. 2349 1:0 Nun J. V 2308 2. Kratochvíl V. H 2218 1:0 Pokorný T. 2234
3. Horáček M. H 2136 1/2 Kracík T. H 2230 3. Seidl A. 2064 0:1 Hrubeš P. 2154
4. Kosek J. 2108 1/2 Ptáček T. 2097 4. Jurek M. 2083 1/2 Krátký J. 2115
5. Doseděl J. 2064 1/2 Novák R. 2131 5. Hrabal M. 2102 1:0 Solil R. 1992
6. Daněk P. H 1983 0:1 Jezbera J. 2102 6. Skořepa T. 1970 1:0 Švub J. 1894
7. Ptáček L. 2091 1/2 Šolc F. 1999 7. Mouryc T. 1984 1/2 Ambrož A. H 1965
8. Podgorný R. 1745 +:- 0 0 8. Polanský J. 1776 1/2 Kotva M. H 2042
4 : 4 4,5 : 3,5
TJ Žďár nad Sázavou – ŠK Rapid Pardubice B 2222 ŠK Polabiny B – ŠK Lípa
Rozhodčí: Večeřa Pavel Rozhodčí: John Jiří
1. Večeřa P. 2121 1/2 Prandstetter E. H 2234 1. Jedlička A. V 2219 0:1 Jirásek P. 2284
2. Bukáček L. 2100 1/2 Smutný J. H 2200 2. Novotný M. V 2251 1:0 Vařejčko J. H 2261
3. Vašut K. 2094 1/2 Hlavnička J. 2161 3. Bujnoch R. 2279 1/2 Fiedler B. 2096
4. Fišar J. 2076 1/2 Sýkora J. 2057 4. Mojžíš J. 2094 1/2 Šedivý M. 2055
5. Siebenbürger V. 2055 1/2 Malivánek J. H 2084 5. Hostinský J. 2165 0:1 Ruda O. 2032
6. Celý J. 2004 1/2 Hennig T. 2025 6. Ludvík T. 2066 1/2 Novák L. 1953
7. Svoboda I. 1948 1:0 Seidl Z. 1857 7. Kourek J. 2052 1:0 Gloser D. 1989
8. Bílek R. 1883 1/2 Joukl M. 1637 8. Trojan L. 2005 1:0 Němec O. 1904
4,5 : 3,5 4,5 : 3,5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Slavia Hradec Králové B 11 9 1 1 28 57 : 31 40
2. ŠK Vysoké Mýto 11 7 3 1 24 52 : 36 34
3. TJ Štefanydes Polička 11 7 0 4 21 45,5 : 42,5 29
4. ŠK Lípa 11 6 1 4 19 52 : 36 32
5. Caissa Pivovar Dalešice 11 5 3 3 18 48 : 40 27
6. 2222 ŠK Polabiny B 11 5 1 5 16 43 : 45 26
7. ŠK Rapid Pardubice B 11 4 3 4 15 43 : 45 22
8. Gambit Jihlava 11 4 3 4 15 42,5 : 45,5 27
9. TJ Žďár nad Sázavou 11 4 1 6 13 42 : 46 23
10. ŠK Ústí nad Orlicí 11 2 2 7 8 40 : 48 23
11. TJ Lanškroun 11 2 1 8 7 34 : 54 17
12. 2222 ŠK Polabiny C 11 0 3 8 3 29 : 59 12

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.