Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - deváté kolo 05.03.17

V devátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Polabiny D - Polička B 5:3, Heřmanův Městec - Chotěboř 0:8, Zaječice - Vysoké Mýto B 4:4, Litomyšl - Svitavy 4:4, Ústí n/O. B - Rapid C 5:3, Bohemia - Chrudim 4,5:3,5



KRAJSKÝ PŘEBOR I 2016/2017 – PDŠS
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 05. 03. 2017
2222 ŠK Polabiny D – TJ Štefanydes Polička B Jiskra Heřmanův Městec – TJ CHS Chotěboř
Rozhodčí: Törvenyi Roman Rozhodčí: Honek Jan
1. Řezníček D. V 2112 1/2 Houška B. 2031 1. Hon J. H 1763 0:1 Tůma J. 2260
2. Liduch F. V 2047 1:0 Tulis J. 1923 2. Štolfa J. 1760 0:1 Tůma J. 2049
3. Trojan L. 2005 0:1 Komárková M. 1994 3. Müller P. 1890 0:1 Černovský J. H 2090
4. Kourek J. 2052 1:0 Sodomka A. 1904 4. Starý L. 1858 0:1 Štolba M. H 2045
5. Just P. 1984 1:0 Smejkal J. 1862 5. Přibyl J. 1880 0:1 Vrkota M. H 2071
6. Törvenyi R. 1970 1/2 Schaffer O. 1872 6. Honek J. 1839 0:1 Petrus L. 1951
7. Půlpán M. V 2051 1:0 Navrátil L. 1725 7. Klouček J. 1621 0:1 Hospodka J. 1944
8. Nešpůrek P. 1808 0:1 Stodola J. 1717 8. Sedlák P. 1480 0:1 Fiala M. 1831
5 : 3 0 : 8
Sokol Zaječice – ŠK Vysoké Mýto B TJ Jiskra Litomyšl – ŠK Svitavy
Rozhodčí: Hájek Jaroslav Rozhodčí: Bartoš Karel
1. Vařejčko J. 2261 1/2 Sabol M. V 2349 1. Pekař V. 2163 1:0 Boháček M. 2083
2. Hájek J. 2055 1/2 Ptáček L. 2091 2. Daniel M. H 2042 0:1 Kotva M. 2042
3. Hájek L. 2060 1/2 Kosek J. V 2108 3. Zeman M. 2002 0:1 Meleshko A. H 1894
4. Hájek J. 1908 1/2 Lipavský D. 1934 4. Jirsa L. 1997 1:0 Krušina P. 1868
5. Konrád F. 1827 1/2 Podgorný R. 1745 5. Bartošová L. 1910 0:1 Ambrožová L. H 1870
6. Hromádko M. 1974 1/2 Sabolová K. 1840 6. Zeman L. 1769 1/2 Bartoš K. 1783
7. Kubeš I. 1610 1/2 Marek J. 1652 7. Šváb J. 1902 1:0 Křeček J. 1673
8. Samková P. 1254 1/2 Ptáček M. 1740 8. Jonáš P. 1499 1/2 Rosenkranz J. 1676
4 : 4 4 : 4
ŠK Ústí nad Orlicí B – ŠK Rapid Pardubice C ŠK Bohemia Pardubice – TJ ŠO Chrudim
Rozhodčí: Volf Jaroslav Rozhodčí: Horáček Michal
1. Holásek P. V 2037 1/2 Vávra R. V 2067 1. Horáček M. 2136 1/2 Trhal T. H 2098
2. Volf J. 2022 1/2 Hennig T. 2025 2. Kastner O. 2072 1:0 Česenek J. 2044
3. Mareš P. 1969 1/2 Sýkora J. V 2057 3. Nadrchal T. 1964 1:0 Říha V. H 2071
4. Jániš P. 1964 1/2 Seidl Z. 1857 4. Vodička P. 2001 0:1 Malivánek J. 2084
5. Netušil J. V 1930 1:0 Veselý E. H 1770 5. Třasák O. 1990 1/2 Komárek D. H 2160
6. Šimek Z. 1952 1/2 Novotný A. 1977 6. Makeš M. 1998 0:1 Němec P. 2211
7. Čech M. H 1698 1/2 Svítil R. 1738 7. Jelínek V. 1954 1/2 Krys J. 2018
8. Holásek V. 1682 1:0 Stehlík P. 1441 8. Šindler J. 1632 1:0 Kokeš B. 1972
5 : 3 4.5 : 3.5
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ CHS Chotěboř 9 8 0 1 24 48 : 24 32
2. 2222 ŠK Polabiny D 9 8 0 1 24 45 : 27 29
3. TJ ŠO Chrudim 9 6 1 2 19 43 : 29 30
4. TJ Jiskra Litomyšl 9 5 2 2 17 40.5 : 31.5 27
5. ŠK Ústí nad Orlicí B 9 5 0 4 15 41 : 31 26
6. ŠK Bohemia Pardubice 9 4 1 4 13 35 : 37 22
7. ŠK Vysoké Mýto B 9 3 3 3 12 38 : 34 22
8. Sokol Zaječice 9 3 3 3 12 33.5 : 38.5 18
9. ŠK Svitavy 9 3 2 4 11 34 : 38 20
10. TJ Štefanydes Polička B 9 1 2 6 5 29 : 43 15
11. ŠK Rapid Pardubice C 9 1 0 8 3 24 : 48 13
12. Jiskra Heřmanův Městec 9 0 0 9 0 21 : 51 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.