Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - jedenácté kolo 09.04.17

V neděli 9.dubna 2017 hrály Polabiny zápas posledního jedenáctého kola 1.ligy západ doma proti Bohemians Praha a i přes vysokánskou prohru 1:7 skončily v soutěži na čtvrtém místě.
Další výsledky : GROP Praha - Neratovice 3:5, České Budějovice - Pankrác Praha 5,5:2,5, OAZA Praha - Praha-Smíchov 4:4, Hradec Králové - Vyšehrad Praha 2,5:5,5, Jičín B - Turnov 6:2
O vítězi a třetím sestupujícím se rozhodovalo 'v zápasech pravdy', v nichž byli úspěšnější domácí. Jičín B se po vysokém vítězství nad loňským extraligistou Turnovem stal vítězem a postupujícím do Extraligy, České Budějovice se naopak v 1.lize udržely a bezpečným vítězstvím nad Pankrácem Praha ho poslaly do 2.ligy.


1. LIGA 2016/2017 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 09. 04. 2017
GROP Praha – TJ Neratovice QCC České Budějovice – TJ Pankrác
Rozhodčí: Jakuš Lubomír Rozhodčí: Hejda Martin
1. Cvek R. H 2518 1/2 Velička P. H 2432 1. Vokáč M. 2415 1/2 Jirovský M. H 2446
2. Kriebel T. H 2462 1/2 Voloshin L. 2406 2. Lechtýnský J. 2368 1/2 Svoboda S. H 2427
3. Studnička T. H 2310 1:0 Čáp A. H 2277 3. Miesbauer J. H 2178 0:1 Polášek J. 2303
4. Tričkov V. 2315 1/2 Gregor J. 2212 4. Hausner I. 2377 1/2 Doležal R. 2399
5. Vaculík M. 2288 0:1 Jandourek L. 2239 5. Vybíral Z. 2271 1:0 Plešek J. 2141
6. Matras O. 2249 0:1 Havelka J. 2144 6. Cuhra M. 2186 1:0 Pešout J. 2212
7. Postupa P. 2202 1/2 Purnoch J. 2181 7. Borkovec M. H 2209 1:0 Soural J. 2227
8. Postupa M. 2131 0:1 Mitura K. 2148 8. Richtrová E. 2197 1:0 Stárek S. H 2151
3 : 5 5.5 : 2.5
SK OAZA Praha – ŠK AD JC Smíchov TJ Slavia Hradec Králové – ŠK Sokol Vyšehrad
Rozhodčí: Koreček Michail Rozhodčí: Janeček František
1. Straka V. H 2342 1/2 Červený M. H 2374 1. Petr M. H 2492 1:0 Vlasák L. 2375
2. Hollan P. H 2329 0:1 Rubeš J. H 2312 2. Havlíková K. H 2251 0:1 Šuráň J. H 2410
3. Jelínek M. 2104 1/2 Toman O. 2200 3. Možný M. H 2290 0:1 Londýn R. H 2425
4. Vedral O. 2196 1:0 Krupička J. 2055 4. Nun J. 2311 0:1 Vichnar D. 2386
5. Pirklová H. 2132 1:0 Kovář J. 2102 5. Pokorný Z. 2235 0:1 Petrán P. C 2315
6. Čmiko J. 2001 1:0 Krupička J. 2018 6. Ringel Z. 2238 1/2 Juřek J. 2277
7. Bílek M. 2002 0:1 Urban Z. 2183 7. Šafařík J. 2180 0:1 Tuma J. 2267
8. Šebo I. 1824 0:1 Procházka J. 2054 8. Ptáček T. 2079 1:0 Lacina F. 1978
4 : 4 2.5 : 5.5
ŠK AD Jičín B – ŠK ZIKUDA Turnov 2222 ŠK Polabiny – Bohemians Texbase.cz Praha
Rozhodčí: Vagenknecht Josef Rozhodčí: Novotný Michal
1. Rašík V. H 2467 1:0 Bernášek J. H 2507 1. Votava J. H 2507 1/2 Černoušek L. H 2462
2. Kočiščák J. H 2477 1/2 Šimáček P. 2480 2. Vrána J. 2312 0:1 Jurčík M. C 2497
3. Kraus T. V 2418 1/2 Čech P. 2357 3. Hrabuša M. C 2334 1/2 Zvára P. 2370
4. Kourousis E. 2381 1:0 Sodoma J. 2361 4. Jedlička A. 2217 0:1 Znamenáček K. 2223
5. Hinks-Edwards T. 2358 1:0 Kučera P. 2279 5. Novotný M. 2264 0:1 Svatoš J. H 2281
6. Orság M. 2339 1:0 Rodshtein T. 2240 6. Prandstetter E. 2245 0:1 Matějka P. 2082
7. Schula M. 2316 1/2 Kučera P. 2264 7. Mojžíš J. 2105 0:1 Petr J. 1951
8. Forman Š. 2301 1/2 Vltavský V. 2185 8. Grundman V. 2039 0:1 Huřťák O. 1896
6 : 2 1 : 7
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK AD Jičín B 11 9 1 1 28 61 : 27 46
2. ŠK ZIKUDA Turnov 11 9 1 1 28 58 : 30 39
3. TJ Neratovice 11 6 4 1 22 49 : 39 27
4. 2222 ŠK Polabiny 11 5 2 4 17 39.5 : 48.5 23
5. Bohemians Texbase.cz Praha 11 4 4 3 16 47 : 41 30
6. GROP Praha 11 5 1 5 16 44 : 44 30
7. ŠK Sokol Vyšehrad 11 4 3 4 15 43.5 : 44.5 32
8. QCC České Budějovice 11 3 3 5 12 45 : 43 29
9. SK OAZA Praha 11 3 3 5 12 35.5 : 52.5 19
10. TJ Pankrác 11 2 2 7 8 39.5 : 48.5 21
11. ŠK AD JC Smíchov 11 1 3 7 6 30 : 58 13
12. TJ Slavia Hradec Králové 11 0 3 8 3 36 : 52 16

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.