Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Czech Open 2017 - soutěže družstev 16.07.17

Zahajovací soutěž 28.ročníku šachového festivalu Czech Open (Mistrovství ČR čtyřčlenných družstev) každoročně přitahuje na start stále větší počet soutěžících a letos se jí ve dnech 13.-16.7.2017 zúčastnilo rekordních 131 družstev s 660 aktivními hráči. Co však soutěži přibylo na kvantitě, o to jí zase ubylo na kvalitě (jak českých tak zahraničních družstev).
Vítězem v extrémně vyrovnané soutěži (a současně i Mistrem ČR) se opět stali hráči Zikudy Turnov A před zahraničními družstvy IMENITNI (Slovinsko) a WITH NO MERCY (Ukrajina), stříbro v MČR patří Lysé n/L. A a bronz juniorům OAZY Praha.
Z našich 16 zástupců se nejvíce dařilo Bohemii Pardubice A, ostatní zřejmě střídají pocity spokojenosti s nespokojeností. Co je však zarážející, je ignorovaní této soutěže ze strany největšího oddílu v kraji 2222 ŠK Polabiny, které budou v příští sezoně hrát nejen 1 a 2 ligu, ale po převodu soutěže z Rapidu Pardubice i Extraligu ŠSČR !


CZECH OPEN 2017 "CESKY LEV KOLESOVICE OPEN"
Organizátor : AVE-Kontakt s.r.o.,  Pardubice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Dr. Jan Mazuch
Hlavní rozhodčí : IA Jirina Prokopova
Rozhodčí : Katerina Smajzrova, Josef Sykora
Bedenkzeit : 2 x 1,5 h + 30 s / move
Místo : Pardubice
Datum od : 2017/07/13 Datum do 2017/07/16
Ø ELO turnaje : 1895
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. St.č. Družstvo Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 ZIKUDA TURNOV A (MCR) CZE 7 5 2 0 12 21,5 114,5
2 2 IMENITNI SLO 7 5 2 0 12 20 122,5
3 25 WITH NO MERCY UKR 7 6 0 1 12 19,5 105
4 1 JOLY LYSA NAD LABEM A (MCR) CZE 7 5 2 0 12 19 122
6 20 SK OAZA PRAHA JUNIORS (MCR) CZE 7 5 1 1 11 20 111,5
30 23 SK BOHEMIA PARDUBICE A CZE 7 3 3 1 9 16 114,5
44 53 RAPID PARDUBICE (MCR) CZE 7 3 2 2 8 16,5 94
49 24 SK VYSOKE MYTO (MCR) CZE 7 4 0 3 8 15 111
58 72 TJ STEFANYDES POLICKA (MCR) CZE 7 3 1 3 7 15,5 97
62 62 TJ CHS CHOTEBOR A (MCR) CZE 7 3 1 3 7 15 97
63 67 USTECKE NADEJE CZE 7 3 1 3 7 14,5 112
68 61 SK USTI NAD ORLICI C (MCR) CZE 7 2 3 2 7 14 99,5
72 59 SK USTI NAD ORLICI A (MCR) CZE 7 3 1 3 7 13,5 93
76 98 SO HLINSKO (MCR) CZE 7 3 1 3 7 12,5 93
80 96 TJ SPARTAK LETOHRAD (MCR) CZE 7 3 0 4 6 15,5 91
87 82 SK USTI NAD ORLICI D (MCR) CZE 7 3 0 4 6 13 88
89 94 JISKRA HERMANUV MESTEC (MCR) CZE 7 3 0 4 6 13 85
90 107 SK USTI NAD ORLICI B (MCR) CZE 7 3 0 4 6 13 80,5
101 95 SK BOHEMIA PARDUBICE B CZE 7 2 1 4 5 12,5 98
113 106 SOKOL LAZNE BOHDANEC (MCR) CZE 7 1 2 4 4 11 81,5
128 124 2222 SK POLABINY (MCR) CZE 7 1 0 6 2 7 64,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.