Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - desáté kolo 26.03.17

V desátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Polička B - Chrudim 3:5, Rapid C - Bohemia 3:5, Svitavy - Ústí n/O. B 2,5:5,5, Vysoké Mýto B - Litomyšl 5,5:2,5, Chotěboř - Zaječice 5,5:2,5, Polabiny D - Heřmanův Městec 5,5:2,5
Předposlední kolo definitivně určilo tři sestupující, kterými budou Heřmanův Městec, Rapid Pardubice C a Polička B. Na vítěze a postupujícího z dvojice Chotěboř a Polabiny D si budeme muset počkat až do posledního kola, ev. sestup možného čtvrtého sestupujícího z dvojice Svitavy a Zaječice bude záviset na udržení se Ústí n/O. A ve 2.lize D.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2016/2017 – PDŠS
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 26. 03. 2017
TJ Štefanydes Polička B – TJ ŠO Chrudim ŠK Rapid Pardubice C – ŠK Bohemia Pardubice
Rozhodčí: Schaffer David Rozhodčí: Svítil Radek
1. Švanda O. 2022 1/2 Bujnoch R. H 2279 1. Hennig T. 2025 0:1 Horáček M. 2136
2. Houška B. 2031 1/2 Trhal T. H 2098 2. Sýkora J. V 2057 1/2 Kastner O. 2072
3. Lorenc O. 2095 1:0 Česenek J. 2044 3. Seidl Z. 1857 0:1 Novák A. 2078
4. Smejkal J. 1862 0:1 Říha V. H 2071 4. Veselý E. H 1770 0:1 Nadrchal T. 1964
5. Schaffer O. 1872 1/2 Hlaváček R. 2157 5. Janko J. 1708 1:0 Daněk P. 1983
6. Pavlíček L. 1709 0:1 Malivánek J. 2084 6. Svítil R. 1738 0:1 Třasák O. 1990
7. Schaffer D. 1643 0:1 Němec P. 2211 7. Joukl J. 1683 1/2 Jelínek V. 1954
8. Stodola J. 1717 1/2 Kokeš B. 1972 8. Macek O. 1331 1:0 Šindler J. 1632
3 : 5 3 : 5
ŠK Svitavy – ŠK Ústí nad Orlicí B ŠK Vysoké Mýto B – TJ Jiskra Litomyšl
Rozhodčí: Bartoš Karel Rozhodčí: Sabol Marian
1. Krátký J. H 2115 1/2 Grundman V. H 2029 1. Sabol M. V 2349 1:0 Pekař V. 2163
2. Boháček M. 2083 1:0 Holásek P. V 2037 2. Ptáček L. 2091 1/2 Nešpor J. H 1892
3. Kotva M. 2042 1/2 Volf J. 2022 3. Kosek J. V 2108 1/2 Doseděl J. H 2064
4. Krušina P. 1868 0:1 Mareš P. 1969 4. Lipavský D. 1934 1/2 Zeman M. 2002
5. Ambrožová L. H 1870 0:1 Jániš P. 1964 5. Sabolová G. 1841 1/2 Bartošová L. 1910
6. Bartoš K. 1783 0:1 Netušil J. V 1930 6. Sabolová K. 1840 1/2 Zeman L. 1769
7. Horký P. H 1945 1/2 Smola J. 1801 7. Marinov P. H 1753 1:0 Sauer P. 1000
8. Vodička M. 1677 0:1 Holásek V. 1682 8. Ptáček M. 1740 1:0 Jonáš P. 1499
2.5 : 5.5 5.5 : 2.5
TJ CHS Chotěboř – Sokol Zaječice 2222 ŠK Polabiny D – Jiskra Heřmanův Městec
Rozhodčí: Petrus Luděk Rozhodčí: Törvenyi Roman
1. Tůma J. 2260 1/2 Vařejčko J. 2261 1. Černý J. 2018 1/2 Šilar L. H 2061
2. Tůma J. 2049 0:1 Hájek J. 2055 2. Trojan L. 2005 0:1 Hon J. H 1763
3. Vala F. H 2230 1:0 Hájek L. 2060 3. Kourek J. 2052 1:0 Štolfa J. 1760
4. Ondráček O. 2093 1/2 Jelínek M. 1963 4. Just P. 1984 1/2 Starý L. 1858
5. Černovský J. H 2090 1:0 Hájek J. 1908 5. Törvenyi R. 1970 1:0 Přibyl J. 1880
6. Vrkota M. H 2071 1/2 Konrád F. 1827 6. Ludvík T. 2066 1:0 Honek J. 1839
7. Petrus L. 1951 1:0 Cach T. 1598 7. Půlpán M. V 2051 1:0 Kouba P. H 1829
8. Hospodka J. 1944 1:0 Kubeš I. 1610 8. Gregor J. 1735 1/2 Urválek M. 1435
5.5 : 2.5 5.5 : 2.5
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ CHS Chotěboř 10 9 0 1 27 53.5 : 26.5 36
2. 2222 ŠK Polabiny D 10 9 0 1 27 50.5 : 29.5 33
3. TJ ŠO Chrudim 10 7 1 2 22 48 : 32 33
4. ŠK Ústí nad Orlicí B 10 6 0 4 18 46.5 : 33.5 30
5. TJ Jiskra Litomyšl 10 5 2 3 17 43 : 37 27
6. ŠK Bohemia Pardubice 10 5 1 4 16 40 : 40 26
7. ŠK Vysoké Mýto B 10 4 3 3 15 43.5 : 36.5 25
8. Sokol Zaječice 10 3 3 4 12 36 : 44 19
9. ŠK Svitavy 10 3 2 5 11 36.5 : 43.5 21
10. TJ Štefanydes Polička B 10 1 2 7 5 32 : 48 16
11. ŠK Rapid Pardubice C 10 1 0 9 3 27 : 53 15
12. Jiskra Heřmanův Městec 10 0 0 10 0 23.5 : 56.5 12

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.