Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Bleskový turnaj Městečko Trnávka 15.04.17

V sobotu 15.dubna 2017 se do Městečka Trnávka sjelo 98 hráčů na 33.ročník Bleskového turnaje.
Vítězem šestnáctikolového turnaje se stal FM Marian Sabol z Vysokého Mýta s bezpečným odstupem 1,5 bodu před druhým FM Františkem Vránou ze Starého Města, třetí místo obsadil Pavel Hrubeš z Lanškrouna a mezi muži se neztratila ani nejlepší žena Zdeňka Vránová ze Starého Města.


33.ročník bleskového šachu Městečko  Trnávka 
Organizátor : šachový oddíl TJ Sokol Městečko Trnávka
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Judr.Izák Miloš
Hlavní rozhodčí : Ing.Šmajzr Martin
Rozhodčí : Ing.Šmajzr Martin
Bedenkzeit : 30 min.
Místo : Městečko Trnávka
Datum : 2017/04/15
Ø ELO turnaje : 1775
Konečné pořadí po 16 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 FM Sabol Marian  2337 ŠK Vysoké Mýto 14,5 161 140 145,5
2 4 FM Vrána František  2202 ŠK Staré Město 13 155 133 118
3 5   Hrubeš Pavel  2158 TJ Lanškroun 12 160 138 115
4 2   Šmajzr Martin  2218 Šk Ústí Nad Orlicí, Z.S. 11 156 133 102
5 3 FM Jedlička Aleš  2205 2222 Šk Polabiny, Z.S. 10,5 163 142 100,8
6 7 CM Strašil Pavel  2105 ŠK 1921 Zábřeh 10,5 156 134 99,25
7 14   Hácha Aleš  2060 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 10,5 151 129 91
8 12   Holásek Pavel  2072 Šk Ústí Nad Orlicí, Z.S. 10,5 141 122 87,75
9 8   Handl Martin  2094 Spartak Adamov 10 157 136 92,5
10 28   Kolomazník Jan  1977 TJ Sparta Kutná Hora 10 152 132 90,5
11 9   Krátký Josef  2093 TJ Lanškroun 10 148 127 85,75
12 15   Kastner Oldřich  2060 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 10 143 123 82,75
13 10 FM Švanda Pavel  2088 ŠK Gordic Jihlava 10 139 122 83
14 17   Boháček Milan  2050 ŠK Svitavy 10 138 121 81,75
15 23   Volf Jaroslav  2005 Šk Ústí Nad Orlicí, Z.S. 9,5 159 138 87
16 6   Pekař Václav  2150 TJ Jiskra Litomyšl 9,5 158 136 87,5
17 27   Solil Roman  1990 TJ Lanškroun 9,5 148 132 82,75
18 30   Kašparovský Petr  1964 Sokol Konice 9,5 141 120 76
19 66   Odstrčil Jiří  1711 ŠK Loštice 9,5 138 121 79,75
20 49   Kupsa Matěj  1803 TJ Lanškroun 9,5 137 121 75,5
21 41   Hloušek Zdeněk  1889 ŠK GARDE Lipovec 9,5 136 120 78,25
22 22   Pokladník Martin  2008 TJ Sloup 9,5 136 117 77
23 11   Ptáček Luboš  2078 ŠK Vysoké Mýto 9 156 134 80,5
24 16   Zapletal Jiří  2051 Sokol Přemyslovice 9 151 129 79,25
25 29   Vránová Zdeňka  1973 Šk Staré Město 9 142 125 77,5
26 43   Nešpor Jakub  1851 TJ Štefanydes Polička 9 141 124 73,75
27 31   Polách Daneš  1963 Sokol Rudice 9 140 123 72,25
28 21   Kalousek Vladimír  2017 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 9 140 122 75,75
29 20   Houška Bronislav  2029 TJ Štefanydes Polička 9 140 122 72,25
30 83   Martyniuk Vladislav  1536 Slavia  Boskovice 9 139 123 73
31 45   Prucek Ladislav  1848 Sokol Přemyslovice 9 135 118 71,5
32 18   Rozumek Vlastimil  2046 MKS Vyškov 9 130 113 69,75
33 32   Mareš st. Petr  1952 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 9 127 112 64
34 26   Trojan Luboš  1991 2222 Šk Polabiny, Z.S. 9 115 102 60,75
35 13   Šilar Lubomír  2063 ŠS Železné hory 8,5 150 128 69,5
36 44   Hubený Pavel  1848 Slavia  Boskovice 8,5 142 126 71,75
37 39   Baláž František  1903 TJ Sloup 8,5 142 124 71,5
38 24   Just Pavel  1999 2222 Šk Polabiny, Z.S. 8,5 140 123 67,75
39 54   Kapoun Vít  1792 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 8,5 138 120 67,25
40 50   Lorenc Josef  1802 Tj Spartak Oez Letohrad 8,5 136 116 67,5
41 46   Odstrčil Jan  1826 ŠK Loštice 8,5 131 116 63,25
42 19   Chládek Václav  2038 ŠK GARDE Lipovec 8,5 131 115 67,5
43 60   Ševčík Milan  1760 ŠK GARDE Lipovec 8,5 130 114 63
44 33   Marek Jiří  1951 SK Podlužan Prušánky z.s. 8,5 125 110 59,75
45 51   Burian Michal  1801 Sokol Městečko Trnávka 8,5 124 108 56,75
46 59   Papáček Miloš  1762 TJ Spartak OEZ Letohrad 8 141 122 66,75
47 34   Šimek Zdeněk  1936 Šk Ústí Nad Orlicí, Z.S. 8 137 121 65,75
48 67   Holásek Vít  1705 Šk Ústí Nad Orlicí, Z.S. 8 134 117 63,5
49 25   Dvořák Vladimír  1997 Sk Rošáda Prostějov 8 134 115 59
50 42   Sojma Zdeněk  1872 TJ Slovan Moravská Třebová 8 130 115 57,5
51 57   Kylar Pavel  1771 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 8 130 114 59,75
52 55   Marinov Peter  1790 TJ Spartak Choceň 8 129 113 57,75
53 48   Brácha Pavel  1816 Sk Rošáda Prostějov 8 123 112 54,5
54 63   Strachoň Lukáš  1724 ŠK Svitavy 8 118 102 53,5
55 38   Bartošová Lucie  1917 TJ Jiskra Litomyšl 7,5 144 124 64,25
56 36   Zdráhal Václav  1925 Sk Petřín Plzeň 7,5 134 117 56,5
57 40   Mižák Ján  1897 Spartak Adamov 7,5 129 112 53,25
58 61   Havel František  1745 ŠK Svitavy 7,5 124 108 50
59 37   Švub Jan  1924 TJ Lanškroun 7,5 124 106 52,5
60 96   Sauer Petr  1000 TJ Jiskra Litomyšl 7,5 123 108 52,5
61 64   Ševčík Luboš  1721 ŠK GARDE Lipovec 7,5 119 101 53
62 65   Mareš ml. Petr  1711 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 116 101 48,5
63 56   Kulhavý František  1775 Slavia  Boskovice 7,5 114 99 49
64 58   Reichl Roman  1769 ŠK 1921 Zábřeh 7 135 119 56
65 71   Mikulášek Petr  1654 TJ Sloup 7 133 116 53,75
66 77   Nedelčev Radim  1600 TJ Spartak Choceň 7 129 113 50,75
67 84   Kubíček Martin  1528 ŠK 1921 Zábřeh 7 125 110 52,25
68 35   Grepl Pavel  1929 TJ Slovan Moravská Třebová 7 119 105 47,75
69 88   Havel Jan  1428 Slavia  Boskovice 7 118 108 42,5
70 62   Sedlák Ivo  1732 TJ Sloup 7 116 102 45,75
71 69   Marcikán Tomáš  1684 Slavia  Boskovice 7 114 98,5 44,5
72 53   Glembek Bohumír  1792 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 7 113 94,5 44
73 78   Krušina Adolf  1581 ŠK Svitavy 7 111 96,5 43,75
74 92   Dvořák Jan  1000 Moravská Chrastová 7 109 99 38,5
75 75   Kofránek David  1606 ŠK Loštice 7 109 98 41,25
76 94   Kulhavý Petr  1000 Slavia  Boskovice 7 108 94 41,75
77 70   Buchta Martin  1656 Tj Štefanydes Polička 7 105 91,5 37,75
78 68   Goroš Vladimír  1685 Sokol Konice 6,5 125 110 48,25
79 72   Mastný Tomáš  1653 Šk Ústí Nad Orlicí, Z.S. 6,5 116 106 37,25
80 52   Bartoš Karel  1798 ŠK Svitavy 6,5 114 99 40,25
81 87   Špinler Bronislav  1431 Sokol Mistrovice 6,5 112 99 43,25
82 89   Bulva František  1419 ŠK Svitavy 6,5 108 95 39,25
83 82   Pavlů Pavel  1546 Sokol Městečko Trnávka 6 117 102 37,25
84 80   Sysr Pavel  1573 Tj Spartak Oez Letohrad 6 117 102 39,5
85 73   Liebl Pavel  1648 Jevíčko 6 116 102 38,25
86 79   Vařeka Jiří  1574 ŠK Loštice 6 104 93,5 32,25
87 98   Sůra Pavel  1000 Pardubice 6 104 93 31,5
88 74   Zapletal Karel  1638 Slavia  Boskovice 6 103 91,5 29,25
89 90   Reichl Luboš  1392 ŠK 1921 Zábřeh 6 96,5 86 27,75
90 85   Křivohlávek Josef  1474 TJ Lanškroun 6 94 84 29,5
91 47   Chvojka Antonín  1823 TJ Slovan Moravská Třebová 5,5 114 98,5 35,75
92 91   Kouřil Eduard  1362 TJ Sloup 5,5 94 85 28,75
93 86   Lorencová Jitka  1466 Tj Spartak Oez Letohrad 5,5 91 81,5 25,75
94 93   Havlický Michal  1000 Opava 5 93,5 84 23,5
95 95   Mrázek Tomáš  1000 Moravská Třebová 5 92 82,5 22,5
96 81   Vencl Jiří  1564 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 93,5 83,5 19
97 76   Krejsa David  1603 Sk Rošáda Prostějov 4 98 87,5 17,5
98 97   Smolík Matěj  1000 Tj Kavalier Sázava Z.S. 1 95 83 5,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.