Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Velká cena Havlíčkova Brodu - Pribináček 2017 22.04.17

V sobotu 22.dubna 2017 pokračovala v Havlíčkově Brodě tradice turnajů mládeže 'Pribináček' již 12.ročníkem. O oblíbenosti tohoto klání svědčí vysoká účast 162 hráčů a hráček, mezi nimiž byla i početná výprava mládeže z Chotěboře. A protože ti už dávno pochopili, 'zač je v Pardubicích perník' a poctivě makají, bylo je v turnaji vidět na příčkách nejvyšších !!
V mladší kategorii stanul na samostatném prvním místě absolutním výsledkem 9/9 (!!) Robert Jun z Chotěboře a dalších 10 (!) chotěbořáků mu obrazně řečeno 'krylo záda'.
Také starší kategorie měla suverénního samostatného chotěbořského vítěze Rudolfa Juna se ziskem 8,5/9 (!), a také on měl ve startovním poli několik spoluhráčů !


Velká cena Havlíčkova Brodu - Pribináček 2017
Organizátor : ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Václav Paulík
Hlavní rozhodčí : Karel V. Brodina
Rozhodčí : Jiří Havel, Petr Štůla,
Bedenkzeit : 2x15 minut
Datum : 2017/04/22
Kategorie mladší
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 JUN Robert  1245 Tj Chs Chotěboř 9 42 52,5 9
2 3 VESELÝ Jan  1265 Tj Spartak Vlašim 7,5 43 56 7
3 9 HRBEK Jáchym  1127 Šachy Štěpán 7 42,5 56 7
22 5 JUN Rostislav  1217 Tj Chs Chotěboř 5,5 34 43,5 5
27 50 KRUPIČKA Filip  1000 Tj Chs Chotěboř 5 36,5 47,5 5
31 20 ZMEK Jaroslav  1100 Tj Chs Chotěboř 5 35 44,5 5
47 48 KOVANDA David  1000 Tj Chs Chotěboř 4 33 41,5 3
54 33 BĚLOHLÁVEK Petr  1000 Tj Chs Chotěboř 4 28 37 4
67 37 DOLEŽÁLEK Max  1000 Tj Chs Chotěboř 3 33,5 44 3
69 59 NOVÁČEK Jakub  1000 Tj Chs Chotěboř 3 32,5 40,5 3
70 74 ZMEK Michal  1000 Tj Chs Chotěboř 3 28,5 37 3
72 61 PLESKAČOVÁ Marta  1000 Tj Chs Chotěboř 3 26 33 3
Kategorie starší
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 JUN Rudolf  1886 Tj Chs Chotěboř 8,5 42 54 8
2 2 ZELENÝ Tomáš  1696 Šk Caissa Třebíč Z.S. 7,5 43 56,5 7
3 6 KRČ Michal  1448 Gambit Jihlava 7 42,5 55,5 6
9 3 KLABENEŠ Petr  1578 Tj Chs Chotěboř 6 40 52,5 6
14 18 ZELENKA Adam  1188 Šo Hlinsko 6 35,5 45,5 5
26 10 PEJŘIMOVSKÁ Viola Ruby  1404 Tj Chs Chotěboř 5 35,5 46,5 5
27 22 PEJŘIMOVSKÝ Tadeáš Rubel  1167 Tj Chs Chotěboř 5 35,5 42,5 5
50 76 VČELA Martin  1000 Tj Chs Chotěboř 4 28,5 36,5 4
74 62 MRÁZEK Josef  1000 Tj Chs Chotěboř 2 27 36 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.